trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #360 dnia: Luty 24, 2017, 08:49:53 am »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #361 dnia: Luty 24, 2017, 09:02:54 am »
Barry Windsor-Smith rysował jakieś superhero dla Valiant Comics, może to dałoby się wydać?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #362 dnia: Luty 24, 2017, 10:26:04 am »
Od IDW w takich grubaskach https://www.amazon.com/Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-Collection/dp/1631401114\
byłoby super  :smile:


To są nowe żółwie. Nie to, że są złe, sam posiadam chociażby te wydanie z linku, ale to jednak blady cień tego co w oryginalnej serii robił Laird i Eastman.
perły przed wieprze

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #363 dnia: Luty 24, 2017, 11:01:52 am »
@BlaskowitzPT2 & Mkolek81

Jakoś mi się nie wydaje  :smile: To będzie coś choć trochę u nas znanego.
To Barry Windsor-Smith jednak nie jest u nas znany?  :wink:

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #364 dnia: Luty 25, 2017, 09:03:04 am »

Jak idą prace nad sklepem?
Kiedy Rachel rising trafi do drukarni?

Prace nad sklepem idą dobrze ale jedna kwestia nie pozwala nam go na razie uruchomić, czekamy na wyjaśnienie kwestii wysyłek do Ruchu.

Rachel do drukarni trafiła już 2 tygodnie temu, w poniedziałek odbieramy  :smile:

Offline misio141

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #365 dnia: Luty 25, 2017, 09:59:47 am »

Stawiam ze chodzi o TMNT w wydaniu ultimate collection z IDW. Wydali chyba tak 6 tomow pierwszej serii z oryginalnymi żółwiami. Ale z tego co kojarzę, to wydanie zbiera komiksy do okolic 30 zeszytu i od razu przeskakuje do Wojny w mieście (chyba 65-75zeszyt).
A tak z innej beczki, słyszałem ze Tery Moore lubi jak w danym kraju jego komiksy wydaje jedno wydawnictwo, więc Echo prędzej czy później będzie wydane przez Fantasmagorie :smile:


btw#2 na Invincible bym nie liczył, słyszałem plotki ze któreś wydawnictwo już klepnęło, razem z Strange Bullets i chyba Criminalem w pakiecie.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #366 dnia: Luty 25, 2017, 10:09:58 am »



btw#2 na Invincible bym nie liczył, słyszałem plotki ze któreś wydawnictwo już klepnęło, razem z Strange Bullets i chyba Criminalem w pakiecie.


Ja nie słyszałem żadnych plotek, ale to Fantasmagorie jakiś czas temu zapowiedały, że Lapham jest w orbicie ich zainteresowań.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #367 dnia: Luty 25, 2017, 10:27:45 am »
btw#2 na Invincible bym nie liczył, słyszałem plotki ze któreś wydawnictwo już klepnęło, razem z Strange Bullets i chyba Criminalem w pakiecie.
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39735.45.html pewnie oni  :smile:

A Wydawnictwo Fantasmagoria pisało że się nie dogadali z Image.

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #368 dnia: Luty 25, 2017, 10:33:43 am »
A Wydawnictwo Fantasmagoria pisało że się nie dogadali z Image.

Zależy w jakim aspekcie, cenowo dogadaliśmy się jak najbardziej jednak nie mamy czasu aby czekać rok na licencje, a dodatkowo godzić się na chamskie traktowanie ze strony wydawnictwa. Dla mnie temat Image jest zamknięty, nigdy nic od nich nie kupię dla zasady (wiem, że to rzadka cecha w biznesie).

Offline 8azyliszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #369 dnia: Luty 25, 2017, 10:41:31 am »
@UP
Tę lukę z Image wypełnić ma wydawnictwo Non Stop. Przynajmniej tak zapowiadają w sąsiednim temacie.

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #370 dnia: Luty 25, 2017, 10:53:21 am »
@UP
Tę lukę z Image wypełnić ma wydawnictwo Non Stop. Przynajmniej tak zapowiadają w sąsiednim temacie.
Czy mógłbyś wrzucić link, bo ja w tamtym temacie nie widzę żadnej konkretnej zapowiedzi.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Zakrza

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #371 dnia: Luty 25, 2017, 10:54:00 am »
No to wszystko nabiera kształtu. Wiemy co raz więcej o obu nowych wydawnictwach, jedno nawet ma coś wydać, a żółwie stają się co raz bardziej pewne. Jak wspominałem o innych tytułach to wydawnictwo odpisywało, że się mylę. Żółwi jeszcze nie zaprzeczyli :biggrin:
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #372 dnia: Luty 25, 2017, 11:17:02 am »
Czy mógłbyś wrzucić link, bo ja w tamtym temacie nie widzę żadnej konkretnej zapowiedzi.
Napisali, że współpracują m. in. z wydawnictwem Image i że jakąś tam listę rzeczy, które wydadzą po polsku, niedługo wrzucą.
Więc tak czysto teoretycznie twierdzenie Bazyliszka, że "Non Stop wypełni tę lukę" błędne (imho) nie jest.

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #373 dnia: Luty 26, 2017, 07:53:02 pm »
Chwilę nie było mnie w internetach i mam pytanie odnośnie Rachel. Komiks trafi do sprzedaży zgodnie z zapowiedzią z Gildii czy jakaś obsuwa jest planowana?


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #374 dnia: Luty 26, 2017, 07:58:06 pm »
WF pisało, że odbierają komiks z drukarni w poniedziałek, więc raczej nie, no chyba że drukarnia strzeli im psikusa jak wydawnictwu od Jam jest legion.