trawa

Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 378571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1125 dnia: Czerwiec 02, 2018, 12:03:01 pm »
Po pierwsze: nawet ja nie jestem takim narcyzem, by myśłeć, że moja opinia to dowód, ze komiks jest taki, a taki, a reszta na kolana i słuchać.

A wygląda na to, ze ty tak myślisz o swoich opiniach.

Po drugie: nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak się dowodzi, zę coś jest dokłądnie takie samo jak wszystko inne.
Wydawało mi się zawsze, że to odbieżności od normy w jedną lub drugą stronę się pokazuje!

A na razie tylko dostałem, zę komiks oryginalny, bo rebeliańci nie mieli racji i wybuchła bomba atomowa...
WOW!!!!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1126 dnia: Czerwiec 02, 2018, 12:08:17 pm »
No cóż, nie wszyscy mogą być tak bajecznie oczytani. Dla mnie to jak na marvel AD 1974 nowość.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1127 dnia: Czerwiec 02, 2018, 12:08:46 pm »
 

   Warlock i Daredevil to komiksy dużo nowsze niż te beznadziejne, Punisher też jest kilka lat młodszy.


Nie zmienia to faktu, że należą one do klasyki komiksu. Kap i Strange są z lat 80. podobnie jak Punisher.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2018, 12:20:42 pm wysłana przez Marvelek »

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1128 dnia: Czerwiec 02, 2018, 12:12:04 pm »
No cóż, nie wszyscy mogą być tak bajecznie oczytani. Dla mnie to jak na marvel AD 1974 nowość.


No i świetnie. (choć raczej miałeś na myśli 1984)

Tylko zwróć uwagę, że to ty atakujesz ludzi, którym się nie podobało, a nie na odwrót!!!

Marvelek widocznie już takie cuś czytał. Więc to dla niego nie nowość. Więc ma prawo mu się nie podobać.

Dla ciebie to coś oryginalnego. I brawo! Zazdroszczę Ci radochy z komiksu.
Ale nie bądź hipokrytą. Zrozum, że ktoś ma prawo nie lubić czegoś! I stwierdzić ten fakt choćby i bez grama argumentu!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1129 dnia: Czerwiec 02, 2018, 12:37:41 pm »
Chyba już wystarczy tej dyskusji - czas ją kończyć.


By nie było podobnych problemów ja proponuję by osoby krytykujące dany komiks nie pisali "ten tom to syf" tylko "W MOIM ODCZUCIU/WG MNIE ten tom jest słaby" i najlepiej jeszcze jakby dodali "PONIEWAŻ...", a już najlepiej napisać "osobiście nie lubię komiksów starszych więc trudno mi się wypowiadać, mi się nie podoba ale ciężko powiedzieć jak odbiorą ten tom osoby lubiące klasyki".


Bo z tego co czytam to problemem nie jest wyrażanie opinie, bo stwierdzenia "to gniot" albo "super komiks" to nie moja opinia ale stwierdzanie faktów.
Opinia powinna się zaczynać właśnie od "moim zdaniem" itp.


Stwierdzenia faktów należy używać tam gdzie faktycznie mają miejsce fakty, a nie opinie np:
"Powrót Mrocznego Rycerza uważany jest za jeden z najlepszych komiksów z Batmanem"
"Mroczny Rycerz Kontraatakuje jest powszechnie uważany za jeden z najgorszych komiksów o Batmanie".
To są fakty, które nie podlegają dyskusji bo takie są powszechne opinie o tych dwóch komiksach co podkreślają niemal wszystkie recenzje.
Nie każdy musi się zgadzać ale jeśli komuś nie podoba się Powrót Mrocznego Rycerza to nie powinien pisać nic w stylu "ten komiks to shit" tylko "mi się ten komiks nie podobał" ewentualnie "nie rozumiem co inni w nim widzą".


Co innego jak łączy się opinię ze stwierdzeniem np:
"co prawda ten tom to klasyka ale mi się nie podobał ponieważ..."


Tak pisząc uniknie się niepotrzebnych kłótni na forum.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2018, 12:41:28 pm wysłana przez Maragast »

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1130 dnia: Czerwiec 02, 2018, 07:27:37 pm »
Dlatego ja .org poczatku mojej przygody mam wywalone na polecanki oraz opinie innych i komiksy kupuje w 80% ze wzgledu na rysunki - podobaja mi sie biore. Tak wiem super rysunki nie uratuja slabej historii bla bla  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1131 dnia: Czerwiec 02, 2018, 07:53:53 pm »
To tak trochę dziecko z kąpielą wylewasz. Ja dzięki opiniom innych zabrałem się za "Velvet", "Fatale", "Lazarus", "Alias". I jestem szczerze zobowiązany. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1132 dnia: Czerwiec 02, 2018, 08:17:03 pm »
Dlatego napisalem 80% bo te 20% to kupuje ze wzgledu na interesujaca historie mimo iz rysunki mi nie pasuja, np 100 naboi  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Bartek Gawron

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1133 dnia: Czerwiec 02, 2018, 08:58:16 pm »
To tak trochę dziecko z kąpielą wylewasz. Ja dzięki opiniom innych zabrałem się za "Velvet", "Fatale", "Lazarus", "Alias". I jestem szczerze zobowiązany. :wink:
A ja dzieki opiniom tutaj na forum zrozumialem, ze nie-jestem-stąd i jesli je czytam, to tylko po to, aby utwierdzic sie w tym przekonaniu. I tez jestem szczerze zobowiązany.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline death_bird

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1134 dnia: Czerwiec 02, 2018, 09:38:44 pm »
Azaliż godniśmy tak znaczną personę na forum gościć?  :roll: Progi cokolwiek nie za niskie?  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1135 dnia: Czerwiec 04, 2018, 05:12:19 pm »
Jest zawartość dwóch kolejnych łotrów:

Doctor Octopus (Spider-Man: Doctor Octopus: Year One #1-5, Amazing Spider-man #3)

Magneto (X-Men (Vol. 2) #86-87, Uncanny X-Men #366-367, X-Men: The Magneto War #1, Magneto Rex #1-3)

A miałem nadzieję na Magneto Testament  :doubt:


Offline cro_no

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1136 dnia: Czerwiec 04, 2018, 05:23:21 pm »
A ja się akurat cieszę z zawartości Magneto :)

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1137 dnia: Czerwiec 04, 2018, 08:27:26 pm »
To u nas tez wydaja łotrów?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1138 dnia: Czerwiec 04, 2018, 08:35:52 pm »
Doctor Octopus (Spider-Man: Doctor Octopus: Year One #1-5, Amazing Spider-man #3)

Panowie warto?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1139 dnia: Czerwiec 06, 2018, 06:56:25 am »
Nie przesunęli Moon Knighta i będzie w tomie 42. Ciekawe czy z tłumaczeniem Egmontu  :smile:
To pewnie 43 też będzie dublem w postaci Star Lorda (choć tu są też fajne klasyki) Dobry moment by przerwać prenumeratę  :biggrin:

Coś czeskiej wiki nie aktualizują.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2018, 07:03:18 am wysłana przez JanT »