Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 627944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 04, 2017, 02:14:07 pm »
Fajnie by było, gdyby sprzedaż komiku była wysoka, bo wtedy myślę, że można by im zasugerować, aby zainteresowali się "Jerusalem" Moore'a, albo mogli by to przerzucić na wydawnictwo SD.

Offline chch

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 04, 2017, 03:48:32 pm »
Fajnie by było, gdyby sprzedaż komiku była wysoka, bo wtedy myślę, że można by im zasugerować, aby zainteresowali się "Jerusalem" Moore'a, albo mogli by to przerzucić na wydawnictwo SD.


Jerusalem? Książka, która ma 1280 stron? Nie sądzę, żeby wydawca komiksowy pokusił się o wydanie tej książki. WK od paru lat nie może wydać znacznie cieńszej (432 strony) książki...
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 04, 2017, 04:24:23 pm »
Zamiast pisać "nie sądzę", "mało prawdopodobne" i inne takie, trzeba gwałcić wydawców, aby to wydali. Nie takie rzeczy u nas wychodziły i wychodzą.

Offline chch

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 04, 2017, 04:35:31 pm »
Zamiast pisać "nie sądzę", "mało prawdopodobne" i inne takie, trzeba gwałcić wydawców, aby to wydali. Nie takie rzeczy u nas wychodziły i wychodzą.
Powaznie? Podaj mi prosze przykład ponad tysiąc stronnicowej książki związanej z komiksem, która została wydana polsku.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 04, 2017, 04:40:16 pm »
W jaki niby sposób ta książka jest związana z komiksem? Napisał ją autor, który pisze komiksy. Neil Gaiman też pisze, no i co z tego?

Offline chch

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 04, 2017, 04:47:48 pm »
Napisał ją autor, który jest znany z pisania komiksów. Neil Gaiman pisał książki niemal równolegle z pisaniem komiksów i jednak bardziej jest znany (poza komiksowem) ze swojego dorobku pisarskiego.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 04, 2017, 05:06:13 pm »
Jasne, ale ja nie porównuję popularności Moore'a do Gaimana, tylko wyjaśniam ci, że ta książka nie ma nic wspólnego z komiksem (chyba, nie czytałem), więc nie wiem po co wyskakujesz mi z jakimś dziwnym argumentem, że nikt jeszcze nie wydał dotychczas książki okołokomiksowej o takiej grubości.

Więc inaczej: taki Mag wydaje nie takie grubasy autorów kompletnie egzotycznych dla polskiego czytelnika. Tak lepiej?

Moore może nie jest jakimś nazwiskiem, które kojarzy każdy Kowalski, ale jednak jest marką, którą sporo osób kojarzy, więc w dalszym ciągu znacznie bezpieczniej wydać coś takiego niż jakiś inny tytuł no name'a choćby tylko dlatego, że zdrobył jakąś literacką nagrodę.

Offline chch

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 04, 2017, 05:11:20 pm »
Jesteśmy na forum komiksowym, w temacie dotyczącym wydawcy komiksów. Chcesz mi powiedzieć, że pisząc o "gwałceniu wydawców" miałeś na myśli wszystkich wydawców w Polsce (lub inaczej - wydawców niekomiksowych)? Isteklistek (a do jego postu się odniosłem na początku) pisał do wydawcy Non Stop Comics, a nie ogólnie (przynajmniej ja tak to odebrałem).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline isteklistek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 04, 2017, 05:14:55 pm »
"Non Stop Comics to wydawnictwo specjalizujące się w komiksach, powołane do życia przez Sonię Dragę, prezes wydawnictwa Sonia Draga. Redaktorem naczelnym wydawnictwa został Krzysztof Ostrowski".

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 04, 2017, 05:21:09 pm »
Ja chcę przede wszystkim żeby ta książka została wydana, nie robi mi różnicy czy to zrobi wydawnictwo komiksowe czy nie.

Offline chch

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 04, 2017, 05:24:37 pm »
Dobra, to w takim razie czas pokaże, kto miał rację. Ja uważam, że nie ma szans na tę książkę. Jeśli się mylę - sam ją kupię (chociaż wolałbym jakąś książkę z wywiadami/biograficzną o tym autorze).
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Zakrza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 04, 2017, 06:48:12 pm »
Tutaj dyskutujemy o Non Stop Comics. Comics to słówko klucz. Wydawnictwo będzie na 90% wydawać Spawna.

Przy tej informacji nie zaznaczyli, że mam nikomu nie mówić. Zaznaczyli przy info kiedy spodziewać się dużych tytułów.


Zresztą Spawn był oczywisty od początku.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2017, 09:51:04 pm wysłana przez graves »
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline graves

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 04, 2017, 09:54:40 pm »
Tutaj dyskutujemy o Non Stop Comics. Comics to słówko klucz. Wydawnictwo będzie na 90% wydawać Spawna.

Przy tej informacji nie zaznaczyli, że mam nikomu nie mówić. Zaznaczyli przy info kiedy spodziewać się dużych tytułów.
Zresztą Spawn był oczywisty od początku.
Jeżeli nawet rozmawiasz z nimi osobiście w jakimś komunikatorze, to nie wklejaj tutaj tego bo to żaden dowód. W 5 minut można zrobić taki obrazek w Paint'cie. A mówienie "wiem coś, ale nie mogę powiedzieć" - to czysty spam.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 16, 2017, 07:35:59 pm »
z FB:

"Tak, dużo Image."  :smile:

Ciekawe ile to dużo.

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 16, 2017, 08:50:59 pm »
z FB:

"Tak, dużo Image."  :smile:

Ciekawe ile to dużo.


Oby jak najwięcej, liczę na co najmniej z 10 nowych serii w tym roku od nich. Ze wszystkich do tej pory wydanych u nas rzeczy z Image jedyne co mnie zawiodło to Severed Snydera. Może też aktywność NSC zmotywuje Muchę do wydawania jeszcze większej ilości Image.

 

anything