Autor Wątek: Non Stop Comics  (Przeczytany 623987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LucasCorso

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1350 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:51:24 pm »
Są jakieś osoby które to czytały i uważają za dobry komiks?


Jak na razie, nie dalej jak tydzień temu, 7 pierwszych numerów.
Bardzo dobre.


Obawiałem się, że to będzie zrzynka z Marvelowskiego Deathloka (tego z lat 90-tych) i trochę jest, ale dużo lepsze. Czytam z przyjemnością. Szczególnie #5. I bardzo lubię Vindicatora
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline BAMF

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1351 dnia: Grudzień 30, 2017, 09:53:49 pm »
Nawiązując do wcześniejszych wpisów też chciałem powiedzieć, że chętnie zobaczyłbym w zapowiedziach NSC Invincible. Najlepiej w formie trzech omnibusów. :)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1352 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:00:05 pm »
Pytam się o Twoją opinię i Twoje zdanie. :wink:
Pytałeś czemu powinni wydać od początku  :smile: Ja czytałem te pierwsze numery bardzo dawno i wspominam w miarę OK (ale kiedyś też tak wspominałem Wieżę Babel  :smile: )

Nawiązując do wcześniejszych wpisów też chciałem powiedzieć, że chętnie zobaczyłbym w zapowiedziach NSC Invincible. Najlepiej w formie trzech omnibusów. :smile:
No oni też by chcieli bo starali się o niego ale podobno mega drogi przez nadchodzący film.
Fanta też się interesowała Invincible  :smile:

Offline BAMF

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1353 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:08:52 pm »
No oni też by chcieli bo starali się o niego ale podobno mega drogi przez nadchodzący film.
Fanta też się interesowała Invincible  :smile:
Skoro będzie film, to może i sprzedaż komiksu na fali tego wydarzenia byłaby jednak opłacalna? Nawet przy wyższym koszcie licencji.

Fanta z moich obserwacji ma trochę inną strategię rynkową :)

Offline Archie

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1354 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:23:19 pm »
Archie, wygląda genialnie, mega klimatycznie. Tylko utwierdziles mnie w przekonaniu, że nie warto bawić się w wydawanie od początku tylko od razu zaserwować czytelnikom danie główne.
Polecam zerknać na inne prace Szymona przy Spawnie: https://spawnart.blogspot.com/2010/09/interiors.html . Pochodza z poczatku runu i wtedy seria była mroczna nie tylko fabularnie, ale i kolorystyczne, później w scenariuszu był dalej mrok, ale wprwadzono więcej kolorów. Ogólnie to kolory były najsłabszym elementem i to powinno lecieć b&w. Co do aktualnego teamu to tak się prezentuje szata graficzna:
- https://imagecomics.com/uploads/releases/Spawn279_05.jpg
- https://imagecomics.com/uploads/releases/Spawn280_03.jpg

Dodatkowo w #282 pojawi się nowa postać, która dostanie własna serię. To co jest dużym plusem aktualnego Spawna na tle tego z archiw to fakt, że Al ma twarz i już nie użala się non stop nad swoim losem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2017, 10:37:11 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1355 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:32:33 pm »
Wow, pierwsze rysunki totalnie wgniataja w fotel, coś pięknego. Te nowsze z kolorami słabiej, ale wciąż świetne. Dawać to!


JanT, czyli rozumiem, że jeśli chodzi o Ciebie to dla Ciebie również by było korzystniejsze jakby zaczęli wydawać od późniejszych numerów i podzielasz zdanie moje i Archiego? :)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1356 dnia: Grudzień 31, 2017, 06:59:25 am »
JanT, czyli rozumiem, że jeśli chodzi o Ciebie to dla Ciebie również by było korzystniejsze jakby zaczęli wydawać od późniejszych numerów i podzielasz zdanie moje i Archiego? :smile:
Najlepiej było by w dwóch wersjach ale jak ma być jedna to niech będzie że wasza :smile: Ale cały czas myślę że znaczna część osób wolałaby od początku.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2017, 07:25:17 am wysłana przez JanT »

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1357 dnia: Grudzień 31, 2017, 01:14:49 pm »
Muszę ponowic po raz kolejny pytanie - czemu dla Ciebie najlepiej byłoby wydawać jednocześnie od początku i w późniejszej fazie? Pytam się jedynie o Twoje zdanie i to jaki interes Ty w tym masz, nie o zdanie innych, a właśnie głosy innych są jedynym argumentem jaki przytaczasz za wydaniem tego, tymczasem interesuje mnie tylko i wyłącznie Twoje zdaie. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2017, 01:21:35 pm wysłana przez Szekak »

Offline sum41

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1358 dnia: Grudzień 31, 2017, 01:37:15 pm »
Większość kojarzy Todda bo bardziej kolorowe arty przykuwają uwagę :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1359 dnia: Grudzień 31, 2017, 02:39:35 pm »
Pytam się jedynie o Twoje zdanie i to jaki interes Ty w tym masz
A jaki Ty masz w tym interes żeby się nie ukazał początek?

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1360 dnia: Grudzień 31, 2017, 02:55:38 pm »

Jak na razie, nie dalej jak tydzień temu, 7 pierwszych numerów.
Bardzo dobre.

Poczekaj aż dojdziesz do 40-50 zeszytu. Będziesz się zmuszał do czytania.

Offline Szekak

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1361 dnia: Grudzień 31, 2017, 03:16:41 pm »
A jaki Ty masz w tym interes żeby się nie ukazał początek?
ile jeszcze razy mam powtórzyć pytanie byś na nie odpowiedział?

Offline LucasCorso

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1362 dnia: Grudzień 31, 2017, 03:17:29 pm »
Będziesz się zmuszał do czytania.


Mówiłem to samo ludziom napalonym na Howarda Kaczkę od Steve'a Gerbera a mimo to niektórzy potem te historie chwalili...


Więc niezrażony poczekam, zobaczę, ocenię...

Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline amsterdream

Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1363 dnia: Grudzień 31, 2017, 03:27:26 pm »
Myślę, że będziesz usatysfakcjonowany z lektury jeśli lubisz:
a) brazylijskie telenowele
b) bezsensowne, niekończące się monologi
;)

JanT

  • Gość
Odp: Non Stop Comics
« Odpowiedź #1364 dnia: Grudzień 31, 2017, 03:31:54 pm »
ile jeszcze razy mam powtórzyć pytanie byś na nie odpowiedział?
69  :biggrin: Odpowiedziałem Ci a Ty cały czas przekształcasz jedno pytanie w inne. Z mojej strony koniec bo się syf robi.

 
Poczekaj aż dojdziesz do 40-50 zeszytu. Będziesz się zmuszał do czytania.
Czyli tu gdzie Mandra skończyła (jakoś 44 zeszyt?) Ja dalej nie czytałem.

 

anything