trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 625270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1035 dnia: Październik 30, 2017, 05:28:56 pm »
A polecilibyście "Revival" komuś kto cierpi na ciężką alergię na zombie?
Bo w pierwszej chwili nastawiłem się na zakup, później stwierdziłem, że nie chcę pakować się w nielubiany motyw a teraz to już sam nie wiem.  :???: ??:
Tak. Chociażby dlatego że to nie są zombie (przynajmniej po pierwszym tomie tego nie stwierdzam). Mi trochę to klimatem przypomina Rachel Rising (przynajmniej po tych pierwszych tomach obu serii co wyszły).

Offline absolutnie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1036 dnia: Październik 30, 2017, 06:35:13 pm »
Odrodzenie/Revival to jak dla mnie czarny koń NSC. Świetnie się to czytało. Bardzo klimatyczne, mocno w stylu komiksów Lemire, z wyraziście nakreślonymi postaciami. Nie mogę się doczekać drugiego tomu bo jak na razie jest tu więcej pytań niż odpowiedzi.


Potem będzie jeszcze lepiej. Seria trzyma poziom, potęguje klimat i sprawnie się rozwija, stopniowo dodając nowe wątki. Jestem absolutnym fanem tej serii.
I potwierdzam: to nie jest komiks o zombie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline death_bird

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1037 dnia: Październik 30, 2017, 08:33:42 pm »
Mój portfel już Was nie lubi, ale ja dziękuję za opinie. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1038 dnia: Październik 31, 2017, 02:48:03 pm »
5 październikowych recenzji od Spoiler Included

Offline gobender

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1039 dnia: Październik 31, 2017, 08:06:58 pm »
To spoiler Included okazało się zbyt dosłowną nazwa profilu, bo o Chrononautach usłyszałem znacznie więcej niż chciałem.  :doubt:
Zgadzam się natomiast w z entuzjastyczną opinią o Lake of Fire. Świetna rzecz. Jedyna rzecz, która mnie rozczarowała to zbyt duże zaopożyczenie z pewnego filmowego franchise ;)  Ale wybaczę to, bo scenariusz jest fajny, a kreska fantastyczna.

Offline wasilmw

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1040 dnia: Listopad 06, 2017, 11:49:06 am »
Takie szybkie pytanie, bo jakoś nie mogę znaleźć nigdzie informacji - ten jutrzejszy Integral Torpedo 1936 zbiera 5 albumów wydanych przez Taurus Media? Czy coś dodatkowego będzie w tym Integralu? Strona wydawcy milczy w tej kwestii :) Mam poprzednie wydanie i nie bardzo chcę dublować, choć tytuł zaiste zacny ;)

Kijanek

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1041 dnia: Listopad 06, 2017, 11:52:37 am »
@up
Tak to jest integral wcześniej wydanych tomów, co do dodatków nie odpowiem

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1042 dnia: Listopad 06, 2017, 06:53:06 pm »
Gildia już ma Torpedo, jakby ktoś miał w łapkach, to będę bardzo wdzięczny za fotki i krótką reckę wydania.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1043 dnia: Listopad 06, 2017, 07:52:42 pm »
Z tego co widzie to Gildia ma Torpedo, ale tego chudego, kontynuacje znaczy sie. A grubas to za 2 dni.

Offline janjedlikowski

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1044 dnia: Listopad 07, 2017, 09:36:24 am »
No to jak z tym Torpedo, inwestować, czy nie? Bo czytałem jakieś recenzje, że pierwszy tom super super, a potem historia mocno siada.

Offline wasilmw

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1045 dnia: Listopad 07, 2017, 09:44:33 am »
@Kijanek
Dzięki - gdyby jednak ktoś już dostał ten tom do rąk to prosiłbym o krótkie info co do dodatków (o ile będą:) )

@janjedlikowski
Mi się cała seria podobała - ogólnie lubię klimat gangsterki z lat 30 i wszystkie tomy przypadły mi do gustu. Może faktycznie z kolejnymi tomami minął efekt zachwytu i dalsze historie to takie odgrzewanie kotleta, ale za to dobrego i polecam, bo scenariusz dość ciekawy każdego tomu i Torpedo to całkiem spoko zbir - warto znać.

Offline robbirob

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1046 dnia: Listopad 07, 2017, 02:25:25 pm »
Z tego co widzie to Gildia ma Torpedo, ale tego chudego, kontynuacje znaczy sie. A grubas to za 2 dni.
Może jest małe opóźnienie.
Na FŚ też jeszcze widnieje jako przedsprzedaż. Ale z kolei mają już Głębię i Zabij albo zgiń.

Offline buczanova

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1047 dnia: Listopad 07, 2017, 04:50:20 pm »
Nie wiem jak w innych księgarniach, ale bonito ma już wszystkie listopadowe tytuły od NCS. :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Death

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1048 dnia: Listopad 07, 2017, 05:00:18 pm »
No właśnie nie ma tego grubasa Torpedo.

Offline nazareth

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1049 dnia: Listopad 07, 2017, 05:19:23 pm »
Dokładnie, to o Torpedo integral chodziło.
Ale pewnie zaraz się pojawi w księgarniach.

 

anything