trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 623025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpień 24, 2017, 01:49:55 pm »
Z premier wrześniowych.
Paper Girls - solidny tytuł, sporo osób porównuje to do Strange Things i jest w tym sporo racji ale taki jest przynajmniej pierwszy tom, później (2 tom) jest dziwniej bo są podróże w czasie/innego wymiaru(?), ciężko mi to określić i zakończenie, które wg mnie sugeruje, że będzie tasiemiec (ja wiem, że komiksy to tasiemce) rozgrywający się w innej rzeczywistości/wymiarze/czasie, ale dobrze się czyta, fajne relacje pomiędzy postaciami no i klimat lat 80 USA, ten komiks jest utrzymany właśnie w takim retro klimacie filmów sf/horroru/nowej przygody z tamtych lat

Rat Queens - fantasy-komedia, ale nie będę tego kupował, ten komiks miał tyle problemów jak wychodził, Lokus wiele razy zresztą mówił że warto wziąć maksymalnie 2 pierwsze tomy i tyle poszukaj więcej opinii o tym komiksie http://imagecomicsjournal.blogspot.com/ jeśli lubisz fantasy z jajem (hehehe, taki żarcik) powinno ci podejść

Tank Girl - w tym wypadku nie wiem nic biorę trochę w ciemno, ze względu na to co pisał o nim kuba_g (albo na tym forum, albo forum avalonu albo na swoim Pulp Punk, nie pamiętam), może sam coś więcej napisze o nim jak go zapytasz, a jestem przekonany że chętnie ci odpowie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2017, 02:01:25 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpień 24, 2017, 01:54:11 pm »
Ale do tych rysunków jakoś nie mogę się przemoc.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpień 24, 2017, 02:00:13 pm »
Ale do tych rysunków jakoś nie mogę się przemoc.
:evil:
odjęło mi mowę, jak można nie lubić rysunków Cliffa Chianga, ehh.... wiem każdy ma inny gust, ale ehh...,  :sad:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2017, 03:22:17 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpień 24, 2017, 03:28:56 pm »
Dobra, Paper Girls każdy chwali to się skuszę, może jeszcze na Bonda, ale resztę sobie daruję. ;)

Feldkurat

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpień 24, 2017, 07:21:12 pm »
:evil:
odjęło mi mowę, jak można nie lubić rysunków Cliffa Chianga, ehh.... wiem każdy ma inny gust, ale ehh...,  :sad:


To ten, co rysował Wonder Woman? Przecież to paskudztwo :( Tylko i wyłącznie z tego powodu nie przypadła mi do gustu WW z NewDC.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpień 24, 2017, 07:22:39 pm »
Mi WW przypadła akurat bardzo, ale rysunki mnie irytowały od początku do końca.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpień 24, 2017, 07:25:16 pm »
Mi WW przypadła akurat bardzo, ale rysunki mnie irytowały od początku do końca.


No mówię - poza rysunkami nic tej serii nie można zarzucić. Ale mnie kompletnie zniechęciły niestety. Zwłaszcza w porównaniu z WW narysowaną przez Ivana Reisa, czy Jima Lee...

Offline laf

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpień 25, 2017, 07:02:31 am »
Ja przed zakupem WW z N52 przeglądałem przykładowe plansze i też miałem podobne odczucia, ale kiedy zobaczyłem to w realu (tzn. na żywo, a nie w pewnym sklepie), to chłonąłem rysunki jak gąbka wodę.

Co do Paper Girls to niestety nie są to moje klimaty, ale osobiście cieszę się, że tak uznana seria zostanie u nas wydana. Jeśli jest to dla kogoś jakimś wyznacznikiem, to tylko przypomnę, że (za Wikipedią): "Seria Paper Girls otrzymała Nagrody Eisnera w 2016 roku w kategoriach: "najlepsza nowa seria" i "najlepszy rysownik" (dla Cliffa Chianga), a w 2017 roku w kategorii "najlepszy kolorysta" (dla Matta Wilsona)"

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpień 25, 2017, 07:05:06 am »
Mi WW przypadła akurat bardzo, ale rysunki mnie irytowały od początku do końca.
jeśli naprawdę tak irytują cię rysunki Cliffa Chianga, to jeśli masz się męczyć to może lepiej Paper Girls nie kupuj, rozumiem że nie każdemu każdy artysta podejdzie, ale możesz powiedzieć co cię dokładnie irytuje w rysunkach tego twórcy?


Offline Gazza

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpień 25, 2017, 01:59:04 pm »
:evil:
odjęło mi mowę, jak można nie lubić rysunków Cliffa Chianga, ehh.... wiem każdy ma inny gust, ale ehh...,  :sad:
Mam tak samo gdy słyszę narzekania na prace Franka Quitely'ego - dla mnie mistrz, dla innych nie... de gustibus non est disputandum... ale i tak ehhh ;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpień 26, 2017, 08:19:38 am »
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 08:25:13 am wysłana przez JanT »

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpień 26, 2017, 08:38:06 am »
Wczoraj na bonito było 15%, zamiast 10% startowych, więc chyba sami nie wiedzą ile będzie :wink:

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpień 26, 2017, 09:01:00 am »
Ani w bonito ani w arosie nie można tych komiksów dodać do koszyka więc te rabaty nic nie mówią, jutro mogą być zupełnie inne. Jedyny realny rabat to 19% na FS + dodatkowe 7% co daje prawie 25%. Ja już dorzuciłem do najnowszego zamówienia Paper. Chętnie dorzucilbym więcej żeby wspomóc nowe wydawnictwo, niestety reszta wrześniowych premier NSC to kompletnie nie moja bajka. Ale wy kupujcie jak najwięcej ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 09:20:27 am wysłana przez amsterdream »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpień 26, 2017, 09:09:22 am »
Ani w bonito ani w arosie nie można tych komiksów dodać do koszyka więc te rabaty nic nie mówią,
Nawet nie zauważyłem że nie można dodawać  :smile:

Jakby (odpukać) weszła ustawa o jednolitej cenie książki to ceny NSC będą bezkonkurencyjne  :biggrin:

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpień 26, 2017, 09:18:40 am »
Cały czas powtarzam - poczekajcie. Non Stop Comics będzie w Empikach, więc ceny w księgarniach internetowych muszą być przystępne z racji marży Empiku.
A jeżeli nie? Zawsze pozostaje co kilkumiesięczna promocja w Empiku "3za2". Ja tam nie będę się śpieszył z zakupu komiksów Non Stop Comics, bo tak bardziej to mnie tylko "Chrononauci" interesują.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything