trawa

Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 625376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1320 dnia: Grudzień 30, 2017, 02:48:51 am »
Zamęczą mnie tym wydawaniem w środy. Najgorszy dzień tygodnia, sukcesem jest zwleczenie się z wyrka, a tu jeszcze trza o komiksach pamietać...no luuuudzie.
Cieszę się , że poczekałem z zakupami PaperGirls i Revival. No i mr.Higgins - jest na co czekać.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1321 dnia: Grudzień 30, 2017, 08:39:08 am »
Cieszę się , że poczekałem z zakupami PaperGirls i Revival. No i mr.Higgins - jest na co czekać.
Na drugi Zabij albo Zgiń też miałeś czekać  :smile:

Offline LordDisneyland

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1322 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:18:14 am »
No i niestety poczekam, choć spodziewałem się go pod choinką   :sad: no ale tomiszcza Northlanders i wyczekane Injection2 mnie pocieszyły  8)
Oby nie doszło do jakichś kataklizmów i wszystko się w terminie ukazało- czego sobie i państwu życzę :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1323 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:25:06 am »
Przy takim tempie będę musieli wejść w nowe serie w drugim półroczu 2018. Nie ma innej opcji, no chyba że zrobią sobie przerwę ;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1324 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:35:53 am »
Prawda jest taka że do końca roku 2018 zrównamy się wszystkim z oryginałem poza Odrodzeniem i Giant Days.

Offline Nafciarz

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1325 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:49:57 am »
Biore od nich wszystko co wydaja, najlepsze wydawnictwo na rynku.

Offline przemo1

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1326 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:21:24 am »
Prawda jest taka że do końca roku 2018 zrównamy się wszystkim z oryginałem poza Odrodzeniem i Giant Days.

Może w końcu sięgną po klasyki typu Spawn, Invincible, Savage Dragon - mój faworyt, Elefhantmen, Godland, The Maxx, Stray Bullets, StormWatch Ellisa - wtedy można się zadłużyć, bo to jest czysty orgasm nerd :)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1327 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:48:38 am »
The Elephantman - To mój faworyt (więc musi być :smile: )
Spawn - Ponoć są/były przymiarki.
Inivincible - Podobno bardzo drogi przez film.
StormWatch - Teraz to Vertigo/DC.

Offline Archie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1328 dnia: Grudzień 30, 2017, 12:49:20 pm »
Odnośnie Spawna to mogliby wydać od #276, bo to dobry punkt startowy dla czytelników i za stery siadają ludzie od Empty Zone z Image. Do #282 mamy historię ich autorstwa pt. Dark Horror, która dzieje się w Japonii, jest Al jako Spawn, mamy fajny klimat horroru i jest to odcięcie się od poprzednich wątków + wprowadzenie nowych. W pierwszym tomie wystarczyłaby jedna strona z podsumowaniem dlaczego Al nie ma już licznika, co się stało z Wandą, kim jest Cyan, dlaczego została wysłana do Japonii i spokojnie można to czytać znając Spawna jedynie z czasów TM-Semic i Mandragory. W USA nie wyszło jeszcze wydanie zbiorcze, więc jakby NSC się postarało to moglibyśmy mieć je szybciej niż w Stanach co byłoby argumentem żeby tę serię śledzić w j. polskim.

Dłuższą opcją jest wydanie:
1. Spawn Ressurection
2. Satan Saga Wars
3. Hell On Earth
4. Dark Horror o którym wspominałem

W tym wariancie mamy powrót Simmonsa do żywych. Nie ma tam kontynuowanych wątków które były wprowadzone kiedy Jim był Spawnem. To jest też dobre wejście dla nowych czytelników choć napisane tak sobie, ale od Hell On Earth fabuła się rozkręca i czyta się to dobrze (wraca Szymon jako rysownik). Dark Horror to nowi twórcy i tak jak wspomniałem kolejny punkt startowy dla nowych czytelników, więc w sumie można zacząć od tego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2017, 12:58:54 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1329 dnia: Grudzień 30, 2017, 01:24:35 pm »
Spawn jak będzie to wznowiony od początku.

Jakby tak puszczali po 4 tomy rocznie z tego wydania:



to byłoby super  :smile:

Offline przemo1

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1330 dnia: Grudzień 30, 2017, 04:58:06 pm »
Ale Dragona to im nie odpuszczę!!!
Marzą mi się takie wydania pierwszych z Image, czyli nawet Wetworks dla fantastycznych rysunków.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1331 dnia: Grudzień 30, 2017, 05:08:30 pm »
Najbardziej chciałbym Inivincible.  :smile:

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1332 dnia: Grudzień 30, 2017, 05:22:27 pm »
Odnośnie Spawna to mogliby wydać od #276, bo to dobry punkt startowy dla czytelników i za stery siadają ludzie od Empty Zone z Image. Do #282 mamy historię ich autorstwa pt. Dark Horror, która dzieje się w Japonii, jest Al jako Spawn, mamy fajny klimat horroru i jest to odcięcie się od poprzednich wątków + wprowadzenie nowych. W pierwszym tomie wystarczyłaby jedna strona z podsumowaniem dlaczego Al nie ma już licznika, co się stało z Wandą, kim jest Cyan, dlaczego została wysłana do Japonii i spokojnie można to czytać znając Spawna jedynie z czasów TM-Semic i Mandragory. W USA nie wyszło jeszcze wydanie zbiorcze, więc jakby NSC się postarało to moglibyśmy mieć je szybciej niż w Stanach co byłoby argumentem żeby tę serię śledzić w j. polskim.

Dłuższą opcją jest wydanie:
1. Spawn Ressurection
2. Satan Saga Wars
3. Hell On Earth
4. Dark Horror o którym wspominałem

W tym wariancie mamy powrót Simmonsa do żywych. Nie ma tam kontynuowanych wątków które były wprowadzone kiedy Jim był Spawnem. To jest też dobre wejście dla nowych czytelników choć napisane tak sobie, ale od Hell On Earth fabuła się rozkręca i czyta się to dobrze (wraca Szymon jako rysownik). Dark Horror to nowi twórcy i tak jak wspomniałem kolejny punkt startowy dla nowych czytelników, więc w sumie można zacząć od tego.


Doskonały pomysł. Wydawać Spawna od początku to byłaby masakra, bo to badziew jest i ludzie by się zniechęcili do marki, więc najsensowniej byłoby zacząć od miejsca, gdzie historia jest dobra z opisem tego co do tego punktu doprowadziło. Idzie film Spawn więc na pewno warto się zabrać za Spawna, marka jest popularna więc będzie się sprzedawał dobrze na pewno o ile nie zaczną od początku - wtedy będzie imo wtopa i ludzie odpuszczą po jednym, maks dwóch tomach.

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1333 dnia: Grudzień 30, 2017, 05:30:10 pm »
Jak będzie Spawn to na pewno od początku bo o tym już było (i tylko wtedy w grubszych HC)

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1334 dnia: Grudzień 30, 2017, 06:37:28 pm »
Było też o tym, że ceny nie ulegną podwyżce, a wszyscy widzimy, że jednak uległy. Wydawnictwo zawsze może swoje plany zmodyfikować i to by było bardzo wskazane w przypadku Spawna.