Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 375281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 10, 2017, 07:52:40 am »
Superbohaterowie Marvela#10: Kapitan Marvel - prezentacja komiksu

Czternastym tomem będzie Ludzka Pochodnia. W najnowszym tomie mamy tylko dwie strony dodatków, więc trochę słabo. Tłumacze już bez tych fikuśnych pseudonimów. Wrócili do starych. :D
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 10, 2017, 08:06:58 am »
W najnowszym tomie mamy tylko dwie strony dodatków
Dwie kartki czyli 4 strony  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 10, 2017, 08:11:17 am »
Black Widow nie widać. Czyżby wyleciała w związku z tym, że Egmont wydaje ''Homecoming'' też ?

Albo według teorii Janka wyjdzie też w czerwcu xD Choć w Czechach była wcześniej

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 10, 2017, 08:14:21 am »
Albo według teorii Janka wyjdzie też w czerwcu xD Choć w Czechach była wcześniej
Ale wtedy Egmont miał wydać tylko "tom 2" a SBM "tom 1" Miały się "uzupełniać" jak na początku kolekcji.

Widać że się jakoś dogadują z Egmontem  :smile:
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2017, 08:22:37 am wysłana przez JanT »

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 10, 2017, 08:14:54 am »
Dwie kartki czyli 4 strony  :smile:

True. Jeszcze się dobrze nie obudziłem.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 10, 2017, 08:16:03 am »
@bogi1
Nie czytasz fanpage'a? @Anionorodnik napisał, że została przesunięta na duuuużo później. Pewnie przez tego dubla. Czyli po przeskoczeniu Black Widow dalej idziemy lista czeską - Deadpool, Daredevil, Czarna Pantera jeszcze w tym roku.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 10, 2017, 09:13:26 am »
Nikt się nie podzieli opinią o "Wojach"? Mię się tam panie podobało- zwłaszcza historia Zelenetza i Vessa. Jego rysunki zawsze lubiłem. A pomyśleć, że chciałem ten komiks pominąć...przyzwoita rozrywka.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 10, 2017, 09:27:11 am »
@UP
Kolekcja po to jest kolekcją, żeby nie pomijać tomów - daaaa. :) Moim zdaniem wielu ludzi nie docenia klasyków apriori ale po lekturze okazują się całkiem nieźli. Właśnie przyszła mi paczka z Wojami i Lukiem i wieczorem będę mógł powiedzieć coś więcej.
Kubek bardzo rozczarowujący - słabe wykonanie, zero wrażeń. Najlepsza z tych wszystkich gratisów okazała się koszulka.








Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 10, 2017, 09:45:29 am »
Wiesz, kupiłem W3 tylko dlatego, że nie miałem co czytać w kolejce do lekarza :) Zatem -  wiwat służba zdrowia  :badgrin: Żadnej kolekcji nie zamierzam kupować w całości, zdaję sobie sprawę, że dla ciebie to herezja :)

Kubas faktycznie wygląda tandetnie. Szkoda , bo pomysł bardzo mi sie podobał. On w ogóle nadaje się do picia np. herbaty, czy też są tam jakieś ostrzeżenia, że to tylko przedmiot kolekcjonerski, mający zakaz zbliżania się do środków spożywczych?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 10, 2017, 09:48:42 am »
Nie ma żadnych - spokojnie można wszystko pić. Zwykły, ceramiczny kubek. Ja tam od poczatku wiedziałem, że te dodatki są słabe. O wzięciu prenumeraty zadecydowała niższa cena za egzemplarz.
Dziś w kioskach Kapitan Marvel - mam nadzieję, że będziesz znowu musiał iść do lekarza, na jakąś kontrolę czy coś równie niegroźnego. ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2017, 02:15:44 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline rzem

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 10, 2017, 09:57:40 am »
Superbohaterowie Marvela#10: Kapitan Marvel - prezentacja komiksu

Czternastym tomem będzie Ludzka Pochodnia. W najnowszym tomie mamy tylko dwie strony dodatków, więc trochę słabo. Tłumacze już bez tych fikuśnych pseudonimów. Wrócili do starych. :biggrin:


Cholernie fajnie wygląda ten Kapitan Marvel. Co oldskul to oldskul. Po zapoznaniu się z przykładowymi planszami majowego Egmontu stwierdzam, że wolę stary bełkot i rysunki, niż współczesny bełkot i współczesne rysunki w Marvelu.

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 10, 2017, 10:15:43 am »
Po zapoznaniu się z przykładowymi planszami majowego Egmontu stwierdzam, że wolę stary bełkot i rysunki, niż współczesny bełkot i współczesne rysunki w Marvelu.


Ale wiesz, że ta alternatywa nie wyczerpuje szans na Twoje obcowanie z kulturą komiksu?
(Przepraszam, czepiam się, ale to zabrzmiało, jakbyś był skazany na bełkotliwą rozrywkę).
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

Offline rzem

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 10, 2017, 10:27:18 am »

Ale wiesz, że ta alternatywa nie wyczerpuje szans na Twoje obcowanie z kulturą komiksu?
(Przepraszam, czepiam się, ale to zabrzmiało, jakbyś był skazany na bełkotliwą rozrywkę).


Spoko, pisałem może skrótowo, ale odnosiłem się tylko do segmentu ściśle określonego wątkiem SH.
Moje obcowanie z kulturą komiksu czuje się bezpiecznie. SH generalnie nie jest nawet moim głównym obszarem zainteresowania w obrębie komiksu.
Nie miałem zamiaru brzmieć jakbym rzucał wszystko w diabły, jeśli o to Ci chodzi.

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 10, 2017, 03:16:07 pm »
Przepraszam za swoją pomyłkę @LDisneyland. Jednak jest naklejka, że to produkt kolekcjonerski. :) Nie zauważyłem jej w pierwszej chwili. Ja i tak będę używał kubka jak innych. jak mi się rozpadnie od gorącej herbaty, to wam powiem.



A sami Wojowie Trzej jak inni pisali, to naprawdę przyjemne zaskoczenie. Bardzo przyjemnie się czytało i historię o koźle i o wilku. Poza tym rysunki w nowszej historii są miodne. I fajnie że ten komiks plasuje się między Thor Reborn a Siege. Przydałoby się więcej pozycji z tego okresu i Dark Reign.


Offline graves

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 10, 2017, 04:47:57 pm »
Przepraszam za swoją pomyłkę @LDisneyland. Jednak jest naklejka, że to produkt kolekcjonerski. :) Nie zauważyłem jej w pierwszej chwili. Ja i tak będę używał kubka jak innych. jak mi się rozpadnie od gorącej herbaty, to wam powiem.
Jak się rozpadnie, to akurat mały problem. To co zamieścili chroni ich jeżeli użyli farb nie nadających się do spożycia. Jak się zatrujesz, to daj znać - chyba, że nie zdążysz... ;)
Kubek kolekcjonerski.. Można i tak.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."