trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bobo

Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #360 dnia: Maj 02, 2017, 10:37:13 am »
Od dłuższego czasu z braku miejsca, kasy i czasu na czytanie noszę się z koniecznością przyhamowania kupowania, ale jak widzę te ciągłe nowości i zapowiedzi to średnio mi na razie z tym idzie :wink: Nie żebym narzekał - komiksy kupuję i czytam od ponad 20 lat i serce mi się raduje, jak widzę rozrastający się rynek. Kibicuję wszystkim - i kolekcjom, i Egmontowi, i mniejszym wydawcom.
Zapowiedzi NonStopComics są już świetne, a też czuję, że największe hiciory dopiero przed nami.
Na pewno biorę: Torpedo od Risso (od Berneta zostawię sobie wydanie Taurusowe, jest bardzo fajne), Jamesa Bonda, Head Lopper, Lake of Fire i Paper Girls.

Offline Bobo

Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #361 dnia: Maj 02, 2017, 01:03:03 pm »
@ Bobo czyli one są podzielone? Jeden tom będzie Risso a drugi Berneta?
Tak właśnie ma być. Jak dla mnie bomba, ktoś kto ma od Taurusa będzie miał możliwość kupna tylko tomu od Risso. A Torpedo od Berneta bardzo polecam. Kto nie ma to brać.

Offline gobender

Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #362 dnia: Maj 02, 2017, 01:18:08 pm »
No właśnie na ten drugi się napalam, a wcześniej była jedna okładka i myślałem, że będzie zbiorczo. Dzięki!

Kijanek

  • Gość
Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #363 dnia: Maj 02, 2017, 06:46:32 pm »
W maju może jeszcze nie ale we wrześniu z racji "święta komiksowa" będzie trzeba wydać około 2500 zł bez Marvel/DC i innych pulp. Tragedia.
Wrześniu ?

Offline Garf

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #364 dnia: Maj 02, 2017, 06:47:14 pm »
W tym roku MFKiG jest we wrześniu.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Kijanek

  • Gość
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #365 dnia: Maj 02, 2017, 06:51:08 pm »
W tym roku MFKiG jest we wrześniu.
MEA CULPA
Od czasu jak wstąpiłem w związek małżeński nie byłem na MFGiK i nie siedzę terminów

Offline kosmoski

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #366 dnia: Maj 02, 2017, 09:34:37 pm »
Osobiście z rzeczy których nie znam, a o których słyszałem czekam najbardziej na Lake of Fire, taki obcy w klimatach średniowiecza z bardzo dobrymi recenzjami.

A Bonda bym tak szybko nie skreślał, to piekielnie dobrze napisana historia, krwawa i bezkompromisowa, z rewelacyjnymi rysunkami idealnie oddającymi dynamikę tych wszystkich walk i strzelanin.

Offline Kratoss

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #367 dnia: Maj 02, 2017, 09:57:04 pm »
Wy tu gadu gadu, a NCS ogłosiło na Facebooku wydanie w Polsce Paper Girls.  :biggrin:

Następny świetny tytuł do kupna.
Na razie z zapowiedzianych na pewno do kupienia:Chrononauts,Head Lopper,Lake of Fire oraz Torpedo.

Oby tak dalej.Czekam na jutrzejsze zapowiedzi.

Offline jeanvanhamme

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #368 dnia: Maj 03, 2017, 12:12:31 am »
Paper Girls jest świetny, trochę mniej roztańczony niż Saga (porównanie samo się nasuwa), ale nie brak kreatywnych rozwiązań. To pierwszy tytuł, który zwrócił moją uwagę na wydawnictwo non stop comics, ale i tak nie kupię, bo zbieram zeszyty i tp (3 planowałem kupić w Empiku poprzez Non Stop Comics, bo mają niższe ceny niż atomcomics czy multiversum). Czyli jaki to ma sens?

Offline gascan

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #369 dnia: Maj 03, 2017, 12:26:25 am »
(3 planowałem kupić w Empiku poprzez Non Stop Comics, bo mają niższe ceny niż atomcomics czy multiversum). Czyli jaki to ma sens?

Najtaniej komiksy Image wychodzą na bookdepository kupowane przez amerykańskie VPN. Polecam przeglądarkę opera ma w sobie zmianiarke VPN na różne regiony jednym kliknięciem. Przesyłka jest darmowa.
Przykład - Paper Girls vol 2:
Multiversum: 50.31 + wysyłka
NonStopComics: 57 zł + wysyłka
Bookdepository przez Amerykański VPN: 37.51zł wysyłka darmowa (możliwe, że dodadzą z 40gr jakiegoś podatku)

Offline Ryba2111

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #370 dnia: Maj 03, 2017, 11:10:51 am »
Revival kolejnym tytułem.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #371 dnia: Maj 03, 2017, 11:12:53 am »
Woah. Kolejny tytuł o małym miasteczku i kobiecie wstającej z martwych. :D

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #372 dnia: Maj 03, 2017, 11:18:15 am »
Dzisiejsza zapowiedź:



Fajna seria  :smile: Nawet się trochę crossuje z Chew.

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #373 dnia: Maj 03, 2017, 11:27:51 am »
Revival i Paper Girls to totalne bomby. Zaczynam mocno kibicować wydawnictwu. Miałem nawet brać obie serie w oryginale, ale w takim przypadku poczekam na polskie wydania.

NSC wspominał już coś na temat formy wydania?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #374 dnia: Maj 03, 2017, 11:44:53 am »
Trzymać kciuki  :smile:

 

 

anything