Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ASX76

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2445 dnia: Styczeń 31, 2019, 08:43:19 pm »
Uprzedzam tylko że remender w tych komiksach jest znacznie bardziej depresyjny i to ma wydźwięk w jego bohaterach którzy są raczej antypatyczni/złamani przez życie.

Ależ to zaleta :smile:  Herosów mamy aż nadto :razz:

Natomiast przyznać muszę, że z dotychczasowej oferty NSC zainteresowałem się tylko: "Black Monday Murders" i "Odrodzeniem", przy czym i tak do "konsumpcji" nie doszło :wink:

Offline tysonek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2446 dnia: Luty 01, 2019, 07:12:40 am »
Dwanaście sztuk pewniaków i kilka być może, Non Stop nie odpuszcza  :biggrin:

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2447 dnia: Luty 01, 2019, 07:59:51 am »
Dajcie coś znać na temat Grass Kings. Jak Wam to podeszło?

Offline -gościu-

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2448 dnia: Luty 01, 2019, 08:14:33 am »
Dla mnie coś na poziomie pierwszego tomu Briggs Land, dobre, ale dupy nie urywa. Ale widziałem go w niektorych podsumowaniach najlepszych komiksow zeszłego roku, wiec innym podobał sie jeszcze bardziej. Na pewno warto, jeśli lubisz takie klimaty.

Offline tysonek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2449 dnia: Luty 01, 2019, 08:22:58 am »
Dajcie coś znać na temat Grass Kings. Jak Wam to podeszło?

Nie spodziewałem się wiele po tym tytule, a otrzymałem bardzo dobrą ( przynajmniej w pierwszym tomie ) historię okraszoną świetną jak dla mnie szatą graficzną, plus wydanie jest w tych pieniądzach fenomenalne.

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2450 dnia: Luty 01, 2019, 08:55:31 am »
Dla mnie coś na poziomie pierwszego tomu Briggs Land, dobre, ale dupy nie urywa. Ale widziałem go w niektorych podsumowaniach najlepszych komiksow zeszłego roku, wiec innym podobał sie jeszcze bardziej. Na pewno warto, jeśli lubisz takie klimaty.
Jak dla mnie bije na głowę Briggs Land. Nawrt chyba Bękartów.
No i wydanie jest rewelacyjne.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2451 dnia: Luty 01, 2019, 08:57:09 am »
Dajcie coś znać na temat Grass Kings. Jak Wam to podeszło?

Przyzwoicie, ale tylko tyle. Na pewno "Briggs Land" zrobiło na mnie większe wrażenie. Nie wiem, czy kupię kontynuację.

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2452 dnia: Luty 01, 2019, 10:06:33 am »
Dzięki za odpowiedzi. Za Briggs Land się nie wziąłem i już raczej odpuszczę sobie ten tytuł, ale wydaje mi się, że przy następnych zakupach z NSC Grass Kings wpadnie w moje ręce.

Offline kenji

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2453 dnia: Luty 01, 2019, 10:22:09 am »
Dajcie coś znać na temat Grass Kings. Jak Wam to podeszło?


mi podeszło bardzo. dużo lepiej niż Brigs Land. Ale może dlatego że jestem fanem takiego kolorowania.
fajny tytuł - warto sprawdzić!

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2454 dnia: Luty 01, 2019, 12:00:54 pm »
Jak dla mnie bije na głowę Briggs Land. Nawrt chyba Bękartów.
No i wydanie jest rewelacyjne.
Podpinam się. Graficznie też bardzo ładne. Plus wydanie jest bardzo okazałe :smile:

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2455 dnia: Luty 01, 2019, 08:35:38 pm »
Gdzie jest Spawn ? !  :cool:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline rand34

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2456 dnia: Luty 02, 2019, 03:11:06 pm »
@rand34
jak podobała ci się głębia (której nie lubię przez koszmarnie sztuczną bohaterkę i dialogi) to fear agent i deadly class możesz brać w ciemno bo moim zdaniem to znacznie wyższa liga komiksowa. Uprzedzam tylko że remender w tych komiksach jest znacznie bardziej depresyjny i to ma wydźwięk w jego bohaterach którzy są raczej antypatyczni/złamani przez życie.


Dzięki, w takim razie biore, a przynajmniej pierwsze tomy spróbuje.  :wink:


Grass Kings dopiero kupiłem ale graficznie średnio to wygląda, mam nadzieję że przyzwyczaje się do tych pasteli i "szkiców".






Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2457 dnia: Luty 02, 2019, 09:28:48 pm »
Ha! A dla mnie to właśnie strona graficzna ratuje ten komiks :)

Offline kenji

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2458 dnia: Luty 03, 2019, 09:58:42 am »
Tu nie ma co ratować. Historia ciekawsza i mniej naciągana niż BL. A do tego genialne rysunki i kolory

Offline mystrzu

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #2459 dnia: Luty 04, 2019, 06:10:41 pm »
nawiązując do wątku grass kings, ktoś to czytał w oryginale, i może powiedzieć czy intryga rozkręca się interesująco w następnych tomach (pytam głównie o wątek mordercy) ? na razie to jest dla mnie średniak z pięknymi rysunkami z potencjałem na coś więcej, ale nauczony koszmarnym doświadczeniem z palcojadem ostrożnie podchodzę do dłuższych komiksów z kryminalną tajemnicą w centrum.

 

anything