trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 622904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1845 dnia: Sierpień 11, 2018, 04:30:12 pm »
Właśnie o te mi chodziło :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1846 dnia: Sierpień 11, 2018, 06:11:55 pm »
Myślałem że kręcisz bekę z fanty  :smile:

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1847 dnia: Sierpień 12, 2018, 12:14:04 am »
Czy ktoś ma jakieś wieści może nt jakichkolwiek postępów względem "The Black Monday Murders"?
Coś kiedyś obiło mi się o oczy, że #9 miał się pojawić w lecie. Pomijając fakt, że trzeci tom jest pieśnią odległej przyszłości wiadomo jednak cokolwiek względem tego, że coś się rusza z serią czy też po #8 nastąpił twórczy blok?  :doubt:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Archie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1848 dnia: Sierpień 12, 2018, 10:33:21 am »
Brak zapowiedzi na stronie Image. Ogólnie przestoje i przerwy wydawnicze to normalka w tym wydawnictwie. Inna seria Hickmana "The Dying And The Dead" od 2015 roku nie może zostać domknięta, a 6 numer wyszedł w 2017 (miał być ongoing, jest 10 częściowa maxi-seria).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 10:36:41 am wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Moreroms

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1849 dnia: Sierpień 12, 2018, 11:05:43 am »
Czy ktoś ma jakieś wieści może nt jakichkolwiek postępów względem "The Black Monday Murders"?
Coś kiedyś obiło mi się o oczy, że #9 miał się pojawić w lecie. Pomijając fakt, że trzeci tom jest pieśnią odległej przyszłości wiadomo jednak cokolwiek względem tego, że coś się rusza z serią czy też po #8 nastąpił twórczy blok?  :doubt:
Pytałem Tomma Cokera na instagramie. Odpisał, że w planach są jeszcze 4 powiększone zeszyty. Ale nie wspominał nic o terminie.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1850 dnia: Sierpień 12, 2018, 11:25:27 am »
Mi się tylko o uszy obiło że trzeci tom (zeszyty 9-12) ma być ostatnim.

Kontynuacja Głębi ma jakoś wychodzić niedługo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 11:28:34 am wysłana przez JanT »

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1851 dnia: Sierpień 12, 2018, 11:33:58 am »
w planach są jeszcze 4 powiększone zeszyty. Ale nie wspominał nic o terminie.
Lipa. Mimo, że "dwójka" była zauważalnie słabsza to jednak całkiem sympatycznie się to czyta.

Dzięki za informacje.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1852 dnia: Sierpień 12, 2018, 03:15:30 pm »
FB:

"Potwierdzamy! W pierwszej połowie przyszłego roku wydamy najbardziej testosteronową przygodę z udziałem Wojowniczych Żółwi Ninja. A w zasadzie z udziałem najbardziej testosteronowych bohaterów "TMNT", czyli Raphaela i Caseya Jonesa. Chodzi oczywiście o "Bodycount" ze scenariuszem Kevina Eastmana i rysunkami Simona Bisleya. Stay tuned "



Fajnie że dają dużo one-shotów amerykańskich bo inni zaniedbują  :smile:

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1853 dnia: Sierpień 12, 2018, 04:10:58 pm »
Czyli jak pójdzie będzie więcej Żółwi w Polsce :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Nafciarz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1854 dnia: Sierpień 12, 2018, 04:32:50 pm »
Warto? Czytal ktos?

Offline pitt

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1855 dnia: Sierpień 12, 2018, 04:42:07 pm »
Niestety ten komiks jest wg. mnie słabiutki. Tylko dla fanów Eastmana, Bisleya i Żółwi. Bardzo lobopodobny, ale większość komiksów z Lobo jest od niego lepsza. Ktoś mi go polecił, miała być niezła jazda, a wyszło jakoś odwrotnie. :( Chyba już za stary na to jestem, f#cki lecą, jucha leje się litrami, akcja nie zwalnia, laski są (Bisley!) i do tego zwykle (zwłaszcza jedna) skąpo ubrane, ale ogólnie czegoś brakuje. Może dlatego, że obaj bohaterowie to idioci, a Raph to do tego niezły psychopata (to chyba nie nowość, we wczesnych komiksach Eastmana grał chyba tę samą płytę).Do tego żółw w jeansach i z uzi. ABOMINACJA. :) Wg. mnie słaby scenariusz i teksty. Niektóre głupotki mógłbym zacytować i rzucić w spoiler, wątpię jednak by to się komuś przydało. Bisley za to fajnie rysuje, mniej uproszczone rysunki niż np. w 13 Coins, ale wiadomo komiks ma już swoje lata, chociaż Sąd nad Gotham był chyba lepiej narysowany. A jak ktoś jego rysunków nie lubi, to nie polecam. :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 05:09:24 pm wysłana przez pitt »

Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1856 dnia: Sierpień 12, 2018, 06:57:10 pm »
Niestety ale pitt ma duzo racji - ten komiks fabuly ma tyle co kot naplakal i stanowi jedynie pretekst do rysowania masakry, fruwajacych galek ocznych i mega wielkich cyców. Z samymi zolwiami tez ma niewiele wspolnego, bo wystepuje w nim tylko Raphael.
Jako psychofan Biza - mam od dawna, ale zadko zagladam, bo rysunkowo tez jest mocno srednio. Zapomnijcie o malowaniu a la Sad nad Gotham czy Slaine, w Bodycount Bisley bazgroli. I to doslownie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2018, 07:05:42 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1857 dnia: Sierpień 12, 2018, 08:07:48 pm »
Mogli by wydac dosc popularny komiks z Image pt Elephantmen! Ciekawy i ladne narysowany.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1858 dnia: Sierpień 12, 2018, 10:32:44 pm »
Mogli by wydac dosc popularny komiks z Image pt Elephantmen!
Jak ja bym to chciał  :smile:

Amer

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1859 dnia: Sierpień 12, 2018, 10:39:17 pm »
Nawet na stronie wydawcy nie idzie się połapać, ile to ma numerów. Zeszyty są podane od numeru 3x, później są dziury, wydania zbiorcze też niekompletne. Od zawsze mnie fascynował chaos przy tym tytule, bo tak poza tym to na stronie panuje porządek.

 

anything