trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 617700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #900 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:35:33 am »
nie twórzmy g-burzy, bo ktoś tam coś tam napisał na fb czy jakimś blogu.
A stworzyłeś  :biggrin:

Ty masz naprawdę jakiś problem ze sobą. Bazyl nie miał nawet takich odlotów  :smile:


mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #901 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:47:16 am »
Bazyl nie miał nawet takich odlotów  :smile:
Przepraszam, ale muszę. No jasne, że nie miał, bo on z tego stanu w ogóle nie wychodził i chyba cały czas w nim pozostaje.

A co do porównywania wydań komiksów nie ma nic przeciwko. Np. takie wydanie Wiedźm od Muchy też się różni i to bardzo od wydania oryginalnego. Aż dziwię się że nikt do tej pory nie porównuje wydań DC Odrodzenia z oryginałami, tam to są różnice w zawartości dodatków.


Offline LucasCorso

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #902 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:50:21 am »
Miałem nie poddawać sie wysypowi komiksów od NSC ale nie dałem rady i wrzuciłem do schowka Chrononautòw i Kill or be Killed.
Z natłoku nieprzeczytanych komiksów na półce pewnie przeczytam to koło 2039 roku to coś napiszę...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #903 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:53:51 am »

@ janTSpoko, masz możliwość zgłoszenia do usunięcia użytkownika.


Podrzucasz linki komiksów których nie czytałeś, bo jakbyś czytał to byś wrzucił sam opis lub nawet fotki.


Napisanie że wpisywanie w wątku wydawcy błędów, czy nawet porównania wydań pl-oryg. jest krzywdzące - bo zabije radość z czytania "naszego" wydania, jest odlotem, zajfajnie.


Problemem stają się, przesunięcia 0,1 mm okładki, przecinek źle postawiony, mazy, złe składy, źle obcięte strony, zamiast czerpać radość z czytania mamy szukanie haków na wydawnictwo - cytując klasyka "które nas okrada"


Tak odnośnie druku co prawda zwykła książka - ten sam wydawca, ale trochę od kuchni pewne rzeczy pokazuje,
https://youtu.be/CRNu0Ypar1M
 

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #904 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:58:29 am »
porównania wydań pl-oryg. jest krzywdzące - bo zabije radość z czytania "naszego" wydania
zamiast czerpać radość z czytania mamy szukanie haków na wydawnictwo
Wcale to nie są odloty  :biggrin:

Jak ludzie z wydawnictwa to czytają to na bank mają niezły ubaw  :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 11:03:51 am wysłana przez JanT »

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #905 dnia: Wrzesień 28, 2017, 11:10:38 am »

Zgłoś mnie do usunięcia
To ze pisze ze czasem porównuje sie nasze wydanie i wydanie oryginału np. NCS na te sama zawartość co oryg. a takie DCR ma obcinki, mimo ze by zachować cenę z gory mówiono ze beda cięcia, bo taniej bo licencja, bo takie widzimisię wydawcy.
jedynie co może być ajwaj to JLA z Ziemia2 to była chamska zagrywka ze strony E.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #906 dnia: Wrzesień 28, 2017, 11:51:39 am »
Ty masz naprawdę jakiś problem ze sobą. Bazyl nie miał nawet takich odlotów  :smile:
Oj nie przesadzaj. Ostatnio od niego usłyszałem, że Egmont zajmuje się ostatnio bardziej propagandą mającą na celu zniszczyć Hatchette niż wydawaniem komiksów.  :roll:




Kijanek, tak jak JanT napisał, nie rób g-burzy z niczego.

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #907 dnia: Wrzesień 28, 2017, 05:38:58 pm »
death_birdzie- jestem po lekturze KillOBK vol1. Bardzo przyzwoity komiks, chociaż jak na razie trochę wariacja na dość oklepany temat "a gdyby tak wziąć człeka zwykłego i kazać mu bliźnich zabijać".  Kupiłem w mvrsm, bo nazwiska autorów kusiły, a i cena przyjemna. Tyle, że ta pierwsza część pozostawia wrażenie niedosytu, bo to tylko cztery zeszyty  :smile: a druga [sześciozeszytowa] już nie tak przystępna cenowo.

Przez przypadek, ale dotarło do mnie, że nie muszę brać "wszystkiego jak leci" jak tylko zostanie wydane. Poczekam aż kolejne sześć zeszytów będzie już bardziej przystępne cenowo i wtedy wrócimy do rozmowy nt jakości fabuły. ;) Najbliższe miesiące i tak będą trudne.  :cool:

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #908 dnia: Wrzesień 28, 2017, 09:19:27 pm »
Najbliższe miesiące i tak będą trudne.  :cool:
Amen  :)


Ja też powinienem bardziej skupić się na uzupełnianiu kolekcji, a nie rozpoczynaniu nowych jej działów, ale...czasem nie da się inaczej  ;-)

Offline perek82

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #909 dnia: Październik 01, 2017, 03:42:34 pm »
Z bogatego pakietu NCS skusiłem się na paper girls i james bond. Bond mnie zniesmaczył. Miałem wrażenie, że to komiksowa adaptacja jakiegoś niezbyt wysokich lotów filmu z cyklu zabili go i uciekł. Mało zaskakujący scenariusz, przewidywalne zwroty akcji. Miałem nadzieję na ciekawą końcówkę, a to była chyba najbardziej rozczarowująca część. W dość krótkim komiksie zmieszczono kilka strzelanin, zaczęto i zakończono całą intrygę. Trafi do sprzedaży, szkoda mi miejsca na półce.
Paper girls jeszcze dam szanse, poczekam na drugi tom. W sumie to niewiele wiadomo, co się właściwie dzieje. Niezły cliffhanger na koniec.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #910 dnia: Październik 01, 2017, 09:37:44 pm »
Ja czekam na komiks Chronauci  O którym mało  kto wspomina a mam nadzieje  że  nieźle  się  sprzeda bo wtedy duża  szansa na Tokio Ghost z super rysunkami  :cool:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #911 dnia: Październik 02, 2017, 04:22:08 pm »
Zastanawia mnie tłumaczenie tytułu pierwszego tomu BlackMondayMurders- nie powinno jednak być  "Chwała Mammonowi''? Nie znam jednak tego komiksu, może u Hickmana faktycznie nie o to chodzi...


Offline Mawer

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #912 dnia: Październik 02, 2017, 04:30:05 pm »
Moim zdaniem polskie tłumaczenie to taki miks połączenia Mammona bożka pieniędzy z mamoną, czyli kasiorą w slangu.
Pod określeniem pieniędzy jest ukryty przekaz.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #913 dnia: Październik 02, 2017, 04:37:39 pm »
A ja z miejsca zakładałem demona :) Dzięki.

Offline marian381

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #914 dnia: Październik 02, 2017, 06:31:14 pm »
James Bond, Tank Girl i Rat Queens - prezentacje komiksów

Prezentacje i kilka zdań na temat trzech wrześniowych premier od Non Stop Comics: James Bond: Warg, Tank Girl tom 1 i Rat Queens tom 1: Magią i maskarą.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ