Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 16, 2017, 08:54:10 pm »
Mogli by chociaż powiedzieć kiedy te tytuły ogłoszą, bo to czekanie mnie dobija.  :doubt:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 16, 2017, 09:02:13 pm »
Serio tak wam mało komiksów wydawanych co miesiąc, że doczekać się nie możecie? :D




Co do Spawna, to jaram się. :D

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 16, 2017, 09:28:49 pm »
Podadzą jak będą mieć już umowę i materiały od Image. Czyli znając tempo negocjacji z innymi wydawcami plus minus w grudniu ;)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 16, 2017, 09:32:38 pm »
Oni już mają podpisane część serii  :smile: Myślę tak na 90% że pierwsze ich tytuły w maju.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 16, 2017, 09:34:44 pm »
Ale raczej nie będą mieli umowy na wyłączność z Image jak niektórzy z nas myśleli - w takim wypadku Mucha raczej nie podpisywałaby umów na kolejne serie tego wydawnictwa, i to tak popularne jak "Jupiter's Legacy". I bardzo dobrze - sytuacja, kiedy jakieś wydawnictwo ma wyłączność na dany katalog jest bardzo niezdrowa (wiadomo o kogo chodzi).

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 16, 2017, 10:00:48 pm »
Oni już mają podpisane część serii  :smile: Myślę tak na 90% że pierwsze ich tytuły w maju.
A skąd to wiesz? Zresztą to chyba w sumie nic nie znaczy - ile Taurus czekał na kolejne materiały do Walking Dead od Skybound, a umowę też chyba mieli cały czas podpisaną.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 16, 2017, 11:56:09 pm »
Mam nadzieję ze w końcu doczekamy sie zapowiedzi, bo na razie jest wiele szumu o nic.
Liczę na wydanie Invincible w naszym rodzimym języku, przeczytalem ponad 120 zeszytów i jak dla mnie to najlepsza seria w klimatach super hero.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 17, 2017, 10:24:37 am »
Mam nadzieję ze w końcu doczekamy sie zapowiedzi, bo na razie jest wiele szumu o nic.
Liczę na wydanie Invincible w naszym rodzimym języku, przeczytalem ponad 120 zeszytów i jak dla mnie to najlepsza seria w klimatach super hero.
Na 99% uderzą z czymś w PL na KW, czym jeszcze nie wiem , źródło osoba związana z "wydawnictwem matką".

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 17, 2017, 11:43:29 am »
@UP
Już to napisałem wyżej bez źródła  :smile:

Offline Wolf85

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 22, 2017, 09:48:17 pm »
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 23, 2017, 07:15:11 am »
Nie ma co, sukces:
http://nonstopcomics.com/image-comics-wchodzi-do-empikow/
wszystko ok, ale mnie zastanawia czy będzie w końcu coś po polsku, bo nie ma zamiaru kupować teraz angielskich zbiorczych, kiedy po miesiącu okaże się że dostane komiks w swoim języku i taniej (a jest kilka tu pozycji, które miałem w planach zakupowych). Niedługo kończy się miesiąc, a wydawca mówił że będą zapowiedzi a to cały czas cisza.

Offline Mati29

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 23, 2017, 07:30:04 am »
Nie macie wrażenia, że ten cały szum o nowym wydawcy to w sumie tylko akcja marketingowa nowego sklepu/dystrybutora komiksów angielskojęzycznych.
Muszą wejść do świadomości komiksiarzy na rynku zdominowanym przez multiversum i atomcomics.




Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 23, 2017, 07:42:36 am »
wszystko ok, ale mnie zastanawia czy będzie w końcu coś po polsku, bo nie ma zamiaru kupować teraz angielskich zbiorczych, kiedy po miesiącu okaże się że dostane komiks w swoim języku i taniej (a jest kilka tu pozycji, które miałem w planach zakupowych). Niedługo kończy się miesiąc, a wydawca mówił że będą zapowiedzi a to cały czas cisza.


Wczoraj napisali mi, że czekają na "dopełnienie formalności". Mam nadzieję, że doczekamy się w marcu tych zapowiedzi.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 23, 2017, 07:47:32 am »
Ja cały czas obstawiam maj na debiut i Kijanek też się skądś dowiedział że tak będzie na 99%.

Przypominam że wydawnictwo napisało że będzie dużo Image od nich  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 23, 2017, 07:48:12 am »
Wczoraj napisali mi, że czekają na "dopełnienie formalności". Mam nadzieję, że doczekamy się w marcu tych zapowiedzi.
Nie tylko tobie tak odpisali.
Ja cały czas obstawiam maj na debiut i Kijanek też się skądś dowiedział że tak będzie na 99%.

Przypominam że wydawnictwo napisało że będzie dużo Image od nich  :smile:
OK, tylko że zapowiadali na marzec jakieś konkrety. Mogą czekać do maja, mi to nie przeszkadza, tylko niech nie liczą na to że ktoś kupi komiks po angielsku kiedy być może wyjdzie wersja polska np. taki Spawn, którego wszyscy obstawiają.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2017, 07:55:13 am wysłana przez mkolek81 »