trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie - wątek zamknięty  (Przeczytany 876594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1380 dnia: Maj 29, 2017, 08:51:55 pm »
A na Archiego oczywiście nie było żadnych dziwnych głosów...  :razz:
Porównujesz fanów Riverdale z jakimiś ściemnionymi głosami?

Offline ASX76

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1381 dnia: Maj 29, 2017, 10:11:36 pm »
Nie doceniasz Pan liczebności fanów twórczości Mistrza Barksa :razz:
Zresztą jeśli jakimś cudem Fantasmagorie wyda choć jeden komiks Barksa, to rychło się Pan przekonasz, iż jest nas więcej, niż może się wydawać :eek:

Offline dasst

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1382 dnia: Maj 30, 2017, 07:53:40 am »
Pod koniec zagłosowałem na Barksa, bo wydawało się, że tylko on ma szansę przebić Archiego. Być może część osób zrobiła tak samo, co tłumaczyło by ten skok na finiszu.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1383 dnia: Maj 30, 2017, 10:06:04 am »
Nie doceniasz Pan liczebności fanów twórczości Mistrza Barksa :razz:
Były jakieś ściemnione głosy (z takich kont które pewnie nawet nie wiedzą w jakim języku się mówi w Polsce  :smile: ) co odkrył Amsterdream http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39824.msg1405107.html#msg1405107
i tyle  :smile: Nie że nie wierzę w liczebność fanów Barksa.

I tak najlepiej by się sprzedał Moon Knight który był dopiero 3  :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2017, 10:14:03 am wysłana przez JanT »

Offline Ryba2111

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1384 dnia: Maj 30, 2017, 01:56:34 pm »
W takim razie szukasz teraz posta kuba_g i czytasz dlaczego warto poznać te żółwie ;)


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1385 dnia: Maj 30, 2017, 02:07:23 pm »
Na długo przed postem kuby słyszałem, że to komiks dobry, że w jakiś sposób ważny, że warto poznać. Na tym forum bodajże pierwszą chwalącą Żółwie osobą był Anionorodnik. Wtórowały temu filmiki i opinie w Internecie, więc nawet zastanawiałem się nad zakupem (pięknie wydanego) oryginału. A że max się zdecydował akurat na to wydanie, to ma moje pieniążki.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1386 dnia: Maj 30, 2017, 02:08:06 pm »
Mam wrażenie, że walka z wizją Żółwi zacementowaną przez animacje i filmy jest tak ciężką batalią jak próba uratowania Dredda przed czytaniem go jakby był policyjnym Lobo :biggrin:

Co nie zmienia faktu, że to przyjemna walka, lepiej pisać o rzeczach, które się lubi argumentując dlaczego się lubi niż klecić tylko opinie na "nie" czy liczyć rysy na okładkach w paczkach z dyskontu.
perły przed wieprze

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1387 dnia: Maj 30, 2017, 02:47:10 pm »
A i owszem- stąd moje pytanie...za dużo ostatnio dyskusji grzęźnie w rozwazaniu jakości wydania, oprawy, przesyłki, a w sumie nawet o zniszczonym komiksie ze strychu można napisać ciut więcej, niż "był w stanie nawet nie za bardzo dostatecznym" . W końcu te komiksy czytamy czasem. Chyba.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1388 dnia: Maj 31, 2017, 01:00:20 pm »
Cytuj
UWAGA!!!
 Tylko dzisiaj, z okazji moich urodzin, rabat na wszystko co znajduje się w naszym sklepie, dodatkowe 7%
 wystarczy wpisać kod: URODZINY https://fantasmagorie.com.pl/kategoria-produktu/komiksy/

Offline buczanova

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1389 dnia: Maj 31, 2017, 08:45:51 pm »
Jeśli komuś, podobnie jak mi, po "Qauntum & Woody" mało wydawnictwa Baliśmy w Polsce, to właśnie widziałem na ich profilu na fb, że następny w kolejce jest "Bloodshot" :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1390 dnia: Maj 31, 2017, 09:48:49 pm »
Jak to jest z tym preorderem Archie - wpłacam kasę i otrzymuje komiks jak zostaje wydany? bez dodatkowych opłat transportowych?


Offline radef

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1391 dnia: Maj 31, 2017, 09:50:52 pm »
Jak to jest z tym preorderem Archie - wpłacam kasę i otrzymuje komiks jak zostaje wydany?
Tak.
bez dodatkowych opłat transportowych?
Nie. Za dostawę płacisz wg cennika. Dostawa od 5 zł.
Komiks można także dołożyć do poprzedniego zamówienia. A dostawa od bodajże 150 zł jest darmowa.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1392 dnia: Czerwiec 04, 2017, 07:18:58 pm »
Mam pytanie do wydawnictwa - jak sprzedaje się Archie? :cool:

Kijanek

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1393 dnia: Czerwiec 05, 2017, 09:57:38 am »
Nie każdy kto nie musi czekać do wypłaty by kupić sobie komiks za parę złotych żyje z kieszonkowego. Rozumiem frustrację wynikającą z twojej sytuacji, ale daruj sobie złośliwości.
Pierwsza sprawa - Akcja traw chyba do 26.06 z tego co pamiętam, więc jeszcze 20 dni.
Druga kwestia - nie jest jak z żółwiami min ilość i tylko w preorderze, tylko jakaś ilość od razu idzie do normalnej dystrybucji, więc ciśnienie na liczby nie są jakieś mocne, z żółwiami było być albo nie być komiksu, więc co nas interesuje nakład, to sprawa wydawcy, no chyba że myślisz o handlu
Trzecia sprawa - nie pisze o sobie, tylko głosy ludzi na fb, to że ktoś jest na garnuszku starych nie znaczy że inni, nie muszą budżety ustalać wcześniej, z żółwiami było przesunięcie terminu. Tak określam na miesiąc wcześniej budżet komiksowy, ale z tego co wiem większość osób tak robi.
Czwarta sprawa - frustracja głupim podejściem, co dzień wydawca musi robić raport sprzedaży na forum, jak dla mnie idiotyzm pierwszej wody .
Tak by nie totalnego offu, wiecie co z B-M? Niby miało już być możliwość zamawiania.
Macie problemy z wejściem na stronę wydawnictwa?

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #1394 dnia: Czerwiec 05, 2017, 10:13:52 am »
Idiotyzmem czystej wody jest mówienie od rzeczy gdy sprawa jest prosta - zadałem proste pytanie z czystej ciekawości, jak wydawca nie będzie chciał odpowiedzieć, także zamiast tworzyć jakieś wywody na temat mieszkania u rodziców i codziennych raportach zacznij rozumieć co ktoś pisze.


Komiks wygrał w głosowaniu, cena jest super i ciekawi mnie jaki jest odzew. Tylko tyle.