Autor Wątek: Kończące się nakłady  (Przeczytany 122841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf82

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 12, 2018, 06:58:38 pm »
Faktycznie Ramiro 2 mało dostępny chyba nakład zmniejszony bo jest deficyt jak sam szukałem- więc uwaga wziąłem z Gildii chyba ostatni bo już brak u nich, a komiks extra.

Offline CG-GNZ

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 24, 2018, 10:11:35 am »
Carl Barks – Powrót do Klondike i inne historie z lat 1952–1953 wymiotło z bonito, mestro, nieprzeczytane i innych. Na gildii jeszcze jest.

Offline -gościu-

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #302 dnia: Styczeń 07, 2019, 09:20:10 am »
Możliwe, by nakład Druuny 3 się kończył? Szukając na ceneo, wyskakuje mi raptem kilka sklepów, a Druuny 2 wciąż wszędzie pełno.  :doubt:

Offline [robak]

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #303 dnia: Styczeń 07, 2019, 12:27:03 pm »
Czy drugi tom Hellboy'a ma już wyczerpany nakład? Wiadomo, kiedy może nastąpić dodruk?

Offline Koro

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #304 dnia: Styczeń 07, 2019, 05:03:47 pm »
Czy problemy z dostępnością Daredevil vol2 i Plaga Żab vol1 wynikają z kończących się nakładów?

Offline studio_lain

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #305 dnia: Styczeń 07, 2019, 08:11:50 pm »
skonczylismy remament
tak to wyglada jesli chodzi o koncowki u nas


stickleback tom 1 - 23 szt
swit wojownika - 7
abc czarna dziura II wyd - 20
Dredd Ameryka 30
Rogaty 19
Skizz - 39

« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2019, 08:38:07 pm wysłana przez studio_lain »

Offline amsterdream

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #306 dnia: Styczeń 07, 2019, 08:13:48 pm »
Przeglądając gildie zauważyłem, że multum komiksów z Egmontu jest niedostępnych. Ciekawe czy to kwestia wyczerpanych nakładów czy noworocznej inwentaryzacji.

Rękawica Nieskończoności niedostępna miesiąc po premierze. To chyba rekord w ostatnim czasie. To teraz jeszcze powtórka ze Spiderem McFarlane`a i coś czuje, że w końcu rozwiąże się worek z komiksami Marvela i DC z epoki TM-Semic.

Offline Murazor

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #307 dnia: Styczeń 07, 2019, 08:49:38 pm »
Przeglądając gildie zauważyłem, że multum komiksów z Egmontu jest niedostępnych. Ciekawe czy to kwestia wyczerpanych nakładów czy noworocznej inwentaryzacji.
Wydaję mi się, że inwentaryzacja. Na bonito co chwilę znikają pozycję od Egmontu i się pojawiają. Któregoś dnia wywiało 1/2 Asteriksów i już większość wróciła.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #308 dnia: Styczeń 07, 2019, 09:05:53 pm »
  Rękawica przez moment, była praktycznie nigdzie nie dostępna dopiero po Nowym Roku wróciła do sklepów (nie wszystkich), także to raczej kwestia błyskawicznej wyprzedaży pierwszego rzutu. Też coś tak czuję w kościach, że "Spider-Man" (na bank sprzeda się świetnie) i ewentualna popularność millerowego "Daredevila" (głęboko w to wierzę), sprawi, że Egmont przychylniej zerknie w stronę klasyki. Napiszę to po raz enty, panie Kołodziejczak, Batman Breyfogla i Granta oraz X-Men Jima Lee na początek poproszę.

Offline radef

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #309 dnia: Styczeń 07, 2019, 09:25:01 pm »
Dopóki dany tytuł nie jest niedostępny przez więcej niż 2-3 tygodnie, to nie można mówić na 100%, czy się skończył, czy nie. Często dopiero po pewnym czasie do hurtowni trafia kolejna partia z magazynu, przez co mogą być pewne przerwy w dostępności.
Odnośnie "Rękawicy Nieskończoności", po pierwsze jeszcze się cały czas wszędzie pojawia (pojedyncze egzemplarze, ale jednak), a po drugie, Sknerus rok temu miesiąc po premierze był już kompletnie wyprzedany, więc trudno to nazwać rekordem.
Skoro o kaczkach - podobnie jak z "Rękawicą" sytuacja wygląda z pierwszym "Kaczogrodem",  choć mi się wydaje, że w ciągu ostatnich dni rzadko się już gdziekolwiek pojawia. Czyżby kolejny wielki kaczy sukces?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #310 dnia: Styczeń 07, 2019, 11:32:17 pm »
Napiszę to po raz enty, panie Kołodziejczak, Batman Breyfogla i Granta oraz X-Men Jima Lee na początek poproszę.


Tak, poproszę również!

Offline robbirob

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #311 dnia: Styczeń 08, 2019, 07:05:59 am »
skonczylismy remament
tak to wyglada jesli chodzi o koncowki u nas


stickleback tom 1 - 23 szt
swit wojownika - 7
abc czarna dziura II wyd - 20
Dredd Ameryka 30
Rogaty 19
Skizz - 39
Nie wiem jak Wy do tego podchodzicie, ale to chyba bardzo dobre wiadomości dla Wydawcy? Ameryka i Rogaty świetnie się sprzedały w dość krótkim czasie.

Offline studio_lain

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #312 dnia: Styczeń 08, 2019, 09:58:49 am »
tak to bardzo dobre wyniki :)

Offline jeanvanhamme

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #313 dnia: Styczeń 08, 2019, 11:40:46 am »
Rękawica Nieskończoności okazało się jednak ma skończony nakład. Powoli wychodzi ze wszystkich sklepów. Moim zdaniem Thanos sam się dodrukuje, ale kto nie chce ryzykować, ten się musi pospieszyć.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kończące się nakłady
« Odpowiedź #314 dnia: Styczeń 08, 2019, 12:34:14 pm »
   Ona chyba nie wychodzi powoli, tylko błyskawicznie znika a na powrót powoli wchodzi. Przed samymi świętami nie było nigdzie poza empikiem i allegro. Zaraz po sylwestrze pojawiła się ponownie prawie wszędzie, ale w niewielkiej ilości sztuk a teraz nawet w empiku i allegro się nie kupi. This could be it!!!! Panie Kołodziejczak ręka na pulsie!!! Lud żąda chleba, igrzysk i komiksów superbohaterskich z lat 80-90!!!!!!