Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 867900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 20, 2017, 09:16:09 am »
Myślę , że Wydawca chciał po prostu "wsadzić kij w mrowisko" i stąd takie stwierdzenie o słabej sprzedaży RR. Czyli w myśl zasady - nie ważne co mówią , byle by mówili...


A jeśli nie... to trochę pachnie amatorką, jeśli po 2 tygodniach takie wnioski i to jeszcze dzielenie się z nimi na forum:)




Offline rzem

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 20, 2017, 09:28:39 am »
Ja mam nadzieję, że to była taka niby prowokacja.
Bo jeśli to na poważnie... to lepiej, żeby wydawnictwo zamilkło i wzorem innych od czasu do czasu odpowiadało na pytania zbiorczo.


Teraz przypomnijcie sobie traktowanie z góry Wydawnictwa Image, że jest takie powolne i nie ma co tracić na nich czasu.


A w takim Image wyglądało to tak:
- Hej, John. Ile masz zgłoszeń ze świata dot. licencji?
- W tym dniu tylko 500.
- A to nowe z Polski, Fanta..., Fanta... Jak ten napój, jak to szło? Fanaberie?
- Nie odezwali się drugi raz.
- Do folderu "Ignore" z nimi.
- Aye, aye Sir.






Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 20, 2017, 09:42:36 am »


I sie zaczyna typowa polska mentalnosc byle doje....

Jesteśmy przyzwyczajeni do ataków niespełnionych rysowników bez skilla  :smile:



Myślę , że Wydawca chciał po prostu "wsadzić kij w mrowisko" i stąd takie stwierdzenie o słabej sprzedaży RR. Czyli w myśl zasady - nie ważne co mówią , byle by mówili...


A jeśli nie... to trochę pachnie amatorką, jeśli po 2 tygodniach takie wnioski i to jeszcze dzielenie się z nimi na forum:)





Pierwsza opcja jest mi całkowicie obca, a co do drugiej to raczej jest to przejaw brakującego na naszym rynku profesjonalizmu. Czytelnik powinien być informowany o wynikach sprzedaży i tak będzie. Planuję też przygotowywać co kilka miesięcy zestawienia sprzedaży poszczególnych tytułów. Nie widzę powodu żeby wydawnictwa coś ukrywały.

to lepiej, żeby wydawnictwo zamilkło



A ja myślę, że lepiej będzie jak zamilkną osoby nie mające o niczym pojęcia, poczucie humoru godne mówcy pogrzebowego  :smile:

Jak to szło?
Krzem? Krzemień?
Do folderu "Spam"
Ajajaj Sir  :smile:

Kumplom kumpli niektórych wydawnictw chyba za bardzo poprzewracało się w główkach.
 

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 20, 2017, 09:45:01 am »
Napisali lakonicznie, ze nie sa zadowoleni ze sprzedazy, a forumowicze rozkrecili sie z domyslami.
Tak jak z tym zdjeciem egz. RR. Domysly nt. nakladu na podstawie jednego zdjecia, ktore przedstawia jakas czesc nakladu, tylko nie wiadomo jaka :smile:
Przeciez, to moze rownie dobrze byc 10 jak i 1000 egz. sprzedanych w ciagu 2 tyg. Nie wiemy jakie oczekiwania mial wydawca...
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 20, 2017, 09:49:36 am »
Jeszcze jedna kwestia, wymagająca chyba sprostowania. Los rozpoczętych serii i zapowiedzianych komiksów jest niezagrożony. Wydamy je tak jak zapowiadaliśmy. Po prostu jeśli sprzedaż będzie taka jak teraz to kupimy przykładowo 25, a nie 30 nowych licencji. Tylko tyle.

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 20, 2017, 10:10:39 am »
Trochę protekcjonalnie, trochę emocjonalnego szantażu, trochę wzbudzania poczucia winy, trochę niby na żarty, troche na powaznie etc. Czy tylko ja czuję się lekko zażenowany czytając to? Chłopaki, róbcie swoja robotę. Bez publicznych zestawień ale i bez żenady... Trzymamy kciuki za sukces.

PS Tak zupełnie szczerze, to chyba jednak wolę sytuację jak tytuły są w ciągłej sprzedaży. I jak dla mnie to jest oznaka zdrowia wydawnictwa.

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 20, 2017, 10:14:08 am »
Los rozpoczętych serii i zapowiedzianych komiksów jest niezagrożony. Wydamy je tak jak zapowiadaliśmy.
No i to najważniejsze. Czekam na dalsze tomy i zapowiedzi :wink:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 20, 2017, 10:21:24 am »
Widzę, że wydawnictwo zapowiedziało Buttonman.

Ludzie, bierzcie to jak tylko się pojawi, nawet mimo strasznie irytującej maniery pana wydawcy w internecie.

Ja oczywiście nie kupię czegoś co już posiadam ale mogę z czystym sumieniem polecić  :badgrin:
perły przed wieprze

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 20, 2017, 10:21:56 am »
 :shock: nie mogę uwierzyć tzn. widziałem zapowiedź na fb, ale nadal nie mogę uwierzyć (idę sprawdzić po ile chodzą nerki :wink: )

ile to będzie części? 4?
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 10:25:25 am wysłana przez mkolek81 »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 20, 2017, 10:37:02 am »
!!! Bierę Button Mana bez chwili zastanowienia, na chwilę obecną najciekawsza zapowiedź wydawnictwa.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 20, 2017, 10:47:32 am »
WOW  :shock: Biorę na bank  :smile:

Coś więcej na temat wydania?
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2017, 11:02:17 am wysłana przez JanT »

Offline Murazor

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 20, 2017, 11:10:49 am »
A o czym ten Button Man? Obijał się o uszy dość mocno, ale nie wystarczająco :neutral: Rysunki zachęcające, przynajmniej te od wujka googla ;)

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 20, 2017, 12:08:06 pm »
Button Man jest mega, ja rowniez polecam.


W duzym skrocie - bogaci panowie bawia sie w zolnierzyki dla duzych chlopcow. Zolnierzykami sa prawdziwi najemnicy z krwi i kosci. Ustalaja reguly i napuszczaja ich na siebie nawzajem. Moga sie oni "dogadac", albo pozabijac - ich wybor. Problem pojawia sie wtedy gdy, ktorys z zolnierzykow ma dosyc i chce odejsc...

Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 20, 2017, 12:22:35 pm »
Fajnie, że wydawnictwo chcę być bardzo otwarte na czytelników i dawać sporo informacji. Patrzę na swoje zamówienie z 17 marca - nr 1708 i się zastanawiam, czy to jednak nie jest sukces od otworzenia sklepu, który ma ledwo dwa tygodnie, a już licznik całkiem spory na cztery możliwe zamówienia, nawet 1:1.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 20, 2017, 12:37:30 pm »
Chyba nie myślisz poważnie, że ten numer oznacza rzeczywistą liczbę zamówień...

A ten Button Man to chyba jakieś okolice 400 stron, będzie w jednym tomie czy w czterech?