Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 01, 2017, 07:17:51 pm »
EEeeee - to ja pisałem, że Excalibur i New Warriors będą. Anionorodnik wykluczał ich za jakieś Hellcaty itp. I proszę bardzo - są. Teraz jeszcze tylko potwierdzenie Dark Avengers i ja jestem happy. Co prawda wolałbym Spider-Mana 2099 z lat 90-tych, ale skoro Egmont i tak żadnego nie wyda i ten przyjmę jako oznakę wielkości Kolekcji. Tylko zbierać i czekać na całość. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2017, 07:56:47 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 01, 2017, 07:35:02 pm »
Ale masz w tym tomie przecież trzy zeszyty Petera Davida i Ricka Leonardiego z lat 90.

Generalnie wszystkie trzy tomy na plus. Szkoda, że trzeba będzie nam jeszcze parę lat na nie poczekać. Dla mnie w ogóle mogłoby nie być w tej kolekcji tych najbardziej znanych bohaterów Marvela, których sporo przygód dostajemy poza nią, a przydałoby się więcej tej drugo- i trzecioligowej egzotyki często pokrytej już kurzem, której ani Egmont ani Mucha raczej polskim czytelnikom nie przedstawią.  :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 10:37:40 am wysłana przez Anionorodnik »

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 01, 2017, 07:45:04 pm »
Oprzeć całą kolekcję na 2- i 3-planowych? Marne szanse, że ktoś by się teraz za to wziął.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 01, 2017, 08:01:13 pm »
Ale przecież w tym tomie masz właśnie pięć zeszytów Petera Davida i Ricka Leonardiego z lat 90.

A to przepraszam - Jan T mnie zmylił.
Kolejny Marvel NOW  :smile:

No to jest masa w tych 100 numerach postaci drugo- i trzecioligowych. Zaraz przecież Hawkeye będzie. A potem Wojów Trzech. Multiple Man. Falcon. Walkiria itd.

BTW - kto jeszcze pamięta te parę stron ze Spider-Mana 2099, które TM Semic zamieścił kiedyś w regularnym AMS? ;) Wreszcie poznam ciąg dalszy. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2017, 08:38:01 pm wysłana przez 8azyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 01, 2017, 10:17:17 pm »
A to przepraszam - Jan T mnie zmylił.
To Anion się pomylił (już zedytował :smile: ) Masz cały ten tom http://www.goodreads.com/book/show/23017954-spider-man-2099-volume-1 z Marvel Now i dodatkowe 3 zeszyty Spider-Man 2099 (vol. 1) #1-3

Przeczytałem Hulka i nawet fajne  :smile: Tłumaczenie już też OK ale jedno pojedyncze "z" coś zjadło.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2017, 06:52:01 am wysłana przez JanT »

Offline Zakrza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 01, 2017, 10:51:20 pm »
Co prawda wolałbym Spider-Mana 2099 z lat 90-tych, ale skoro Egmont i tak żadnego nie wyda i ten przyjmę jako oznakę wielkości Kolekcji.
Może przy okazji Spider-verse Egmont wyda też Spider-mana 2099 vol. 2. A w ramach klasyki vol. 1? Ech, marzenia.
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 01, 2017, 11:04:09 pm »
przydałoby się więcej tej drugo- i trzecioligowej egzotyki często pokrytej już kurzem, której ani Egmont ani Mucha raczej polskim czytelnikom nie przedstawią.  :smile:

To jest bardzo rozsądne podsumowanie jedynej pozytywnej funkcji jaką obecnie (słowo klucz) pełnią kolekcje. Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. W moim przypadku selekcja wygląda właśnie w ten sposób. Wszystkie te Kapitany Ameryki, Rosomaki, Mściciele i inne odpuszczam na wstępie, dając zielone światło mniej znanym bohaterom i historiom. Wyjątek to tom 1 z uwagi na śmiesznie niską cenę i chęć zaspokojenia ciekawości na temat jakości wykonania.

Offline Cheshire Cat

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 01, 2017, 11:15:18 pm »
U mnie też tylko jeden Hulk dorwany w saloniku prasowym. W empiku zero sztuk
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 02, 2017, 08:07:18 am »
Przeczytałem Hulka i nawet fajne  :smile: Tłumaczenie już też OK ale jedno pojedyncze "z" coś zjadło.

Też jestem po lekturze Hulka i po kilku pierwszych zeszytach tom zapowiadał się fajnie, ale końcówka nieco popsuła odbiór całej historii. Co do błędów, to oprócz tego jednego "z" (jak mniemam, chodzi Ci o ten dymek), coś chyba zjadło też jedno "się" w tym dymku:
http://filmozercy.com/uploads/images/original/dsc-00531.JPG
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 02, 2017, 08:28:56 am »
O to "z" mi chodzi. Z drugim dymkiem wydaje mi się wszystko Ok.

Offline Gazza

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 02, 2017, 09:18:00 am »
A ja wykazałem się asertywnością i powiedziałem sobie wczoraj "nie" dla tego Hulka...
Fajny grubasek ten 5 tom, ale jakoś (po przejrzeniu) nie złapał mnie... :(

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 02, 2017, 10:44:39 am »
Ja bym go zbanowal po czymś takim widać że robi to umyslnie by zaśmiecać . I to  być poważny 30 letni przedsiębiorca ? Zresztą kto takie rzeczy pisze w podpisach. Nie udzielam się za często ale lubię sobie poczytać to forum I nie sadze ze z  braku tego jegomoscia to forum znacznie ucierpi .

Zgłoście do moderatora. Ja tak zrobiłem. Weak troll is weak.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 02, 2017, 03:55:38 pm »
Mały update:

Excalibur The Sword is Drawn! (Excalibur #1-5 + Excalibur Special)

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 02, 2017, 06:26:18 pm »
Ale to jest ten skład Excalibura z Nightcrawlerm i Shadowcat?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 02, 2017, 06:35:16 pm »
Tak.  :biggrin:



 

anything