Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 626353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamilo

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 19, 2017, 09:09:59 am »
Tylko przypomnę ,że kiedyś ktoś napisał o braku miejsca na rynku dla dwóch kolekcji komiksowych.Dzisiaj mamy trzy i ludzie kupują ,także spokojnie z tym czarnowidztwem  :smile: Rynek jest duży,lepiej mieć chyba wybór niż go nie mieć  :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 19, 2017, 09:32:18 am »
Tylko przypomnę ,że kiedyś ktoś napisał o braku miejsca na rynku dla dwóch kolekcji komiksowych.Dzisiaj mamy trzy i ludzie kupują ,także spokojnie z tym czarnowidztwem  :smile: Rynek jest duży,lepiej mieć chyba wybór niż go nie mieć  :smile:
Jak na razie, sporo osób wykruszać się będzie po 120 nr WKKM, WKKDC - kolekcja kuriozum dobór tytułów perfekcyjny, strona edytorska pod psem, o trzeciej się nie wypowiem bo kupiłem 2 tomy i odpuściłem. Mamy wybór racja, ale czytelnicy się podzielą, o czym pisałem. Ofensywa Egmontu od września trochę zweryfikuje rynek, zobaczymy co przyniesie przyszły rok, na razie wiem z grubsza jak to wygląda. Końcówka roku może być zabójcza. 

Offline kamilo

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 19, 2017, 09:43:00 am »
Jak by nie patrzeć to wychodzą trzy  :smile: Jeszcze 2 lata temu było to określane jako szaleństwo,nie do pomyślenia, nie możliwe itp. :smile:

Offline Ryba2111

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #453 dnia: Maj 19, 2017, 09:50:39 am »
Przymiarki do Spawna trwają. Wydania jak w USA zapewne, miękka oprawa. Invincible ciężka sprawa. Dużo TPB, drogo. Dodatkowo sytuacji nie poprawia plotka o filmie.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 19, 2017, 10:02:54 am »
Rozumiem że info od wydawcy?

Jednak Spawn  :smile:

To o Invincible chyba można na razie zapomnieć w PL  :sad:

Spróbuj się coś o cenach dowiedzieć? Powiedz że Forum Gildia pyta  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2017, 10:06:28 am wysłana przez JanT »

Offline Inuki

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #455 dnia: Maj 19, 2017, 10:08:44 am »
Spawna osobiście wolałbym na twardo, bo z tego co czytam, to wydanie HC jest pełniejsze niż SC. Chyba, że błąd na necie jest, albo w sofcie dadzą zawartość wydań twardo-okładkowych.

Offline isteklistek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #456 dnia: Maj 19, 2017, 10:09:44 am »
Ciężko mówić o ofensywie Egmontu. Na dzisiejszy stan rzeczy czytelników zbyt dużo nie przybywa, a ci, którzy są i kupują superhero wydaje się, że bardziej zainteresowani są tytułami od NSC. Nie wiem, czy Rebirth może konkurować z ofertą Image od NSC.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #457 dnia: Maj 19, 2017, 10:13:23 am »
Czytelników superhero cały czas przybywa  :smile: Niby Image się będzie lepiej sprzedawał o Rebirth???

Offline Ryba2111

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #458 dnia: Maj 19, 2017, 10:28:26 am »
Rozumiem że info od wydawcy?

Jednak Spawn  :smile:

To o Invincible chyba można na razie zapomnieć w PL  :sad:

Spróbuj się coś o cenach dowiedzieć? Powiedz że Forum Gildia pyta  :biggrin:
Od wydawcy.
To wszystko czego się dowiedziałem. Szczegółów brak. Czekają na jeszcze jeden, ale brak info co to. O ile mi się nie pomieszalo, bo ruch tam duży i gwarno.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #459 dnia: Maj 19, 2017, 10:52:50 am »
Dzięki Ryba2111  :smile:

Już skreśliłem tego Spawna a jednak  :biggrin:

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #460 dnia: Maj 19, 2017, 01:22:27 pm »
Dzięki Ryba2111  :smile:

Już skreśliłem tego Spawna a jednak  :biggrin:
Zastanawiające... Spawn jednak ma więcej wydanych numerów niż Niezwyciężony... No chyba, że chcą wydawać Spawna od pewnego miejsca (może tam, gdzie skończyła Mandragora?). Ale to chyba by się mijało z celem...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mack3

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #461 dnia: Maj 19, 2017, 01:46:36 pm »
Czekają na jeszcze jeden, ale brak info co to.
Rozumiem, na jeszcze jeden tytuł do podania?


Ło matko, zapowiedzieli 16 tytuów, czekają na jeszcze jeden plus jeszcze myślą na Spawnem! To już będzie 18 (jeśli ten Spawn potwierdzą n 100%). Jestem ciekaw czy zdołają utrzymać 18 komiksów (ok, 3, z tego co widzę, to pojedyncze albumy, więc 15 serii), z czego większość ongoingów...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2017, 01:52:26 pm wysłana przez mack3 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #462 dnia: Maj 19, 2017, 02:51:15 pm »
Zastanawiające... Spawn jednak ma więcej wydanych numerów niż Niezwyciężony... No chyba, że chcą wydawać Spawna od pewnego miejsca (może tam, gdzie skończyła Mandragora?). Ale to chyba by się mijało z celem...
Spawn chyba już niedługo dobije do 275 zeszytu.
Czy to dobry wybór, jak goły Spawn to trochę lipa, bo seria stała się masakrycznie nudna, ze spino-offami jest trochę lepiej, szczególnie HellSpawn,
Takie wydanie Spawn Orgins kończy się na 122 zeszycie, terjdy z US mają dziurę do 51-150, więc sztukowanie będzie. Poza tym to jakby nie patrzeć 20 tomów Orgins.

Offline Kratoss

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #463 dnia: Maj 19, 2017, 04:15:34 pm »
Przymiarki do Spawna trwają. Wydania jak w USA zapewne, miękka oprawa. Invincible ciężka sprawa. Dużo TPB, drogo. Dodatkowo sytuacji nie poprawia plotka o filmie.

Na ponowne wydania Spawna czekam od dawna,kibicowałem aby teraz zapowiedzieli. Ale jeżeli ma być wydawane na miękko to niech go nie wydaja w ogóle. Ten tytuł zasługuje na HC.

Offline gascan

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #464 dnia: Maj 19, 2017, 05:30:01 pm »
Mam nadzieję, że zaczną Spawna od Endgame.

 

anything