Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2370 dnia: Grudzień 13, 2018, 07:31:02 pm »
Ja dopiero zacząłem lekture, ale już jestem oczarowany klimatem! Zombie na wesoło, gangsterskie porachunki, mroczne miejskie zakamarki, a wszystko podlane sosem a'la Lobo. Nie widze żadnych sensownych argumentow, by nie dać szansy Zbirowi.


Dokladnie, to wszystko mamy tez ujete w promocyjny filmiku dla wytworni filmowych, polecam zobaczyc na YT, szkoda ze nikt nie jest zainteresowany :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2371 dnia: Grudzień 13, 2018, 07:45:06 pm »
Widziałem go kiedyś, śliczności! Szkoda tym bardziej, że miał to robić David Fincher  :sad:

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2372 dnia: Grudzień 20, 2018, 09:29:48 am »
Na instagramie zapowiedz drugiego tomu Nienawidze Baśniowa na styczeń.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2373 dnia: Grudzień 20, 2018, 09:52:20 am »
Dobrze w fuj  :smile: Piękny rok się zapowiada z NSC.

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2374 dnia: Grudzień 20, 2018, 06:58:04 pm »
Widziałem go kiedyś, śliczności! Szkoda tym bardziej, że miał to robić David Fincher  :sad:


Problem zapewne stanowi kategoria bo dzieciaki niemoga a dorosli sami nie pujda bo niby bajka...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2375 dnia: Grudzień 24, 2018, 08:54:29 am »
NSC ogłasza tytuły na Instagrami i na razie znamy tyle:

styczeń:

Odrodzenie 4
Nienawidzę Baśniowa 2

luty:

Deadly Class 1

marzec:

TMNT - Bodycount

kwiecień:

The Goon 2
Last Man 1

Katalogu nie będzie jakby co  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2376 dnia: Grudzień 27, 2018, 08:45:25 am »
Najlepsza jest twoja recenzja (krzyczenie) o Ghost Money  :smile:
Gdybyś ty chociaż jakąkolwiek dłuższą opinie o komiksie umieścił poza wyliczaniem ile to strony zostało wyciętych i jak szorstki jest papier......

„Ghost Money” to przed wszystkim komiks sensacyjny mocno osadzonych w rzeczywistości z dużą dawką dreszczowca politycznego. Punktem wyjściowym historii jest zamach terrorystyczny z 11 września 2001, ale akcja bardzo szybko przenosi się o prawie 30 lat do przodu, aby ukazać jak główne bohaterki tej historii: Lindsey skromną studentką z Londynu oraz Chamzę, kobietę z wyższych sfer. I to właśnie pieniądze i dziedzictwo Chamzy staną się główną osią napędową całej intrygi, którą będziemy obserwować oczami Lindsey. Niestety postać Lindsey przez większość historii jest postacią bardzo nudną, a jej wątek bazuje na schemacie miłosnej teen dramy, dopiero końcówka, kiedy postać w końcu się rozwija wynagradza nam w pewien sposób średni początek tego wątku. Natomiast wątek Chamzy jest jednym z ciekawszych wątków fabularnych powiązanych z drugim dotyczącym 4 agetnów CIA poszukującym legendarnego skarbu Al-kaidy. Scenarzysta stworzył historię skomplikowaną i wielowątkową, z wieloma zwrotami akcji i wspomnienie chociażby tu jednego popsułoby czytelnikowi przyjemność czytania, a odkrywania samemu skomplikowanej intrygi trzymającą w napięciu od pierwszej do ostatniej strony daje dużą satysfakcję. Jest to naprawdę kawał dobrego political fiction z upchniętymi wątkami cyberpunka/syfy (nie dużymi, ale jednak). Sama warstwa wizualna zachwyca bogatymi w detale kadrami, dynamiczną kompozycją i żywą kolorystyką. Niedaleki świat przyszłości jest przedstawiony w jak najbardziej realistyczny sposób. Twórcom udało się stworzyć dzieło będące z jednej strony rozrywką, z drugiej solidną analizą współczesnego świata i po mimo nieraz naiwności niektórych rozwiązań fabularnych, lektura komiksu wynagradza poświęconą mu uwagę.
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2018, 03:01:33 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2377 dnia: Grudzień 27, 2018, 08:54:23 am »
@mkolek, dzięki. Komiks już w koszyku, razem z ZaZ t. 4.

NSC ogłasza tytuły na Instagrami i na razie znamy tyle:
Mnie niezmiernie cieszy Deadly Class, ale gdzie podział się Fear Agent?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2378 dnia: Grudzień 27, 2018, 08:57:36 am »
i jak szorstki jest papier......
Ja na to nigdy nie narzekałem. Czepiasz się nawet przy recenzji  :smile:

Mnie niezmiernie cieszy Deadly Class, ale gdzie podział się Fear Agent?
Jeszcze podochodzą tytuły.

 

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2379 dnia: Grudzień 27, 2018, 09:07:42 am »
Ja na to nigdy nie narzekałem. Czepiasz się nawet przy recenzji  :smile:
O co ci chodzi? Recenzja jest jak najbardziej pozytywna, miałem uwagi co do tłumaczenia (a bardziej nie tłumaczenia niektórych rzeczy), ale to zostało wyjaśnione. Komiks naprawdę mnie wciągnął, a to że ma swoje wady, cóż nie ma idealnych rzeczy. I tak starałem się pominąć wspominanie o jednym wątku, który mógłby tu wywołać polityczno-społeczny kałszkwał, patrząc jak niektórzy podchodzą do tego tematu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2018, 02:59:41 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2380 dnia: Grudzień 27, 2018, 09:28:11 am »
Mnie się czepiasz nawet przy swojej recenzji  :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2381 dnia: Grudzień 27, 2018, 09:56:07 am »
Gdybys zmienil plyte i zamiast swych jednolinijkowych popierdułek napisal cos czasem o TRESCI komiksu to moze przestaliby sie wszyscy Ciebie czepiac.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2382 dnia: Grudzień 27, 2018, 10:09:42 am »
Wszyscy? Ty się mnie tylko czepiasz a Mkolek "wszystkiego"  :smile:

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2383 dnia: Grudzień 27, 2018, 10:17:19 am »
Oj nie, więcej osób to krytykowało. Sam nieraz zarzucałem ci 8azyliszkowanie (Egmont to, Egmont tamto, Egmont zło...), bezsensowne kłótnie o pierdoły z mkolkiem, ale podczas gdy on ostatnio chętniej napisze o przeczytanym komiksie, ty podobne zarzuty zbyjesz "to offtop", "znowu się czepiasz", czy czymś podobnym.  :cool:




Ale mniejsza, bo i tak tego się nie zmieni.

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2384 dnia: Grudzień 27, 2018, 02:56:05 pm »
Wszyscy? Ty się mnie tylko czepiasz a Mkolek "wszystkiego"  :smile:
Ciebie się nie da już czytać.


@Mkolek
Dzieki za recenzje. Ja co prawda komiks juz mam, ale im wiecej pozytywnych opinii tym lepiej. Bo to bardzo dobra rzecz.