trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 879230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #780 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:30:08 am »
underground
Przekonałeś mnie, biorę.
Podsumowując:
Dziękuję wszystkim osobom, które już nas wsparły lub które zamierzają to zrobić, a tym wszystkim którzy się zastanawiają powiem jedno. Może lepiej jest zainwestować w kogoś kto postara się wydać dla Was tytuły, które chcecie niż błagać przez lata i nic nie dostać w zamian? Pozostawiam pod rozwagę.
.....Wydawca również.

pMk_91

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #781 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:30:40 am »
Nie wiem jak innym ale mnie bardzo, bardzo podoba się podejście wydawnictwa do kupujących oraz wydawane/zapowiadane pozycje. Myślę że we mnie będziecie mieć oddanego czytelnika. xD Komiksy na kwiecień kupione także żółwie zamówię przed upłynięciem deadline'u na początku maja. Czekam na SiP + Q&W i zaciekawiła mnie też zapowiedź komiksu Lemire'a.

Powodzenia i oby tak dalej :smile:

Offline kamilo

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #782 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:33:16 am »
Ponawiam pytanie .Czemu nie w kolorze?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #783 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:41:00 am »
bo kolor jest passe. w tym sezonie nosi sie tylko czernie i biele.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #784 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:41:28 am »
Dokładnie, nie ma co jęczeć, doszukiwać się dziury w całym i martwić na zapas, tylko trzeba brać. :biggrin:

Offline wydawnictwo_fantasmagorie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #785 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:43:26 am »

Jeżeli to najdroższa inwestycja, to wypadałby ją szybko domknąć. Jaki jest wstępny plan co do ukazywania się kolejnych tomów?

Myślę, że co 4 miesiące damy radę wydawać kolejne tomy. Poza tymi 6cioma będzie jeszcze kilka uzupełniających (mamy speca od Żółwi, który zajmie się stroną merytoryczną i przygotuje nam taki plan żeby czytelnik niczego nie pominął).

Ponawiam pytanie .Czemu nie w kolorze?

Bóg tak chciał, a Eastman jego prorokiem  :smile: .
(a tak na serio to po prostu tak były pierwotnie wydawane i tak to wydaje IDW).

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie, już 44 Żółwie znalazły nowe domy, akcja adopcyjna trwa  :smile:

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #786 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:46:24 am »
już 44 Żółwie znalazły nowe domy

Czyli macie 11 zamówień? :lol:
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #787 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:46:38 am »
Czy możecie się pochwalić ile takich adopcji musi dojść do skutku aby było ok?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #788 dnia: Kwiecień 07, 2017, 11:50:31 am »
Przecież napisali, że drukują tyle ile będzie zamówień z tego powodu, żeby było ok. Takie detale zostawcie wydawnictwu panowie, akcja szczytna, cena okazyjna, tytuł wyjątkowy, czego chcieć więcej? :D

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #789 dnia: Kwiecień 07, 2017, 12:05:19 pm »
Ponawiam pytanie .Czemu nie w kolorze?


Nie chcę się czepiać ale znam obydwie kolorowane wersje klasycznych TMNT i po pierwsze, wersja IDW nie zachwyca, drugie, moim zdaniem o wiele lepiej pokolorowana (już trzydziestoletnia) wersja z First/Mirage ma też swoje wady.

Inną rzeczą jest to, że chyba zawsze najlepiej poznać komiks w wersji maksymalnie zbliżonej swojej pierwotnej edycji niż bawić się w rzeczy zrobione tylko dlatego, że masy od drugiej połowy lat 80 źle reagują na komiks bez koloru.
perły przed wieprze

Offline kamilo

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #790 dnia: Kwiecień 07, 2017, 12:13:24 pm »
Wszystko rozumiem.Po prostu wolę komiksy w kolorze ,dlatego zapytałem.Czarno biała wersja nie dla mnie

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #791 dnia: Kwiecień 07, 2017, 12:18:11 pm »
Wszystko spoko, tylko wersji kolorowej prawdopodobnie nie dostaniesz przez najbliższe 20 lat. Oczywiście, że wybór należy do Ciebie, ale ilość opcji jest bardzo ograniczona.

Offline kas1

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #792 dnia: Kwiecień 08, 2017, 07:56:25 am »
Biorę. Chociażby tylko po to, żeby wesprzeć wydawnictwo. Same żółwie mnie nie przekonują, chociaż po obejrzeniu podlinkowanego filmiku moje zainteresowanie dla tej pozycji wzrosło. Przekonało mnie co innego:
Cytuj
Dziękuję wszystkim osobom, które już nas wsparły lub które zamierzają to zrobić, a tym wszystkim którzy się zastanawiają powiem jedno. Może lepiej jest zainwestować w kogoś kto postara się wydać dla Was tytuły, które chcecie niż błagać przez lata i nic nie dostać w zamian? Pozostawiam pod rozwagę.

Zatem podejdę do tego, jak do inwestycji :)

Offline tabasko21

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #793 dnia: Kwiecień 08, 2017, 10:09:39 am »
Biorę. Chociażby tylko po to, żeby wesprzeć wydawnictwo. Same żółwie mnie nie przekonują, chociaż po obejrzeniu podlinkowanego filmiku moje zainteresowanie dla tej pozycji wzrosło. Przekonało mnie co innego:
Zatem podejdę do tego, jak do inwestycji :smile:


Sam tez nie jestem zapalonym fanem zolwi z tym ze po obejrzeniu wydania na youtube podobnie jak kolega wyzej przekonalem sie ze warto to kupic ...zawsze to cos innego . Posiadam juz Rachel Rising wiec wiem ze to bedzie ladnie wydane . Czytalem wywiad z wydawca, ktory gdzies tu byl podlinkowany i widac ze to jest ktos  z pasja, wiec tez to trakctuje jak inwestycja w samego siebie. Licze na dobre tytuly na ktore w jakis tam sposob bedziemy mieli wplyw .Jestem ciekawy jak to sie skonczy z taka forma sprzedazy i czy ludzie beda zamawiac . Mam nadzieje ze do maja liczba zamowien przekroczy 2000 szt ;) w koncu jestesmy 40 mln krajem ...sam kupuje z zagranicy ...z tym ze wydawca musialby poszerzyc marketing i wyjsc tylko z forum i facebooka bo chetni na ten tytul napewno sa ale nie kazdy siedzi na gildi i facebooku . Takie moje przemyslenia

Offline Inuki

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #794 dnia: Kwiecień 08, 2017, 10:14:57 am »
Skończyłem właśnie "Rachel Rising" i mogę powiedzieć tylko jedno - jakie to jest kuźwa dobre. Jeżeli kolejne tomy utrzymają poziom, to będzie to kapitalny sztosik i małe arcydzieło.

Mam jednak 2 drobne zgrzyty fabularne, które lekko zarysowały ten diament. Może potem to się jakoś wyjaśni:

1) Jakim cudem facet, który zrzuca z dachu narzeczoną i Rachel był w stanie tak szybko zejść, zabrać ciało narzeczonej i uciec z miejsca wypadku? Rachel walnęła o samochód, ludzie zlecieli się zapewne w ciągu kilku sekund, a Jet była na miejscu wypadku jako trzecia i ciała już nie było.

2) Doktorek trzyma w domu zwłoki żony od... 30 lat? Serio? Jakoś dobrze się ona trzyma :-P


Kiedy drugi tom? Tak czy siak kupować, bo warto, a zakończenie mega mocne.