Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 380238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doctus

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #375 dnia: Maj 13, 2017, 08:39:03 pm »
Nie mogę się powstrzymać...

Że niby tych Wojów Trzech ludzie kupią prędzej niż Quicksilvera czy Collosusa?

Offline 8azyliszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #376 dnia: Maj 13, 2017, 08:49:28 pm »
@UP
Tu nie chodzi o to co ludzie kupują tylko o zerowanie FOXa, o czym pisaliśmy wcześniej w tym temacie. O tym, że w takiej Polsce ten ruch nie ma sensu też. Ale na razie nic nie zrobisz. Może w drugiej 60-tce wpadną znowu chociaż niektórzy wycięci mutanci.

Powtarzam też - Wojowie Trzej to całkiem przyjemny tom.

A po krótkim przypomnieniu historii Jessicki Jones w Power Manie człowiek nabiera ochoty na zapoznanie się z komiksem Alias. Zwłaszcza z fragmentem kiedy ochraniała ona Murdocka. Tylko kurde czemu ten kawałek jest akurat w cienkim 3 tomie?
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2017, 07:12:17 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Cheshire Cat

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #377 dnia: Maj 17, 2017, 11:47:44 pm »
Ten Kapitan Marvel to najgorszy z dotychczas wydanych przez Hatchette tomów. Myślę tu nie tylko w ramach kolekcji SBM ale i łącznie z WKKM. Przepełniony piramidalnymi głupotami. Nie da się tego czytać... Już piąty raz próbuję, ale za każdym razem wyskakuje ze strefy negatywnej jeden z tych nieboszczyków i zdziela mnie w łeb.
Z komiksem Życie i Śmierć KM dzieli go jakieś 46 miliardów lat świetlnych. Omijać najlepiej z zachowaniem takiego dystansu.
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #378 dnia: Maj 18, 2017, 06:56:14 am »
Kurczę, po @Blaskowitzu to kolejna tego typu opinia. A szkoda, ba bardzo liczyłem na ten tom, ale głównie ze względu na bardzo dobre Życie i śmierć z WKKM.
No cóż, ja na razie czekam na prenumeratę 8 i 9, także na Kapitana Marvela jeszcze sobie poczekam, niemniej jednak planuję go w miarę szybko przeczytać i będzie to pierwszy przeczytany tom z SBM.

Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #379 dnia: Maj 18, 2017, 06:59:07 am »
Dzięki za opinie o Marvelu, bo też się zastanawiałem, ze względu na tomy z WKKM. Kolejne złotówki w portfelu :wink: Oj słabo z tymi tytułami. Pewnie pierwszy tom, który kupie to będzie dopiero Daredevil..

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 18, 2017, 08:14:50 am »
Niestety, ja się też trochę przychylę. Na razie zmęczyłem dwuzeszytową historyjkę o wycieczce i bitce na Saturnie. Myślałem, że z racji tego, że jest to historia po znanych z WKKM zeszytach serii "Captain Marvel" (ale oczywiście sprzed "Śmierci CM"), to będzie jako taka. Ale niestety, okazała się nudna i mało oryginalna. Właściwie na plus zaliczam tylko pachnące latami 70. rysunki (w tym fryzury bohaterów). Zeszytów sprzed Starlina jakoś na razie nie byłem w stanie tknąć, ale nie wygląda to zbyt optymistycznie.
Jednocześnie zaznaczam, że Kapitana Marvela uważam za postać sympatyczną, ale raczej mało interesującą. Ot, taki super-człowiek bez specjalnych właściwości, czy głębszej indywidualizacji. Niezależnie od tego jednak, zeszyty Starlina miały fantazję i "moc" - czytałem więc je z przyjemnością. "Śmierć Kapitana Marvela" to zaś już w ogóle kosmos...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 18, 2017, 12:44:57 pm »
Na infolini potwierdzili:

15. Vision
 16. Falcon


Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #382 dnia: Maj 18, 2017, 01:31:53 pm »
A co z 14?
Visiona można odpuścić, nie? Kupiłbym, gdyby zeszyty z "Avengers" nie były wznowieniami.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #383 dnia: Maj 18, 2017, 01:33:29 pm »
A co z 14?
Visiona można odpuścić, nie? Kupiłbym, gdyby zeszyty z "Avengers" nie były wznowieniami.

14 jest Human Torch Jim Hammond

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #384 dnia: Maj 18, 2017, 01:34:56 pm »
Na infolini potwierdzili:

15. Vision
 16. Falcon
czy Anionorodnik może to potwierdzić?

Offline ThePinkFin

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #385 dnia: Maj 18, 2017, 01:41:00 pm »
14 jest Human Torch Jim Hammond
Fakt, dzięki. Do niedawna byłem tak zajęty, że nie przyswoiłem sobie tego, a Wiki nikt nie zaktualizował.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #386 dnia: Maj 18, 2017, 01:41:39 pm »
czy Anionorodnik może to potwierdzić?
Potwierdzam.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #387 dnia: Maj 18, 2017, 01:44:47 pm »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #388 dnia: Maj 18, 2017, 02:04:47 pm »
czy Anionorodnik może to potwierdzić?
Niby że wymyślam?

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #389 dnia: Maj 18, 2017, 02:16:30 pm »
Niby że wymyślam?
jakiś ty dziś drażliwy, normalnie jak bazyl po ogłoszeniach Egmontu na Pyrkonie :wink: , wyluzuj trochę, a pytałem dlatego że z infolinii padały różne informacje np. pamiętny Captain Britain