Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 378432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 06, 2017, 12:13:19 pm »
Napisałem wyraźnie, że dwie marki czyli FF i X-Men. Nie wywalili wszystkiego z nimi, a jedynie część. Są niszowe rzeczy.

A czy możesz powiedzieć wg swojego osądu, czy wychodzimy na tej zamianie gorzej czy lepiej?

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 06, 2017, 12:16:07 pm »
Z pierwszej trzydziestki na liście czeskiej poza Jean Grey wypadły już Cyclops: Odyssey (z rysunkami TEXA!), Professor X (Muir Island) i Madrox (świetna mini seria "Multiple Choice" Petera Davida) a Uncanny i X-Men zostało "zbite" w jeden komiks.

8azyliszek, mnie akurat postać Union Jacka nie interesuje więc z mojego punktu widzenia kiepska zamiana.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 06, 2017, 12:27:09 pm »
Eeeee - na Muir Island Sagę to ja liczyłem. Może to tylko przesunięcie. Bo nap dość szybko Czesi będą mieli West Coast Avengers.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 06, 2017, 12:33:13 pm »
Wycięcie popularnych postaci nie przysłuży się dobrze kolekcji, zapominacie, że także osoby nie obeznane w temacie komiksów Marvela ją kupują, jak nie będą kojarzyli danej postaci to nie kupią albumów, mało to było narzekania na "starocie" z drugiej 60 WKKM?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 06, 2017, 12:36:35 pm »
To tylko kilka tomów i pewnie tych mniej popularnych X-Men.

jak nie będą kojarzyli danej postaci to nie kupią albumów
To i tak większości kolekcji by nie kupili  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2017, 12:43:29 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 06, 2017, 12:45:43 pm »
To tylko kilka tomów i pewnie tych mniej popularnych X-Men.
Serio, Jean Grey mało popularna?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 06, 2017, 12:47:38 pm »
Serio, Jean Grey mało popularna?
No mniej od Wolverina  :smile: jeszcze nie wiadomo co wycieli a Jean Grey to i tak dubel by był.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 06, 2017, 12:54:09 pm »
No mniej od Wolverina  :smile: jeszcze nie wiadomo co wycieli a Jean Grey to i tak dubel by był.
Wiesz, że przy Wolverinie, Spidermanie czy Iron-manie to każda postać jest mało popularna. Argumentacja, że to dubel nie ma z tym nic wspólnego, że na razie jej nie będzie a może i wcale. Masz racje lepiej ominąć znana postać, która między innymi błyszczy w ostatnim X-men Apokalipsa tak samo jak Cyclop. I dać nie wiem np. Union Jacka
8azyliszek, mnie akurat postać Union Jacka nie interesuje więc z mojego punktu widzenia kiepska zamiana.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 06, 2017, 12:59:20 pm »
Masz racje lepiej ominąć znana postać
A gdzie ja tak napisałem?

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 06, 2017, 01:04:56 pm »
A gdzie ja tak napisałem?
Sorka to miał być sarkazm.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2017, 01:19:41 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 06, 2017, 01:40:57 pm »
Jak nieważne, czy to dubel. Jeśli Jean Grey nie miała alternatywy i z nią mogli być tylko "Wczorajsi X-Men" (co swoją drogą byłoby absurdem) to zdecydowanie że jej jednak nie ma i dadzą za nią coś innego. Choćby nawet to mieli być Wojowie Trzej, czy Hawkeye. Premka zawsze lepsza od dubla i to tak świeżego.

Żeby Zimowego Żołnierza nam nie wycięli.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 06, 2017, 01:54:10 pm »
Jak nieważne, czy to dubel. Jeśli Jean Grey nie miała alternatywy i z nią mogli być tylko "Wczorajsi X-Men" (co swoją drogą byłoby absurdem) to zdecydowanie że jej jednak nie ma i dadzą za nią coś innego. C
sam piszesz że:
Eeeee - na Muir Island Sagę to ja liczyłem.
A ta kolekcja stoi dużą ilością mutantów. Rozumiem, że masz problem bo wznowienie które masz, ale zawsze mógłbyś sprzedać i mieć kompletną panoramę i twardą oprawę i masę dodatków. Jesteś jak zawsze mało konsekwentny i marudny.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 06, 2017, 02:14:54 pm »
Napisałem wyraźnie, że dwie marki czyli FF i X-Men. Nie wywalili wszystkiego z nimi, a jedynie część. Są niszowe rzeczy.

Dla mnie ilość komiksów ze świata mutantów była największą zaletą tej kolekcji :(

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 06, 2017, 02:55:48 pm »
No na razie na 29 ujawnionych czeskich tytułów mutanckie są tylko czy - Wolverine, X-Men i Scarlet Witch a i ona jest o Avengers. Trochę słabo. Ale może dalej to się wyrówna. A jak będzie 120 numerów, to jeszcze jacyś mutanci się wcisną.

@mkolek
Nawet jakbym miał pełną Muir Sagę z TM Semic (a mam tylko połowę), to tam i tak nie ma jednego zeszytu X-Factor, który do niej wchodził. Zatem wydanie Hachette jest lepsze bo nie ucięte.

Offline Jutrzen

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 06, 2017, 08:34:59 pm »
OK, zrozumiała sprawa. Czyli poczekamy trochę na potwierdzeni czy dostaniemy Day of the future past. Nie jestem tym zaskoczony. Ciekawe jak to będzie z WKKM.
Ale gdzie tam widzisz "the" w tytule?
Niepokojące są te zmiany. Bądź co bądź X-Men to nie tylko klasyka, ale i mocna marka (również w Polsce). Ciągle jest nadzieja, że zmienią tylko kolejność, bo inaczej będzie źle. Albo będzie można z Niemiec zamówić.