trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #855 dnia: Wrzesień 24, 2017, 07:07:12 pm »
Potwierdzili na FB już dawno że ten sam  :smile:

Offline eyesore

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #856 dnia: Wrzesień 24, 2017, 07:27:24 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=AggYTK3LSKQ


Trochę żałuję że mam wydanie Taurusa jak widzę takie cudo  :evil:

Offline kenji

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #857 dnia: Wrzesień 24, 2017, 08:36:10 pm »
Dlatego ja w odpowiedniej chwili wydanie z Taurusa sprzedałem.;)

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #858 dnia: Wrzesień 24, 2017, 08:41:45 pm »
A ja mam wydanie taurusowe. W głównej mierze dla tłumaczenia, przy którym bawiłem się bardzo cudnie.
(Nie wiem jak ma wyglądać to w NSC, bo pewnie będzie inne? Nie sprawdzałem tego.)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline peta18

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #859 dnia: Wrzesień 24, 2017, 08:44:07 pm »
A ja mam wydanie taurusowe. W głównej mierze dla tłumaczenia, przy którym bawiłem się bardzo cudnie.
(Nie wiem jak ma wyglądać to w NSC, bo pewnie będzie inne? Nie sprawdzałem tego.)
Z tego co wiem, to tlumacznie jest to samo, jedynie tlumacz przejrzał tekst na nowo.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #860 dnia: Wrzesień 24, 2017, 08:47:44 pm »
Z tego co wiem, to tlumacznie jest to samo, jedynie tlumacz przejrzał tekst na nowo.
O! No to miło :)
Zatem polecam, bo komiks przedni :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline tomb

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #861 dnia: Wrzesień 25, 2017, 07:48:48 am »
Przy lekturze Torpedo od Taurusa odnosiłem wrażenie, że z tomu na tom autorzy przestają widzieć granicę między grubiańskim dowcipem a pospolitym chamstwem i nie doczytałem serii do końca. Teraz zastanawiam się, czy zainwestować w integrala. Miał ktoś podobne wrażenia?


Tank Girl - jak wydano ten komiks (papier, dodatki)?

Offline Sokratesik

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #862 dnia: Wrzesień 25, 2017, 04:45:05 pm »
Przy lekturze Torpedo od Taurusa odnosiłem wrażenie, że z tomu na tom autorzy przestają widzieć granicę między grubiańskim dowcipem a pospolitym chamstwem i nie doczytałem serii do końca. Teraz zastanawiam się, czy zainwestować w integrala. Miał ktoś podobne wrażenia?
Miałem identyczne wrażenia. Seria sobie czeka na półce... może kiedyś doczytam

Offline Murazor

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #863 dnia: Wrzesień 25, 2017, 04:51:06 pm »
Ja wypożyczyłem z biblioteki 5 tomów Torpedo i... przeczytałem półtora. Odrzucały mnie podobne powody oraz fakt, że są to krótkie historyjki. Liczyłem na jakąś dłuższą, fajnie poprowadzoną intrygę, a tu tylko cwaniackie zabójstwa, jakieś gwałty co chwilę i prawie brak klimatu tamtych lat. Nużące i męczące na dłuższą metę. Komiks mocno nadrabia rysunkami, ale ale dla mnie nie wystarczająco.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #864 dnia: Wrzesień 25, 2017, 05:53:14 pm »
Tank Girl - jak wydano ten komiks (papier, dodatki)?
Format na wysokość jest taki sam jak inne komiksy wydawcy, ale jest szerszy (190x260 mm). Oprawa miękka, papier kredowy. Dodatki: 5 stron wstępu Alana Martina, 2 strony wytnij i ubierz Tank Girl, rozkładówka z "przytulaskiem", rozkładówka z Tank Girl, 4 strony kolorowych okładek, strona z przypisami, spis treści.

Amer

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #865 dnia: Wrzesień 25, 2017, 08:53:40 pm »
Przejrzałem sobie trzy przykładowe strony "Tank Girl" w sklepie Gildii i stwierdziłem, że pasuje mi taki absurdalny humor. Ale tak jakoś mam poukładane w głowie, że jeśli już wchodzę w dane uniwersum, chcę znać wszystko od początku do końca. Stąd moje pytanie: ile tomów planuje wydać NSC? Tutaj rozpiska: https://en.wikipedia.org/wiki/Tank_Girl#Collected_editions Czy nasz pierwszy tom równa się temu, co na zalinkowanej stronie oznaczone jest jako Tank Girl 1?


Dzięki z góry za odpowiedź.

Offline kickic

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #866 dnia: Wrzesień 25, 2017, 09:12:39 pm »
Tak, Tank Girl 1 (remaster). W zapowiedziach umieszczonych w komiksie: Tank Girl 2 i 3.

Offline tomb

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #867 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:35:39 am »
papier kredowy.
Dziękuję za odpowiedź, biorę wersję polską, choć papier kredowy mnie zdziwił - do para-zinowego komiksu aż się prosi o coś bardziej miękkiego.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #868 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:39:46 am »
Ja jeszcze nie mam Tank Girl ale to nie jest ten sam papier co w Paper Girls i Giant Days?
Bo to nie jest normalna kreda (jak np Egmont czy Mucha)

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #869 dnia: Wrzesień 26, 2017, 09:42:07 am »
Ja jeszcze nie mam Tank Girl ale to nie jest ten sam papier co w Paper Girls i Giant Days?
Bo to nie jest normalna kreda (jak np Egmont czy Mucha)
Tak masz rację. W porównaniu do innych wydań papier jest grubszy. Dodatkowo okładka jest jakby powleczona gumą (w dotyku podobne do okładek jakie ma klasyka od Egmontu)

No i wydawca udostępnił swój katalog:
http://nonstopcomics.com/wp-content/uploads/2017/09/NonStopComics_katalog_net.pdf
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2017, 09:49:06 am wysłana przez mkolek81 »