trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 625424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #600 dnia: Lipiec 07, 2017, 07:54:29 am »


Saga 6 - Lipiec 2016
Saga 7 - Kwiecień 2017
Saga 8 - Styczeń 2018



Fakt, popatrzyłem na wydania w Polsce, zapomniałem, że w Stanach to idzie jeszcze wolniej.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #601 dnia: Lipiec 07, 2017, 07:58:52 am »
Jeszcze przykład z Paper Girls gdzie zbiorcze zbierają tylko po 5 zeszytów:

01 - Kwiecień 2016
02 - Grudzień 2016
03 - Sierpień 2017

Za to będą nowe serie szybciej  :smile:
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2017, 08:05:16 am wysłana przez JanT »

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #602 dnia: Lipiec 07, 2017, 08:08:01 am »
Świetne ceny i tempo wydawania. Aż żałuję że mnie tak mało serii zainteresowało bo non stop comics robi to dobrze i aż chce się ich wspierać. W końcu jakieś wydawnictwo bez rocznych odstępów między tomami.

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #603 dnia: Lipiec 07, 2017, 09:04:57 am »
Świetne ceny i tempo wydawania. Aż żałuję że mnie tak mało serii zainteresowało bo non stop comics robi to dobrze i aż chce się ich wspierać. W końcu jakieś wydawnictwo bez rocznych odstępów między tomami.
Ja bym wstrzymał się z oceną  do momentu aż publikacje trafią na rynek - skąd wiadomo jak będzie z jakością tłumaczenia, stroną edytorską, jakością pracy drukarni etc. Jedynie plany i ich tempo są imponujące na ten moment.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #604 dnia: Lipiec 07, 2017, 09:44:57 am »
Ja bym wstrzymał się z oceną  do momentu aż publikacje trafią na rynek - skąd wiadomo jak będzie z jakością tłumaczenia

Zważywszy, że NSC nie kryje kto co tłumaczy to chyba łatwo wiedziony wcześniejszym doświadczeniem stwierdzić "co" nas czeka w tym temacie.
perły przed wieprze

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #605 dnia: Lipiec 07, 2017, 09:48:10 am »
Muszę przyznać, że bardzo fajnie dobrali tłumaczy pod tytuły - Paulina Braitner tłumaczy "Monstress", Marceli Szpak "Tank Girl" i tak dalej. Powinno być dobrze.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #606 dnia: Lipiec 07, 2017, 09:55:20 am »
Marceli Szpak "Tank Girl" i tak dalej. Powinno być dobrze.


Ja zasadniczo chciałem robić sobie heheszki od kiedy dowiedziałem się, że wydadzą Tank Girl (zresztą nie ja jeden) - z tym, że nie mogę się doczekać jak tłumacz wyłoży się na wszystkich specyficznych muzycznych nawiązaniach w tym komiksie - potem zobaczyłem, że tłumaczy właśnie Szpak i szczęśliwie nie mam z czego heheszkować.
perły przed wieprze

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #607 dnia: Lipiec 07, 2017, 11:07:22 am »
Ja bym wstrzymał się z oceną  do momentu aż publikacje trafią na rynek - skąd wiadomo jak będzie z jakością tłumaczenia, stroną edytorską, jakością pracy drukarni etc. Jedynie plany i ich tempo są imponujące na ten moment.

Wiadomo, plany a rzeczywistość to często dwie różne sprawy, ale na papierze wygląda to wszystko dobrze, do tego postawili na sprawdzonych tłumaczy. Mucha i Taurus mogą czuć się zagrożone.

Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #608 dnia: Lipiec 07, 2017, 11:20:14 am »
Mucha i Taurus mogą czuć się zagrożone.
Taurus już coś ostatnio zwolnił i jak by nie podjął "walki"... ;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #609 dnia: Lipiec 07, 2017, 11:49:03 am »
Mucha i Taurus mogą czuć się zagrożone.
Też tak pomyślałem. Zwłaszcza Taurus to może odczuć przy nowych seriach a (swoich) starych cenach  :smile:
Może dlatego nie dają Deadly Class?  :biggrin:

Offline Kratoss

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #610 dnia: Lipiec 07, 2017, 11:51:16 am »
Mucha i Taurus mogą czuć się zagrożone.

Mucha i tak ma ciekawsze komiksy w ofercie i przede wszystkim są w HC a ceny mają dobre.
Dobrze że z 16 zapowiedzianych pozycji interesują mnie max 4 tytuły(ewentualnie 2 do sprawdzenia).


JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #611 dnia: Lipiec 07, 2017, 12:11:22 pm »
i przede wszystkim są w HC
Tylko że teraz to raczej na minus  :smile:

Zacytuję osobę z FB które się cieszy że w SC: "I chwała wam za to."  :smile:

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #612 dnia: Lipiec 07, 2017, 12:17:02 pm »
Ja bym chciał tylko Tank Girl w HC, bo to już jest jednak klasyk. Reszta może być jak dla mnie w SC, wątpię aby były to jakieś wiekopomne komiksy do wielokrotnego czytania - żałuję tylko braku skrzydełek, bo te jednak zwiększają żywotność okładki.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #613 dnia: Lipiec 07, 2017, 12:52:21 pm »
Ja zdecydowanie wolę SC, w końcu chodzi tu głównie o tomy zbierające 5 czy 6 zeszytów. W takim wypadku twarda oprawa wydaje mi się  zbędna. T-Girl chyba także nie będzie grubsza?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #614 dnia: Lipiec 07, 2017, 12:56:39 pm »
Tank Girl jest zupełnie inną sytuacją. To zestaw krótkich epizodów publikowanych między innymi w nieistniejącym od dawna Deadline. To już mocno zmienia sposób lektury (ot, wystarczy porównać to kompletnymi aktami, to bardziej taki styl, zbiera wszystko chronologicznie z ery Deadline) choć ilość stron to faktycznie porównywalnie, jak mnie pamięć nie myli moja Tank Girl Book One z Titan Books ma około 120 stron (format jest lekko inny, to jest magazynowe ratio więc strony są szersze niż u jankesów).
perły przed wieprze

 

anything