trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 627951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #465 dnia: Maj 19, 2017, 06:16:40 pm »
W sumie zastanawia mnie jedno, dlaczego ten tytuł zasługuje na lepsze wydanie? Na ile znam Spawna a znam go tak od 1 po sporo w run Haberlina (okolice numerów 160-170) plus próbę reaktywacji Todda od 200 i... to nie jest specjalnie dobry komiks. Dużo robi sentyment (który został przez Haberlina zabity całe szczęście u mnie) ale rzemieslniczo to nigdzie niczym się nie wybija. Stąd zastanawiam się dlaczego ten komiks miałby dostać lepsze wydanie od reszty Image z NSC?
perły przed wieprze

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #466 dnia: Maj 19, 2017, 06:22:00 pm »
No właśnie problem jest według mnie taki, że jak już ktoś to wyda, to prędko okaże się, że to jednak relikt pewnych czasów i po jednym-dwóch tomach masa ludzi to sobie odpuści. Jest wiele ciekawszych rzeczy do wydania.

Sam mam Spawn Origins HC vol.1 (pierwszych 12 zeszytów) i mam problem z przeczytaniem choćby tego, a też za dzieciaka Spawna bardzo lubiłem.

Offline Archie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #467 dnia: Maj 19, 2017, 06:32:19 pm »
Mam nadzieję, że zaczną Spawna od Endgame.
Run z Jimem Downingiem jako Spawnem był dobrą lekturą, ale miał totalnie gówniane zakończenie z którego nic nie wynikło. Po późniejszych numerach widać było, że Todd przywrócił Ala bo sprzedaż mu się nie zgadzała. Jak już to powinni wydać od Satan Saga Wars, które jest zamknięte w 1 TPB. Szału nie robi, ale ustanawia aktualny status (teraz od #267 seria jest lepsza i wróciła do klimatu runu z Downingiem, bo znowu rysuje Szymon). Dla tych co boją się zaczynać od tak wysokiego zeszytu jasno zaznaczam, że nie ma obaw i połapią się co jest grane, bo Todd specjalnie tak pisze żeby nowy czytelnik mógł wskoczyć od momentu powrotu Ala.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2017, 06:36:46 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Ryba2111

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #468 dnia: Maj 19, 2017, 06:41:12 pm »
No właśnie problem jest według mnie taki, że jak już ktoś to wyda, to prędko okaże się, że to jednak relikt pewnych czasów i po jednym-dwóch tomach masa ludzi to sobie odpuści. Jest wiele ciekawszych rzeczy do wydania.

Sam mam Spawn Origins HC vol.1 (pierwszych 12 zeszytów) i mam problem z przeczytaniem choćby tego, a też za dzieciaka Spawna bardzo lubiłem.
Mam to samo wydanie od 5 lat a nadal nie dobrnąłem do końca. Co więcej nie mam poczucia, że tracę coś dobrego i nadal przedkładam nad ten tytuł lekturę innych komiksów.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline raf82

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #469 dnia: Maj 29, 2017, 09:08:24 pm »
Torpedo tomy 2- 5 wydane w 2010 a dopiero od pół roku nie ma w dyskontach a tak było można kupić po -50 % (teraz też po około 20 zł można trafić za tom na all) więc czarno to widzę a to nie tanie wydawnictwo taki integral to ponad 200 może kosztować. Lepiej jakby wydali coś czego nie było.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #470 dnia: Maj 30, 2017, 05:00:40 pm »
Precz ze Spawnem, dawać Hellspawna :)  Cały czas na fali nostalgii, ale o ileż bardziej wysmakowanej plastycznie ;)

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #471 dnia: Maj 31, 2017, 09:01:08 am »
Precz ze Spawnem, dawać Hellspawna :smile:  Cały czas na fali nostalgii, ale o ileż bardziej wysmakowanej plastycznie :wink:
Thumb up!
Ostatnio przeczytałem sobie Spawn Impaler. Boshe - cienkie to to jest. Wcześniej Medieval Spawn Witchblade - to już ciekawsze (autorem scenariusza jest Ennis). A teraz ruszyłem z Spawn Manga i nie mogę przebrnąć przez pierwszy (z trzech) tomów... Niedługo odkurzę sobie rzeczy wydane przez Semic i Mandragrę, ale chyba siądę do wersji Origins Collection, ponieważ lepszy papier (niż Semic), większe plansze no i brak wycinek (jest w nim Spawn #10 oraz inne graficzne rzeczy, które zostały wycięte/zmienione w polskim wydaniu).
Dark Ages prezentował się z początku bardzo ciekawie (zarówno pod względem scenariusza jak i ze strony graficznej), ale jakoś po 10 numerze zaczął zaliczać tendencję spadkową...
Ech ten Spawn. Taki fajny, ale taki nierówny...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline kelen

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #472 dnia: Czerwiec 21, 2017, 05:53:28 pm »
Nie wiem, czy w tym wątku padła już konkretna odpowiedź odnośnie wydania "Invincible" przez Non Stop Comics (starałem się go śledzić na bieżąco, ale mogło mnie oczywiście ominąć), ale podczas Komiksowej Warszawy miałem okazję zapytać o ten tytuł redaktora naczelnego wydawnictwa - w załączonym filmiku odpowiedź:

Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #473 dnia: Czerwiec 21, 2017, 06:16:37 pm »
Przez film nie dostaniemy (jak na razie) Invincible w PL.
Czyli filmy to zło  :biggrin:


Dzięki za "filmik".

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #474 dnia: Czerwiec 21, 2017, 06:20:15 pm »
Czekamy aż film zrobi klapę, wtedy kupimy komiks. Kocham. <3

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #475 dnia: Czerwiec 22, 2017, 04:33:39 am »
Invincible to rewlacyjna seria, ale materiał raczej na serial niż film. Zresztą serial animowany , bo inaczej żaden budżet by tego nie pociągnął.

Offline Mawer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #476 dnia: Czerwiec 22, 2017, 08:16:18 am »

Offline peta18

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #477 dnia: Czerwiec 22, 2017, 08:19:57 am »
Zapowiedzi zacne, ale ubolewam troche nad osoba pewnego tlumacza, ktorego przeklady (mam na myśli Marvel Now) sa dosc czesto dretwe... Ale moze nie bedzie tak zle, moze korekta poprawi. :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Mawer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #478 dnia: Czerwiec 22, 2017, 08:23:30 am »
Ja póki co pasuje, poczekam na pełny katalog i może coś wybiorę, a jak nie to żona z pewnością sobie coś wypatrzy  :smile:

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #479 dnia: Czerwiec 22, 2017, 08:25:29 am »
Szkoda, że nie ma cen, ani formatu. Tytuły znaliśmy wcześniej, więc żaden szok.