Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 379885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 30, 2017, 05:34:46 pm »
Te zjedzone literki też są w WKKM a tam chyba inny liternik?

Offline Nawimar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 30, 2017, 09:33:50 pm »
Literki literkami a opowieść w wykonaniu Busieka i Pereza to po prostu miód malina (oczywiście jak dla mnie). Właśnie takich fabuł jak ta czy "Kapitan Ameryka: Wojna i pamięć" życzyłbym sobie w tej kolekcji jak najwięcej.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 30, 2017, 09:46:01 pm »
@UP
To było do przewidzenia. To przecież Ultron Unlimited. A perez podoba ci się bardziej w Marvelu, w DC, czy to nie ma dla ciebie różnicy?

Rozumiem że nie ma co marzyć o przyjściu prenumeraty z 6 i 7 Tomem na dniach.

Ktoś coś wie ??

Będzie w poniedziałek przed wyjściem Power mana.

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 31, 2017, 07:20:14 am »
Będzie w poniedziałek przed wyjściem Power mana.
lub wtorek

No chyba, że ktoś nie opłacił faktury za poprzednie tomy. Jak ja. Właśnie to sobie uświadomiłem. Aaaaaaaa  :cry:

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 31, 2017, 10:49:51 am »
@UP
To było do przewidzenia. To przecież Ultron Unlimited. A perez podoba ci się bardziej w Marvelu, w DC, czy to nie ma dla ciebie różnicy?

Będzie w poniedziałek przed wyjściem Power mana.

Skąd te przypuszczenia ? Tak wychodziło ostatnio ?
the time is near

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 31, 2017, 11:00:31 am »
@UP
Dwie poprzednie paczki przychodziły na początku tygodnia, w którym premierę ma kolejny tom. Zobaczymy, czy zachowają tą samą zasadę.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:47:23 am »
Nowe zapowiedzi z UK:

91. Venom (Flash Thompson) [Toxin with a Vengeance! (Venom (Vol. 2) #31-35) & Flashbacks! (Amazing Spider-Man #574), Project Rebirth 2.0 (Venom (Vol. 2) #1)]

92. Alpha Flight [Alpha Flight #1-6 & material from Alpha Flight #7 & X-Men #120]

Ciekawe o, który volumen Alpha Flight chodzi, bo na razie nie ma sprecyzowane. Pewnie ten pierwszy?

https://comicvine.gamespot.com/alpha-flight/4050-3217/
https://comicvine.gamespot.com/alpha-flight/4050-11291/
https://comicvine.gamespot.com/alpha-flight/4050-10818/
https://comicvine.gamespot.com/alpha-flight/4050-40216/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 12:02:06 pm wysłana przez bogi1 »

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 01, 2017, 11:53:18 am »
Kanadyjczycy w Kolekcji? E -tam. Pokazano w New Avengers jacy są ciency. :D Zmarnowane miejsce a nie ogłoszono jeszcze Dark Avengers.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 01, 2017, 12:29:50 pm »
Ciekawe o, który volumen Alpha Flight chodzi, bo na razie nie ma sprecyzowane. Pewnie ten pierwszy?
Nie ma "vol" to może vol.1 Byrne'a  :smile:

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 01, 2017, 01:22:42 pm »
Jak ktoś orientuje się nieco w Alpha Flight to łatwo może się domyślić, że to seria Byrne'a. Pierwsze jej numery oprócz głównej historii zawierały jeszcze historie o początkach poszczególnych członków tej grupy. Zeszyt #7 w głównej historii rozpoczynał nowy story arc, więc go nie dali, ale wrzucili z niego dodatek będący dokończeniem originów Shamana i Snowbird z poprzedniego numeru - stąd material from Alpha Flight #7.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 01:26:00 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline adam and arluk

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:23:13 pm »
Może kogoś zainteresuje poniższa odpowiedź z BOK-u:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam
Do dzisiejszego dnia nie otrzymałem jeszcze paczki z numerami 4 i 5 kolekcji. Nadmienię, że na rynku, jak Państwo wiecie, jest już dostępny numer 7. Skąd to opóźnienie. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam

Witam,
Czekamy na dostawę towaru, paczka zostanie wysłana w jak najszybszym terminie. Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Towar powinien zostać uzupełniony w połowie kwietnia.
   
   Pozdrawiam
 
BIURO OBSŁUGI KOLEKCJI
HACHETTE POLSKA
TEL. 22 48 75 333
KOM. 608 921 455
   

 

Offline Blackwood

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 03, 2017, 10:01:27 pm »
Może kogoś zainteresuje poniższa odpowiedź z BOK-u:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam
Do dzisiejszego dnia nie otrzymałem jeszcze paczki z numerami 4 i 5 kolekcji. Nadmienię, że na rynku, jak Państwo wiecie, jest już dostępny numer 7. Skąd to opóźnienie. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam

Witam,
Czekamy na dostawę towaru, paczka zostanie wysłana w jak najszybszym terminie. Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Towar powinien zostać uzupełniony w połowie kwietnia.
   
   Pozdrawiam
 
BIURO OBSŁUGI KOLEKCJI
HACHETTE POLSKA
TEL. 22 48 75 333
KOM. 608 921 455
   


Dzisiaj odpisali mi dokładnie to samo, choć już tydzień temu ich w tej sprawie męczyłem. Wtedy raczyli tylko poinformować, że paczka zostanie nadana i tyle. Poczekam, a później zrezygnuje z kolekcji bo to jest jakaś kpina.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 05, 2017, 09:34:24 pm »

Zanim prenumeratorzy dostaną Ultron Unlimited i posypią się pochwały, to ja szybciutko pomarudzę. [SPOILERY]


Ja doceniam wiedzę Busieka. Doceniam to, że potrafi wpleść w historię tysiąc postaci i dwa tysiące nawiązań. Naprawdę doceniam. W ogóle wejście Ultrona jest poprowadzone świetnie. Trochę jak w Annihilacji. Zły uderza, wszystko pada, szans nie widać. Ale przy tym wszystkim dialogi i psychologia postaci to mogłyby pójść do poprawki.
- Ja stworzyłem Ultrona i cierpię.
- Ty cierpisz, bo stworzyłeś Ultrona.
- Hę?
- Wiecie, że to ja stworzyłem Ultrona?
- Pamiętaj, że to Ty jesteś ojcem Ultrona.
- Hę?
- Ty mnie stworzyłeś.
- Hę?
A koniec końców i tak wszystko sprowadza się do deus ex komputer.


Nie można tego usprawiedliwiać wiekiem komiksu i tym, że to superhero. Nie żądam tu od razu kunsztu Moore'a, czy Millera, ale już wcześniej superhero miało swoje małe arcydzieła, które były pisane znacznie, znacznie lepiej.




Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 07, 2017, 03:11:48 pm »
Może kogoś zainteresuje poniższa odpowiedź z BOK-u:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam
Do dzisiejszego dnia nie otrzymałem jeszcze paczki z numerami 4 i 5 kolekcji. Nadmienię, że na rynku, jak Państwo wiecie, jest już dostępny numer 7. Skąd to opóźnienie. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam

Witam,
Czekamy na dostawę towaru, paczka zostanie wysłana w jak najszybszym terminie. Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Towar powinien zostać uzupełniony w połowie kwietnia.
   
   Pozdrawiam
 
BIURO OBSŁUGI KOLEKCJI
HACHETTE POLSKA
TEL. 22 48 75 333
KOM. 608 921 455
   



Niestety mają nas głęboko w d.... !!
I te opóźnienia będą się ciągnąć do końca.
Wiedzą ile mają osób do prenumeraty i nie potrafią zamówić dobrej ilości.

the time is near

Offline pshemko79

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 10, 2017, 07:49:23 pm »
Tomy 6 i 7 oraz koszulka już u mnie. :P
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

 

anything