trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpień 26, 2017, 09:31:39 am »
Cały czas powtarzam - poczekajcie. Non Stop Comics będzie w Empikach, więc ceny w księgarniach internetowych muszą być przystępne z racji marży Empiku.
Też tak uważałem dopóki ni pojawiły się ceny okładkowe:

Head Lopper ma 280 stron i okładkową 55.00 zł
The Black Mondey Murders ma 240 strony i okładkową 52.00 zł

Za cholerę mi się tu nie widzi rabat 30%
Te ceny okładkowe są jak po "standardowych" (albo nawet lepiej) rabatach u innych wydawców  :smile:

Ale trzeba poczekać do premiery  :smile:
 

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpień 26, 2017, 09:45:18 am »
Za cholerę mi się tu nie widzi rabat 30%
Ale komiksy Non Stop Comics w Empikach będą? Raczej na pewno. Czyli komiksy będzie można kupić w promocji "3za2" i niezależnie od innych sklepów uzyskać rabat w okolicach 33%.

Za chwilę powiecie - a na WKKM te promocje nie obowiązują. Ale w tym wypadku komiksy Non Stop Comics musiałyby być na dziale prasy. I powiem szczerze, to jedyna opcja która by mogła tłumaczyć niższe rabaty w sklepach internetowych.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpień 26, 2017, 09:53:47 am »
"3za2"
Ale to trochę co innego niż standardowy rabat  :smile: Nie ma co spekulować trzeba poczekać a te ceny nawet z małym rabatem są bardzo fajne.

Offline nazareth

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpień 26, 2017, 10:13:53 am »
Panowie, w tej całej paplaninie o setnych procentach, itp, umyka wam chyba jeden istotny konkret.
Oferta NSC będzie z tego co widać dostępna wszędzie. A to największy plus, że nie ma ograniczeń w dystrybucji.

Kto zechce to zamówi w arosie, kto inny w FŚ, kolejny u samego wydawcy (fajne rabaty i niski próg darmowej wysyłki). Każdy będzie mógł dorzucić do koszyka z innymi komiksami, bo rabaty na NSC raczej będą zbliżone wszędzie. A przy tak niskich cenach okładkowych różnica 2-3% to grosze.
I to jest największa zaleta, że nie trzeba będzie na ich komiksy składać oddzielnych zamówień w jednym sklepie, bo to nie będzie nisza. No i fajnie, że NSC nie ogranicza dystrybucji tylko do własnego sklepu, jak np. Fantasmagorie.

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpień 26, 2017, 11:34:07 am »

Ale to trochę co innego niż standardowy rabat  :smile: Nie ma co spekulować trzeba poczekać a te ceny nawet z małym rabatem są bardzo fajne.
37 za Bonda w obecnej chwili jest dostepny to naprawdę fajna oferta
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 12:00:46 pm wysłana przez Kijanek »

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #740 dnia: Sierpień 26, 2017, 11:56:15 am »
31 za Bonda w obecnej chwili jest dostepny to naprawdę fajna oferta
Gdzie jest Bond za 31 zł?

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #741 dnia: Sierpień 26, 2017, 11:58:19 am »


Fantastyczne 37 mea culpa.
zle zerknąłem na rachunek, inna pozycja 31.
I tak taniej niż w sklepie NSC
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 12:01:45 pm wysłana przez Kijanek »

Offline Cringer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #742 dnia: Sierpień 26, 2017, 03:43:31 pm »
Może ich sklep będzie taki jak Egmontu. Niby jest, ale nie licząc okazjonalnej promocji wszędzie jest taniej.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #743 dnia: Sierpień 26, 2017, 04:15:07 pm »
Oglądałem dzisiaj w Empiku "Paper Girls" po angielsku - te kolorki, OMG, biorę na pewno :smile: Komiks nawet jak nie jest interesujący fabularnie, to graficznie jestem kupiony w 100%.

Offline misiokles

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #744 dnia: Sierpień 26, 2017, 04:58:46 pm »
Może ich sklep będzie taki jak Egmontu. Niby jest, ale nie licząc okazjonalnej promocji wszędzie jest taniej.

Co jest zrozumiałe, gdyż wydawnictwo swoim sklepem nie powinno stawać okoniem dla hurtowników i sprzedawców. Egmont nigdy nie krył, że jego sklep jest raczej dla "niedzielnych" kupujących, którzy nie spędzają godzin na szperaniu w necie w poszukiwaniu najtańszej oferty tylko - wiedząc kto jest wydawcą - idą na stronę wydawcy.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #745 dnia: Sierpień 26, 2017, 05:06:20 pm »
Nawet nie zauważyłem że nie można dodawać  :smile:

Jakby (odpukać) weszła ustawa o jednolitej cenie książki to ceny NSC będą bezkonkurencyjne  :biggrin:


Zobaczymy jak będą kształtować się ceny drugich tomów, bo mam obawy że mogą być trochę droższe.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #746 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:13:50 am »
Mozna juz kupowac w gildii - rabat 25%. Tym samym spełnia się moje marzenie o poważnym zaistnieniu Image na naszym rynku. Naprawde bardzo mi tego brakowalo. Ogromnie sie ciesze.

Offline [robak]

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #747 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:16:11 am »
Też jestem zachwycony! Będę chłonął większość serii od NSC.

EDIT:
A jak James Bond? O tej akurat serii nic nie wiem.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #748 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:22:11 am »
Yes  :smile: Tak coś czułem że może tak być. 

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #749 dnia: Sierpień 28, 2017, 09:24:28 am »
Mozna juz kupowac w gildii - rabat 25%.
No i teraz nie ma już czego biadolić. Serio.
Na Gildii 25%, na Fantastycznych Światach z kodem wychodzi 25%. W sklepie wydawcy też przyzwoity rabat. Bonito też raczej nie będzie odstawało od tego.
Teraz, żeby tylko serie chwyciły i była sprzedaż.