trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 624906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #420 dnia: Maj 18, 2017, 12:32:12 pm »
Skąd wiesz jaki kapitał mają oba te wydawnictwa? I skąd wiesz jak to jest z tym NSC i SD? Ja przytoczyłem słowa "Maxa" z których wynika że nie opłacalne jest wydawanie Invincible w Polsce a ty mi wyskoczyłeś z jakimś "rozsiewaniem popeliny" a na razie tylko ty to robisz.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #421 dnia: Maj 18, 2017, 12:45:15 pm »
Ja przytoczyłem słowa "Maxa" z których wynika że nie opłacalne jest wydawanie Invincible w Polsce a
nie opłaca się dla Fantasmagorie

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #422 dnia: Maj 18, 2017, 12:52:30 pm »
Skąd wiesz jaki kapitał mają oba te wydawnictwa? I skąd wiesz jak to jest z tym NSC i SD? Ja przytoczyłem słowa "Maxa" z których wynika że nie opłacalne jest wydawanie Invincible w Polsce a ty mi wyskoczyłeś z jakimś "rozsiewaniem popeliny" a na razie tylko ty to robisz.
"nie na polski rynek." - to jest sianie popeliny
Kapitał możesz sprawdzić, przynajmniej jeśli chodzi o spółki, są ogólnodostępne sprawozdania finansowe.
Poza tym NCS - sami się chwalą że są w grupie SD.
Dla jednych jest nieopłacalne inni mogą to udźwignąć. Dlatego przytoczyłem Albatrosa, spokojnie wydawana jest Mroczna Wieża, bez pośpiechu, całość, gdzie kiedyś też padło stwierdzenie że licencja jest za chore pieniądze.
Wypisujesz głupoty, rozsiewasz plotki, jest ok.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #423 dnia: Maj 18, 2017, 12:53:28 pm »
To było pod pytaniem: "Ktoś się może orientuje o co kaman? I czy są jakieś plany wydania Invincible po PL?"

i odpowiedź z wcześniejszym wpisem innej osoby:

 1. Droga licencja
2. Pełen kolor - koszty
3. Dłuuuugieeeeeee.
"Max":
4. Wysoki koszt materiałów (oprócz licencji płaci się za materiały do druku od strony).
5. Przy takim koszcie licencji, druku i materiałów nakład musi wynieść jakieś 4-5 tysięcy sztuk, z czego w 3-4 miesiące musi się wyprzedać grubo ponad połowa

"Max": "A co do kwestii dlaczego nikt nie chce tego wydać to odpowiedź jest prosta - cena."

Czyli pisze o sobie?  :smile:

@Kijanek
Nie cytuj już moich postów i nie pisz nic w moją stronę.
Pisz sobie z Bazylem nadal namiętnie  :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #424 dnia: Maj 18, 2017, 01:06:50 pm »
@jant
Sorki ale wprowadzasz w błąd, nie masz 100 % pewności więc podajesz plotki, pewna jest sprawa że Fantasmagorie tego tytułu nie udźwigną.
Nie wiemy jak do tematu podejdzie NSC, bo jak pokazują zapowiedzi kasę na licencję mają, tym bardziej że są powiązani z wydawnictwem Sonia Draga.
Wyskakujesz z jakimiś informacjami które nie są sprawdzone, wysnuwasz wnioski, jak ukazują Tobie błąd logiczny, to się rzucasz. Nie wspominając o rozsiewaniu plot z Twojej strony.
Każdy ma prawo skomentować post, no chyba że to Twoje prywatne forum, to wtedy jak najbardziej zastosuję się do Twojego rozkazu.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 01:10:51 pm wysłana przez Kijanek »

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #425 dnia: Maj 18, 2017, 01:14:41 pm »
NCS zaprasza na swoje stoisko na " plotki, ploteczki, nieoficjalne i półoficjalne wieści", więc jeśli ktoś tam będzie to może spytać o Invincible. :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #426 dnia: Maj 18, 2017, 01:16:10 pm »
@Kijanek
Zacytowałem słowa polskiego wydawcy i tyle :smile: Jak następnym razem zacytujesz TK też będę mówił że nie masz 100% pewności i rozsiewasz plotki  :lol:

Z mojej strony koniec i nie wchodzę już w żadną konwersację z tobą.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #427 dnia: Maj 18, 2017, 01:21:45 pm »
No ale taka pewnie jest prawda, gdyby było inaczej, to - uwaga, uwaga, odkrywam Amerykę - ktoś by to już u nas wydał.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #428 dnia: Maj 18, 2017, 01:53:23 pm »
NCS zaprasza na swoje stoisko na " plotki, ploteczki, nieoficjalne i półoficjalne wieści", więc jeśli ktoś tam będzie to może spytać o Invincible. :biggrin:
Ja będę za 2 h na stadionie, nieomieszkam się zapytać :biggrin:


p.s. Jednak dziś zmiana planów targi muszą poczekać, siła wyższa/
p.s.2. Arczi - jeśli się nie wybierasz, to w sobotę będę po południu i się podpytam i info przekażę.

« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 02:12:45 pm wysłana przez Kijanek »

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #429 dnia: Maj 18, 2017, 01:58:52 pm »
To zapytaj od razu o Stray Bullets ;)

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #430 dnia: Maj 18, 2017, 02:12:06 pm »
Ja będę za 2 h na stadionie, nieomieszkam się zapytać :biggrin:


Super, jestem ciekaw czego się dowiesz.  :smile:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #431 dnia: Maj 18, 2017, 03:01:53 pm »
Hmmm, no to jednak NSC mnie zaszyło. Zasadniczo podobają mi się ich zapowiedzi ale trochę mnie nie ruszają bo większość z tych komiksów znam i posiadam (oprócz nowego Torpedo, więc jest na co czekać). Tylko, że teraz z takim Kill or be Killed czekałem z zamówieniem na Image aż wypuści Deluxe i teraz mam zagwozdkę, że może odpuścić Deluxe i dać NSC hajs niezależnie od tego jaką wersję wypuszczą jako właśnie wyraz uznania za fajną ofertę.

E tam, weźmie się krajową edycję kiedy tam wyjdzie już, przy okazji zobaczymy jak tłumacz da radę (bo w Torpedo muszę ufać, heh).
perły przed wieprze

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #432 dnia: Maj 18, 2017, 03:11:35 pm »


Jeśli nie przegną z cenami to kupie co najmniej 10 tytułów.

Offline Kris1982

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #433 dnia: Maj 18, 2017, 03:51:27 pm »
Może niech ktoś zapyta czy każdy z wymienionych tytułów będzie wydawany do końca mimo np. słabej sprzedaży.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #434 dnia: Maj 18, 2017, 03:59:03 pm »
Może niech ktoś zapyta czy każdy z wymienionych tytułów będzie wydawany do końca mimo np. słabej sprzedaży.
tyko że część to ongoing, np. Kill or be Killed ma jedne tom zbiorczy (drugi jest dopiero w zapowiedziach) ciężko powiedzieć jak to będzie w ogóle wydawane, jedne tom na rok? Image ma jeszcze to swoje pauzowanie, nie mówiąc już o poślizgach w wychodzeniu zeszytów
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2017, 05:10:26 pm wysłana przez mkolek81 »