Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 14, 2017, 03:35:17 pm »
taki Loki to bezwzględnie bad ass, i to jeden z najgorszych w Marvelu.

[...] wielu łotrów miało swoje chwile "słabości" w trakcie swojej długoletniej kariery,

"house always wins"

"damn you all"

(dla tych czterech osób, co może czytały)

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 14, 2017, 04:06:13 pm »
Znowu - podałem tylko przykładowe przykłady postaci z MCU. I rzeczywiście War machine i tak by był ale z tych pomniejszych bohaterów MCU przyszedł mi do głowy. Lubię tego aktora Dona Chadle'a.Ale może bedzie i w takim razie Ant-Man Scott Lang w MMH PL, skoro ma być film Ant-Man i Wasp?

Poza tym Loki to spoko ziomek. :)


JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 14, 2017, 04:35:38 pm »
Ant-Man Scott Lang w MMH PL
Przecież jest: Scott Lang: Ant-Man Fantastic Faux (FF (Vol. 2) #1-7) To Steal an Ant-Man (Marvel Premiere #47)
The Price of a Heart (Marvel Premiere #48) A jak Anion nie wymienił w pominiętych to chyba będzie nie?
Co z ciebie za znawca kolekcji?  :biggrin:

Offline laf


Offline Doctus

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 14, 2017, 05:45:29 pm »
@Anion
Cytuj
- zrobienie retconu w komiksach, że Scarlet Witch i Quicksilver są jednak Inhumanami nie mutantami
i jeszcze pewnie parę innych rzeczy, których w tej chwili już nie pamiętam.

Nie są Inhumans. Ich rasa po prostu jest nieustalona. Ale to nie zmienia faktu, że masz rację co do tej sprawy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2017, 09:19:51 pm wysłana przez Doctus »

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 14, 2017, 06:11:03 pm »
A to że Scarlet Witch jest Cyganką, która wychowywała się w wędrownym obozie (Ultron Unlimited) obowiązuje jeszcze czy nie?

Offline Jutrzen

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 14, 2017, 08:40:49 pm »
Lubię tego aktora Dona Chadle'a.
Człowieku, miej trochę szacunku dla ludzi i nie pisz ich nazwisk z błędami. Przy komputerze siedzisz, to pisownię możesz sprawdzić w 3 sekundy.

Offline Doctus

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 16, 2017, 10:15:30 pm »
Przeczytałem info że wyleciała większość tomów z X-Men. Wiem, że @Anion już o tym pisał, ale nie sądziłem że ta sprawa odbędzie się na taką skalę. Z jednej strony cieszy mnie mniej wydatków, z drugiej w mojej duszy rozległ się ogromny ryk cierpienia, o którym Werter w swojej grafomanii mógł pomarzyć. Wiedziałem że wyleci dużo mutantów, pewniakami były takie postaci jak Angel czy Madrox, ale Cyclops? Collosus, który zdobył dużą popularność w filmie z Deadpoolem? Teraz tylko czekam na kilka tomów ze street-levelowcami, bo większość postaci które pojawią się w SBM mnie nie interesuje.

Jeśli po anulowaniu tomów z znanymi w naszym kraju X-Manami wydadzą np. Shang-Chi, to parsknę głośno śmiechem i chyba zacznę wierzyć że te Waszą paranoję że to dawna krucjata Marvela przeciwko mutantom wpłynęła na wybór tomów na rynkach europejskich. Niech jeszcze Union Jacka wydadzą, bardzo znany bohater w Polsce :D

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 16, 2017, 10:30:12 pm »
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego każdy się rajcuje jaki bohater zostanie wydany, a nie jakie historie zostaną wydane. Do każdego ukochanego bohatera można znaleźć historię, której czytanie będzie sprawiać ból i na odwrót - mało znana postać może mieć prawdziwe perełki. Kijowa historia o lubianym bohaterze z marszu dostaje u Was plus w ocenie, czy jak? Pytam całkiem serio.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2017, 11:38:21 pm wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 16, 2017, 11:26:07 pm »
Też się nad tym zastanawiam. Ale chyba chodzi o zjawisko 'widzę niszę do której mogę się dopierniczyć, więc się dopierniczam bo chyba się znam na komiksach'.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:40:48 am »
Collosus, który zdobył dużą popularność w filmie z Deadpoolem?

No właśnie. :) To ciągle film FOXa i o to chodzi. :) ale spoko - będzie Puni (szkoda, że dubel po Essentialu Mandragory  :doubt: ), będzie Daredevil (dubel po MM), Iron Fist (premiera), JJ. Będzie co czytać. A sporo mutantów z Marvel Now wydaje Egmont. Może zapowie to Shi' Ar Empire. A Schan-Chi to ty zostaw. Wyszła wreszcie w Polsce cała Pajęcza Wyspa, to i tie-in do niej przeczytam.

@Blaskowitz
O to właśnie chodzi. Musi być tylko znana postać i przystępna cena. Jakość historii mniej ważna. :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:47:42 am »
będzie Puni (szkoda, że dubel po Essentialu Mandragory  :doubt: ), będzie Daredevil (dubel po MM), Iron Fist (premiera)
dubel po Muszym wydaniu :)

Offline Doctus

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 17, 2017, 08:47:59 am »
@8azyl, ale chyba tylko część tomu będzie dublem?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 17, 2017, 09:00:40 am »
dubel po Muszym wydaniu :smile:

Jeśli Hachette zapowiedziało pierwsze, że wyda tego Iron Fista (tyle że w 2018), a Mucha postanawia się wcisnąć w kolejkę, to dla mnie wydanie Hachette jest pierwsze. Trzeba to było wydać wcześniej. Mucha ma ostatnio spore obsuwy (S-M Reign miał być w październiku).

@Doctus
Obie historie z MMH Punisher są w Essentialu. Mam go to wiem. :) Swoją drogą - to świetne komiksy, ale wolałbym zeszyty 6-11 z pierwszej regularnej serii Puniego.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 17, 2017, 09:23:52 am »
Jeśli Hachette zapowiedziało pierwsze, że wyda tego Iron Fista (tyle że w 2018), a Mucha postanawia się wcisnąć w kolejkę, to dla mnie wydanie Hachette jest pierwsze. Trzeba to było wydać wcześniej.
:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Po pierwsze, mam wrażenie, że to jednak Mucha wyda pierwsza, więc to w kolekcji będzie wznowienie pozycji, która będzie już na rynku. Po drugie, nie zapominaj, że Hachette zapowiada po jednym komiksie co dwa tygodnie, wiec do tej pory jakoś Iron fista jeszcze zapowiedzi nie było (a Mucha już oficjalnie ją dała). Po trzecie były zmiany w kolekcji względem listy UK, wiec mi się nią nie zasłaniaj. Koniec i kropka.