trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 628214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwiec 30, 2017, 11:50:15 am »
Oryginały to nie Święte Krowy - Image wydaje SC na kiepskim papierze (chyba tylko trochę lepszym niż kioskowe Star Wars od Egmontu) i w SC, które zaraz się obdziera. Po prostu budżetówka. Lepszy papier i skrzydełka chyba by diametralnie kosztów nie podniosły.

Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwiec 30, 2017, 12:20:22 pm »
Oryginały to nie Święte Krowy - Image wydaje SC na kiepskim papierze (chyba tylko trochę lepszym niż kioskowe Star Wars od Egmontu) i w SC, które zaraz się obdziera.
Nie wiem gdzie kupujesz, ale moje oryginalne tpb z Image (mam ich troche) sa najlepszymi jakosciowo softcoverami z us&a. Taki pierwszy z brzegu Marvel, ze swoimi cieniutkimi trejdami, moglby sie od Image uczyc jak powinno sie wydawac.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwiec 30, 2017, 12:27:43 pm »
Tylko po co porównujesz mi wydania (do tego amerykańskie) jak ja dokładnie o tym napisałem, że to nie są Święte Krowy i lepiej mieć swoje standardy (jak najlepsze). U nas w zasadzie wszystkie SC są wydawane na grubszym papierze niż SC Marvela czy Image. Jakoś się da.

Offline donTomaszek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #513 dnia: Czerwiec 30, 2017, 12:35:35 pm »
Wydaje mi sie, ze napisales cos dokladnie przeciwnego niz ja.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #514 dnia: Lipiec 01, 2017, 03:06:48 pm »
Byłem w empiku pomacać wydania Image. Jakościowo trochę gorszę od mięczaków z Egmontu. Widać to głównie po grubości tomów, bo taki Low (144 strony) ma grubość jak Bradl (64 strony)... Okładki nie były zniszczone, ani obdarte (a to empik), więc może się nie będą tak niszczyć. Myślę, że NSC będzie próbowała zrobić kopie 1 do 1, bo taki James Bond w oryginale też jest na twardo.

Fajnie, że wydają komiksy, które mają w ofercie po angielsku, bo przekartkowałem każdy i 2-3 tytuły doszły do listy zakupowej :roll:

I ostatnia kwestia - ceny. Mam nadzieję, że to okładkowe będą takie jak oryginały, bo jeżeli dowalą rzeczywiste ceny takie jak angielskie to będzie kiepsko. Bond w HC 88 zł, miękkie od 55-68 zł za naprawdę cienkie tomy.

I taka fotka grzbietów, bo ładnie wyglądały :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2017, 03:09:50 pm wysłana przez Murazor »

Offline Kratoss

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #515 dnia: Lipiec 01, 2017, 03:59:16 pm »
Grzbiety nawet fajnie wyglądają,tylko taka ilość tytułów w SC jak dla mnie wygląda już dużo gorzej. Dobrze ,że wchodzę tylko w 4 może 5 serii od nich.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #516 dnia: Lipiec 01, 2017, 05:44:09 pm »
Ale oni to będą w Polsce drukować więc to będzie wyglądać jak polskie SC  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #517 dnia: Lipiec 01, 2017, 05:59:32 pm »
Poproszenie w drukarni o cieńszy papier to nie jest rocket science, więc to o niczym nie świadczy.

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #518 dnia: Lipiec 01, 2017, 07:12:07 pm »
Pierwsze ABC od Lain tez bylo wg specyfikacji wydawcy oryginalnego i nie spelnilo naszyh wymagan, w nastepnych komiksach, miedzy innymi w dodruku bylo juz lepiej.

Wg mnie jakosc powinni rownac jakosc conajmniej do miekkoch wydan Egmontu.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #519 dnia: Lipiec 01, 2017, 07:14:08 pm »
"Na wzór amerykańskich wydań" to chyba chodziło tylko o okładki.

I bardzo fajny news z FB: "Od stycznia do marca lecą drugie tomy. Trzecie tomy od kwietnia"  :smile:   

edit: dopytałem o częstotliwość: "W tym roku 5-6. Od 2018 po 3 na miesiąc."
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2017, 07:29:12 pm wysłana przez JanT »

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #520 dnia: Lipiec 01, 2017, 07:34:53 pm »
Mogliby juz te ceny podac, bo ciagle sie boje, ze za pieknie to wyglada :neutral:

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #521 dnia: Lipiec 02, 2017, 03:14:06 pm »
Zrobiłem listę z ilością tomów  :smile: Stan na teraz/może trochę w przód:

Revival 8 (zakończone)
Giant Days 6
Low 4
Tank Girl (remastered) 3
Rat Queens 3
Paper Girls 3
James Bond 3
Monstress 2
Kill or Be Killed 2
The Black Monday Murders 1
Head Lopper 1

Contro Natura
Chrononauts
Lake of Fire
Torpedo
Torpedo 1972

Szkoda że katalog (ma być) tylko do maja bo potem nowe tytuły/serie  :biggrin:

Jest jeszcze coś zakończone poza Rat Queens i Revival?
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2017, 04:15:57 pm wysłana przez JanT »

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #522 dnia: Lipiec 02, 2017, 05:01:23 pm »
Co prawda ta seria nie jest zakończona, ale ostatnio w stanach zaczęły ukazywać się nowe numery Head Lopper, więc ta seria będzie mieć co najmniej dwa tomy.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #523 dnia: Lipiec 02, 2017, 05:48:40 pm »
Wiem  :smile: W sumie dam wyżej z jedynkami wraz z The Black Monday Murders.

@DOWN
Nawet nie wiedziałem że zaczęło wychodzić vol 2 https://imagecomics.com/comics/release-archive/series/rat-queens Fajnie  :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 07:15:48 pm wysłana przez JanT »

Offline Garf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #524 dnia: Lipiec 02, 2017, 06:01:52 pm »
Jest jeszcze coś zakończone poza Rat Queens i Revival?


Kiedy Ellis odszedł z Bonda po dwóch TPB, Dynamite zrestartowało numerację, więc w razie potrzeby NSC miałoby pretekst do zamknięcia serii. W ogóle z Bondem jest trochę tak jak ze SW w Marvelu, bo obok głównego tytułu wypuszczają jeszcze miniserie, spinoffy i adaptacje. Wydaje mi się, że na razie Non Stop poprzestanie na głównej serii.


Coś tam chyba czytałem, że Rat Queens też trudno uznać za zakończone w normalnym trybie, bo tam zrobił się jakiś bałagan z twórcami i w pewnym momencie zawiesili wydawanie tytułu.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

 

anything