Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brzon

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1170 dnia: Czerwiec 06, 2018, 02:16:45 pm »
Jeśli masz na myśli to
CAROL DANVERS (MS. MARVEL/CAPTAIN MARVEL)
Historie: "Ms. Marvel" + "In Pursuit of Flight"
Zeszyty: Ms. Marvel v1 #1-3 (1977), Captin Marvel v7 #1-6 (2012-2013)
to nie będzie powtórki, to nie jest ta seria MS Marvel którą wydaje Egmont.
Oo super. To sorry za pomyłkę. W takim razie pewnie zakupię.

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1171 dnia: Czerwiec 06, 2018, 05:30:01 pm »

A co to za problem? Nie może być tu i tu jak na Deadpool?
Żaden problem - czy run Millera będzie, czy nie, Elektrę i tak biorę :smile:

Offline LoganOldschool

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1172 dnia: Czerwiec 06, 2018, 08:41:12 pm »
 To ja chyba również wezmę 40 numer i podziękuję. Szkoda, że ten MK będzie dublem, mają tyle innych ciekawych historii z tą postacią.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1173 dnia: Czerwiec 06, 2018, 08:47:02 pm »
To ja chyba również wezmę 40 numer i podziękuję. Szkoda, że ten MK będzie dublem, mają tyle innych ciekawych historii z tą postacią.
Kto ma? Bo Hachette tylko to (jak na razie)  :smile:

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1174 dnia: Czerwiec 06, 2018, 09:10:27 pm »
Szkoda ze Ms Marvel nie w calosci klasyka tylko przeplatanie takie z nowsza seria. Naszczescie mam w zeszytach.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline anrananarywa

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1175 dnia: Czerwiec 10, 2018, 09:37:54 am »
Chyba ktoś tutaj już jakiś czas temu to pisał, ale ten nadchodzący "Srebrny Surfer" to faktycznie jest taki absolutny must have? Na amerykańskich portalach widzę różne oceny.

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1176 dnia: Czerwiec 10, 2018, 12:59:38 pm »
Dużo ludzi chce to mieć z sentymentu do TM Semic w tym i ja poza tym SS to mój top3 hero no i rysunki Rona Lima bardzo lubię :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1177 dnia: Czerwiec 10, 2018, 01:35:22 pm »
Całkiem niedawno odświeżyłem sobie tę historię i nadal ma dużą moc!

Co prawda pierwsza połowa ma słabe rysunki (IMHO) ale gdy tylko Ron wraca to od tego miejsca jest KOSMICZNIE!!!!

To zawsze był mój ulubiony jeden z moich ulubionych Mega Marveli (razem z Ghost Riderem i Weapon X) i w przeciwieństwie do niektórych Semiców widzę, że miałem teraz radochę z czytania nie tylko przez sentyment.

Szkoda tylko (UWAGA: HUUUUGE SPOILER), że Marvel

Spoiler: pokaż
tak szybko - bo już w następnym odcinku - przekreślił wynik tej historii,ale w żaden sposób nie wpływa to na jej jakość


Bardzo dobry kawałek historii Silver Surfera i dobry wgląd w jego relacje z Galactusem.

Ja polecam!!!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Nawimar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1178 dnia: Czerwiec 10, 2018, 02:35:10 pm »
Kosmos Marvela uważam za znacznie mniej ciekawie pomyślany niż jego odpowiednik w DC (np. "Anihilacją" się rozczarowałem). Natomiast tę akurat historie uważam za rozrywkowo udaną, a do tego wzbogacającą pokomplikowane relacje pomiędzy Silver Surferem, a Galactusem o dodatkowe "smaczki". Zgadzam się, że Norrin Radd w wykonaniu Rona Lima wygląda bardzo udanie (choć pewnie nie zabraknie opinii, że ten model wizerunku jest zbyt "festynowy"). Ponadto miło będzie odświeżyć sobie ów tytuł we współczesnej jakości poligraficznej. Dlatego nie będę się nawet zastanawiał tylko z miejsca nabywam.
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2018, 09:54:48 pm wysłana przez graves »

Offline laf

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2018, 10:09:41 am wysłana przez laf »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1180 dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:19:01 am »
Cytuj
Black Knight w serii z Kapitanem Brytanią
Ta a początek Captain Britain & MI-13 dostaniemy też w tomie o Kapitanie Brytanii czyli z całego runu brakować nam będzie zeszytów 5-9
https://comicvine.gamespot.com/captain-britain-and-mi13/4050-21551/

Wydajesz się zaskoczony tymi zapowiedziami laf a były już znane od jakiegoś czasu przecież :wink:

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1181 dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:23:24 am »
Zaskoczony jestem grubością, a mój wcześniejszy post to raczej wyraz zadowolenia z powrotu do życia fanpejdża  :smile: . Musiałem to jakoś skomentować, chociaż faktycznie zrobiłem to w dosyć pokrętny sposób  :lol:

Offline Nawimar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1182 dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:09:38 am »
Faktycznie w "Próbie Heroldów" według Semica za dużo nie powycinano (m.in. wątek z odmienioną Nebulą). W dzisiejszej edycji (obok jakości poligraficznej  rzecz jasna) cieszy zamieszczenie okładek wydania zeszytowego. Ponadto kto wcześniej nie załapał się na SS Buscemy w ramach WKKM to dzięki temu albumowi otrzyma pierwszy epizod "Vol.1" w wykonaniu tego twórcy.

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1183 dnia: Czerwiec 20, 2018, 10:39:46 am »
A jaki będzie kolejny tom???

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1184 dnia: Czerwiec 20, 2018, 11:19:52 am »
Faktycznie w "Próbie Heroldów" według Semica za dużo nie powycinano (m.in. wątek z odmienioną Nebulą).
Ponad 20 stron  :smile: Wiem że niepotrzebne do tej historii ale zawsze.

A jaki będzie kolejny tom???
Star Lord. Przecież wiadomo nie od przedwczoraj że idziemy za listą czeską  :smile: