trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 622823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 26, 2017, 10:49:05 pm »
Rising Stars to całkiem fajny komiks (choć trochę taka siódma woda po kisielu, czyt. Strażnikach, i od rysunków czasem bolą oczy), więc mógłby go ktoś w końcu u nas wydać w całości.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 27, 2017, 06:27:36 am »
Spawn origins - z tego co rozumiem, to Spwny od numeru 1 (czyli te, które zaczęły wychodzić w rmach TM-Semic)?
Tak. Ale te wydania zbiorcze pomijają mini serie oraz one shoty związane z serią takiej jak:
- Angela
- Violator
- Spawn/Batman
i kilka innych, które mają jednak wpływ na główną serię.

Jeśli już mówimy o Spawn Origins, to wątpię aby te komiksy kosztowały mniej niż 100 zł, a wtedy takie marudy jak bazyl już szykują się na plucie jadem na wydawcę. Komiksy Image na pewno nie będą tańsze niż kolekcje i Marvel Now. Ja bym tak nie piał z zachwytu, nich wydawca najpierw zapowie coś konkretnego.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 06:41:54 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 27, 2017, 06:48:30 am »
Jeśli już mówimy o Spawn Origins, to wątpię aby te komiksy kosztowały mniej niż 100 zł
A w pojedynczych mniej niż 60 zł  :smile: na pewno wyjdzie taniej w grubszych.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 27, 2017, 07:34:36 am »
Rzeczywiście (Top Cow zmyliło  :smile: ) ale o które z powyższych ludzie nudzili?

Ja od teraz zaczynam nudzić o Darkness  :smile:
To ponudzi jeszcze o Witchblade ta seria zazębia się z Darkness. Tym bardziej że ta bohaterka pojawiał też się już w Polsce.

A jak już jesteśmy przy Top Cow to poza Rising Stars, dobre by było wznowienie kompletnego Midnight Nation (choć wiem że to raczej nie możliwe), a jako rozwinięcie uniwersum Witchblade/Darkness wydanie serii Magdalena (pojawia się gościnnie w seriach Witchblade i Darkness), wydanie serii Angelus i wspomniany Tomb Raider (choć tu chyba nie ma szans).

Osobiście wole jednak aby wydawnictwo poszło w nowe serię niż wracanie do lat 90.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 08:08:28 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 27, 2017, 01:35:58 pm »
E tam. Millar czy nie Millar. Komiksy niewarte zapamiętania, to i po co się nazwiskiem kłopotać.
Niewarte? Hmmm, myślę, że gro osób pamięta: Old Man Logan, Authority, Jupiter's Legacy, Kick Ass....
Może gdyby startowali z 15 lat temu. Teraz Liefeld to co najwyżej synonim wiochy i nikt go w Polsce nie wyda.
Fakt, że ta "90's" kreska dziś już ssie, ale ja go wspominam jako twórcę Deadpoola chociażby...
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 01:40:10 pm wysłana przez Gazza »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 27, 2017, 01:40:36 pm »
Niewarte? Hmmm, myślę, że gro osób pamięta: Old Man Logan, Authority, Kick Ass...


Chciałem teraz standardowo pojechać po OML (ale to już byłoby nudne jak gadki o panoramach) ale w sumie jak patrzę na to, to o tym co zrobił z The Authority bardziej chciałbym zapomnieć. Niesmak, który miałem po millarowym The Authority skończył mi się dopiero przed Coup D'etat (to chyba pisał Robbie Morrison).
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 27, 2017, 01:45:16 pm »
Ja z Millara najbardziej nie lubię Ciwil War gdzie postacie całkowicie wypadły ze swoich charakterów - zwłaszcza Iron Man. Old Man Logan nie był zły, choć może za łatwo pokonał wszystkich X-Men, co jak pokazał Schizm czy Av vs X nie jest takie proste.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 27, 2017, 02:30:08 pm »
A jak już jesteśmy przy Top Cow to poza Rising Stars, dobre by było wznowienie kompletnego Midnight Nation (choć wiem że to raczej nie możliwe), a jako rozwinięcie uniwersum Witchblade/Darkness wydanie serii Magdalena (pojawia się gościnnie w seriach Witchblade i Darkness), wydanie serii Angelus i wspomniany Tomb Raider (choć tu chyba nie ma szans).


Moim zdaniem są szanse na Tomb Raider. Na początku 2018 roku będzie premiera nowego filmu. Wydawnictwo może się skusić na komiks z panią archeolog (pod koniec 2017 roku lub na początku 2018). Jak będzie zobaczymy. Nowa, filmowa Lara to Alicia Vikander
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 27, 2017, 02:58:31 pm »
Niewarte? Hmmm, myślę, że gro osób pamięta: Old Man Logan, Authority, Jupiter's Legacy, Kick Ass...
Żaden z tych tytułów nie robi wrażenia przy ponownej lekturze. Niektóre są dobre na pierwsze "wow", ale potem szukam głębi postaci ciekawej historii, czegokolwiek... nic.

A co do Liefelda, to ja go zapamiętam jako: plagiatora, beztalencie i (po przeczytaniu stanowczo za dużej ilości jego tweetów) buca i megalomana. Jako twórcę postaci wolę zapamiętać tego, kto dał jej charakter i historię niż kolesą który wymyślił kostium, ksywkę, i zamianę Slade na Wade.



mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 27, 2017, 04:04:23 pm »
Moim zdaniem są szanse na Tomb Raider. Na początku 2018 roku będzie premiera nowego filmu. Wydawnictwo może się skusić na komiks z panią archeolog (pod koniec 2017 roku lub na początku 2018).
Tylko że teraz prawa do wydawania Tomb Raidera ma Dark Horse i chyba te komiksy z Top Cow też należą do nich.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 11:02:52 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 27, 2017, 04:29:41 pm »
Są jakieś komiksy Tomb Raider warte wydania?

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 27, 2017, 09:43:17 pm »
Zapytałem na fejsie czy to co wrzucają jest wskazówką co do tego co dostaniemy po polsku. Potwierdzili. Czyli dostaniemy Spawna, Invicible, coś związanego z Żywymi Trupami i coś z tego: http://www.dzikabanda.pl/wieksze-kawalki/rankingi/przeglad-najciekawszych-komiksowych-zapowiedzi-z-usa-i
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 27, 2017, 10:46:15 pm »
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 27, 2017, 10:53:27 pm »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 27, 2017, 11:33:34 pm »
Potwierdzili. Czyli dostaniemy Spawna, Invicible, coś związanego z Żywymi Trupami
Z Żywymi Trupami, serio? Na bieżąco serię wydaje Taurus, do wydania u nas zostały tylko The Walking Dead Specials, po które pewnie i tak sięgnie w pewnym momencie. Wszystkie książki rozwijające uniwersum wydało Wydawnictwo SQN.

Są także The Walking Dead Survivors' Guide orazThe Walking Dead: The Covers. Ale to nie są komiksy, pierwsza publikacja to katalog postaci, jeśli można to tak określić, a druga to zbiory z okładkami wszystkich zeszytów. Nie wiem czy ktoś to u nas kupi.

Chyba, że wydawnictwo ma w planach wydanie The Walking Dead: Compendium lub The Walking Dead: Omnibus. Padały pytania o takie wydania ale Tarus nie był zainteresowany publikacją ich. Tylko czy jest senes wydawania tego, kiedy i tak Taurus cały czas robi dodruki brakujących tomów? Nie wiem ile osób zdecydowałoby się na wymianę serii, ale jeśli coś takiego by się stało to Non Stop Comics definitywnie chce wybić asa z rękawa Tarusowi jakim są dla nich Żywe Trupy. Podejrzewam, że sprzedaż serii spadał by bo wiele osób czekało by i tak na te zbiorcze. Tylko nie wiem czy Non Stop Comics się nie przeliczy z tym, bo coś czuję że tanie to nie będzie (takie wydanie).