Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #690 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:11:45 am »
ale gdzie ty to widzisz, że jest "na stanie" ja widzę że to preorder jest
Wejdź w tytuł i pisze pod ceną. Kiedyś pisali na FB że mogą mieć już pod koniec sierpnia co by się zgadzało.
Można na FB dopytać  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #691 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:15:40 am »
Wejdź w tytuł i pisze pod ceną.
normalnie człowiek ślepy nieraz jest, to zamawiam zobaczymy czy tez wydawca dał radę :smile: dzięki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2017, 10:27:38 am wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #692 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:17:00 am »
Ktoś zapytał na FB kiedy wysyłają  :smile: Wysyłka ile u nich kosztuje i czy jest darmowa od jakiejś kwoty?

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #693 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:20:33 am »
Ktoś zapytał na FB kiedy wysyłają  :smile: Wysyłka ile u nich kosztuje i czy jest darmowa od jakiejś kwoty?


Wg informacji ze strony od 100 zł gratis pocztą, kurierem albo paczkomatem.


http://nonstopcomics.com/sklep/opcje-dostawy/

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #694 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:29:11 am »
wg informacji ze strony od 100 zł gratis pocztą, kurierem albo paczkomatem.
potwierdzam, nie naliczyło mi kosztów wysyłki bo spełniłem powyższe warunki

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #695 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:35:02 am »
To trzeba cztery zamówić  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #696 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:36:28 am »
To trzeba cztery zamówić  :smile:
dobrze liczysz ale nie brałem kompletu, wstępnie chciałem wziąć 3 ale ostatecznie się skusiłem (ach ta darmowa wysyłka) ;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #697 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:49:53 am »
To jednak Mkolek poczekasz  :smile: z FB: "Jak tylko będą w magazynie lecą do was. Każdy w swoim terminie. "

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #698 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:52:37 am »
Miałem zamawiać, ale w sumie z wrześniowych premier interesują mnie tylko Paper Girls i Giant Days, to może uda się je wyrwać na MFKiG w promocji :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #699 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:54:38 am »
To jednak Mkolek poczekasz  :smile: z FB: "Jak tylko będą w magazynie lecą do was. Każdy w swoim terminie. "
spoko i tak podejrzewam że będą szybko, nie pisali by że mają na stanie jakby nie byli pewni dostawy szybkiej, jak nie mieli był na pewno oznaczany preorder
ale jak będę już miał to nie omieszkam się tym pochwalić

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #700 dnia: Sierpień 24, 2017, 10:55:31 am »
Poczekam. Skoro będą w Empiku to liczę na standardowe zniżki w księgarniach internetowych. Z obecnych zapowiedzi interesują mnie tylko 2-3 tytuły, więc nie będę się śpieszył.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Leyek

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #701 dnia: Sierpień 24, 2017, 11:10:57 am »
spoko i tak podejrzewam że będą szybko, nie pisali by że mają na stanie jakby nie byli pewni dostawy szybkiej, jak nie mieli był na pewno oznaczany preorder
ale jak będę już miał to nie omieszkam się tym pochwalić


Też myślę że będą w miarę szybko, ale pewnie jeszcze z tydzień-półtora zejdzie. Pełniejsza niż info z FB odpowiedź na maila, którą dostałem:



Witam,
komiksy, które dziś się pojawiły są w przedsprzedaży, fizycznie jeszcze ich nie mamy na stanie. Wysyłka nastąpi w momencie gdy albumy pojawią się w magazynie, na pewno nastąpi to przed planowaną datą wydania, ale konkretnego terminu niestety nie znamy.

pozdrawiamy
Zespół Non Stop Comics

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #702 dnia: Sierpień 24, 2017, 11:28:37 am »
Jak wszędzie będzie tylko 10% rabatu to ceny mniej więcej na poziomie Muchy. Jedyna różnica to SC zamiast HC.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #703 dnia: Sierpień 24, 2017, 11:42:03 am »
Fantastyczne mają - 16 %, plus jeszcze można załapać się na dodatkowe -6 %, więc jest spoko

Offline mack3

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #704 dnia: Sierpień 24, 2017, 11:51:36 am »
Sonia Draga ma mniejsze rabaty u siebie niż w dyskontach więc kto wie  :smile:


W zasadzie każde wydawnictwo ma u siebie rabaty mniejsze niż w dyskontach :wink:


Ceny tych najcieńszych - 5-częściowych (innych nie porównywałem) - przy rabacie 20% jak na stronie wydawnictwa - na poziomie Muchy (vide: Fatale + cykliczny rabat w bonito 35% lub lovebooks) przy SC zamiast HC (to akurat mnie cieszy), więc jakiegoś szału i pisania o super cenach - przynajmniej dla mnie - to nie ma.

Osobiście oczywiście dopinguję wydawnictwu, ale już raczej nie wchodzę w nowe serie - szczególnie, że wydawnictwo wzięło na tapet głównie te on-going, i chociaż takie "Black Monday Murderes", "Paper girls", "Monsterss" brzmią kusząco to nie chce mi się czekać kilka lat aż seria się skończy. Oczywiście jakies wyjątki dopuszczam, ale te kierują moją uwagę raczej na "Goddamned" (i pewnie Descendera, który dodatkowo jest już dość zaawansowany) od Muchy...
Z kolei inna seria, która z opisu wydała mi się ciekawa ("Low") a jest zdaje się skończona ma dość średnie recenzje... choć przy dobrych cenach może się skuszę...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2017, 12:15:37 pm wysłana przez mack3 »