Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 625019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #825 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:19:26 am »
A przeczytał ktoś już Tank Girl? Trochę się waham, czy brać, ale cena jest tak niska, że żal nie spróbować :smile:


To powinno wystarczyć za rekomendację.


Mi ciężko polecać komuś Tank Girl nie znając jego... doświadczeń. Trzeba zdawać sobie sprawę, że Tank Girl w swoich pierwszych latach (czyli to co zobaczycie w pierwszych 3 tomach) to jest zinowe szaleństwo, mocno oparte o kontrkulturę swoich lat i nie wiem jak np. Tank Girl będzie widział ktoś spoza tego "kręgu".


Ten komiks z założenia miał być głupi, obleśny, zawstydzać starszych brytyjskich kolegów od komiksów (jednocześnie biorąc z nich bardzo dużo inspiracji ale to nie jest ważne teraz) i iść ramie w ramie z muzyką.


Wydaje mi się, że za 30pln można ryzykować.
perły przed wieprze

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #826 dnia: Wrzesień 18, 2017, 01:05:25 pm »
Okej, na coś takiego się właśnie nastawiam :) Dzięki.

Offline arczi_ancymon

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #827 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:23:18 am »
Okładkowa 149zł: https://bonito.pl/k-1655983-torpedo-1936

Bardzo atrakcyjna cena, imo.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #828 dnia: Wrzesień 20, 2017, 10:39:16 am »
Okładkowa 149zł: https://bonito.pl/k-1655983-torpedo-1936

Bardzo atrakcyjna cena, imo.

Ułaaa, niezły grubas! To jak rozumiem krótsze historie zebrane razem?

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #829 dnia: Wrzesień 20, 2017, 11:06:08 am »
Ułaaa, niezły grubas! To jak rozumiem krótsze historie zebrane razem?
Tak - to jest zbiorcze wydanie tomów 1-5 wydanych przez Byczka


Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #830 dnia: Wrzesień 20, 2017, 11:20:56 am »
Wow, skuszę się, jak za taka cenę :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #831 dnia: Wrzesień 20, 2017, 03:27:27 pm »
Właśnie przeczytałem Papier Girls, ciekawa historia, sympatyczne bohaterki, fajne rysunki.
Jedyne zastrzeżenia jakie mam, to te do sposobu wydania, zdecydowanie wolałbym ten komiks w twardej oprawie.

Offline [robak]

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #832 dnia: Wrzesień 20, 2017, 05:35:58 pm »
Mnie też przypadło do gustu Paper Girls. Były głosy na forum, że może być różnie - jak do tej pory widzę jednak dużo pozytywnych opinii. W tym moja. Graficznie bardzo mi podszedł ten komiks. Rysunki i kolorystyka są fenomenalne.


Z niecierpliwością czekam na komiks Jonathana Hickamana - u niego zawsze jest sporo graficznych smaczków. Uczta dla oka.


Widzę, że Non Stop Comics wchodzi naprawdę mocno w nasz rynek i będzie panować z taką ofertą imageowskich tytułów.


Cena za Torpedo faktycznie zachęcająca.
Komiks dość wiekowy - całkowita ramotka czy są historie, które potrafią zaciekawić? Czarny kryminał zawsze brzmi dobrze, ale nie zawsze wychodzi, nawet w przypadku klasyki.

Offline Thiago

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #833 dnia: Wrzesień 20, 2017, 05:57:09 pm »
No sorry ale jakość wydania jak mangi, czyli większość w miękkich i klejonych książeczek - czyli jak jakiś magazyn przy cenach 40PLN sorry - oszaleli. Takie wydanie powinno kosztować mniej niż w Egmoncie, szczególnie, że stoi za tym moloch wydawniczy. Za wydawnictwo typu magazynowego płaci się do 29PLN MAX!!!

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #834 dnia: Wrzesień 20, 2017, 05:59:48 pm »
No i ze zniżkami tyle płacisz. Ja w rękach nie miałem jeszcze, więc się nie wypowiem...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #835 dnia: Wrzesień 20, 2017, 06:03:50 pm »
@[robak]: Ja w ogole nie czulem, ze Torpedo to jakas ramotka, no moze poza pierwsza historia, ale to bardziej z powodu rysunku. W sumie komiks nie jest az tak bardzo wiekowy, bo to przeciez lata 80. Wszystkie historie byly dla mnie interesujace - oczywiscie jedne bardziej, drugie mniej, ale wszystkie byly ok i nieramotkowate.

Jedyne zastrzezenia mozna miec do zakonczenia: jak kiedys napisalem, Luca jest tak swietnym antybohaterem, ze co najmniej zasluzyl na zakonczenie z fajerwerkami w postaci iskier sypiacych sie z krzesla elektrycznego, podczas gdy w komiksie zakonczenie jest takie jakies nijakie (ten kto nie czytal, to sam zobaczy).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 08:44:24 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline [robak]

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #836 dnia: Wrzesień 20, 2017, 08:22:03 pm »
@KukiOktopus: Dzięki za wypowiedź. Wygląda na to, że trzeba sięgnąć po ten album i tak właśnie zrobię. Po przeczytaniu chętnie odniosę się do zakończenia i komiksu samego w sobie.

Offline radef

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #837 dnia: Wrzesień 20, 2017, 08:28:27 pm »
Dziś w Radiu Kraków pojawił się materiał o komiksach z Donaldem m.in. o historyjce "Stary smok mocno śpi" rozgrywającej się w Krakowie.
http://www.komiksydisneya.pl/2017/09/materia-o-krakowskim-komiksie-z.html

O komiksie pisałem już w piątek na KAI
http://www.komiksydisneya.pl/2017/09/kaczor-donald-2017-10-skad-kaczki-w.html
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #838 dnia: Wrzesień 20, 2017, 11:13:05 pm »
@Kijanek, KukiOktopus- dziekuję za przybliżenie tematu, czymś trzeba lukę po Parkerze zastąpić ;)

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #839 dnia: Wrzesień 21, 2017, 06:52:42 am »
@Kijanek, KukiOktopus- dziekuję za przybliżenie tematu, czymś trzeba lukę po Parkerze zastąpić :wink:
Nie ma sprawy
To akurat tytuł unikatowy - Parker - graficznie jak i fabularnie.
Gdzieś czytałem że nie ma planów na kontynuowanie Parkera, nikt nie chce podjąć się wyzwania.
by nie było offu
Torpedo 1972 - SC czy HC ?

Bo teraz rozkminka czy jeśli SC to nie będzie się gryzło na półce  intergalem ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2017, 07:00:37 am wysłana przez Kijanek »

 

anything