Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1185 dnia: Czerwiec 20, 2018, 11:42:05 am »
No chyba nie do końca idziemy z tą listą czeską, o ile dobrze pamiętam to jakieś duble wyleciały, więc teraz też nie wiadomo czy coś wyleci czy nie.

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1186 dnia: Czerwiec 20, 2018, 11:52:50 am »
Wiem że niepotrzebne do tej historii ale zawsze.


Tu nawet nie chodzi o to, że niepotrzebne. Raczej o to jak konfundujące są te strony.
Raz, że kto nie czytał Rękawicy Nieskończoności ten nie wie, o co chodzi z tą Nebulą...
A kto nie ma jak kontynuować tej historii to się będzie wkurzał, że nie wie, co było dalej...


O scenach z gościem w bandażach to nawet nie wspomnę...


Jakby to było zostawione w TM Semicach to bym był tak załamany wtedy że nie wiem o co chodzi...


A teraz to macie internet to sobie obczaicie któż to... Wtedy nie miałem, bym płakał...

Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1187 dnia: Czerwiec 20, 2018, 11:59:01 am »
No chyba nie do końca idziemy z tą listą czeską, o ile dobrze pamiętam to jakieś duble wyleciały, więc teraz też nie wiadomo czy coś wyleci czy nie.
Duble (Czarna Wdowa i Iron Fist) nie wyleciały, tylko zostały przesunięte. Do Machine Mana (t. 48 czeskiej kolekcji) na pewno idziemy zgodnie z Czechami. Za tego MM (który już został u nas wydany) może wejść CzW, a gdzieś jeszcze w trakcie IF. Nie zmienia to faktu, że generalnie idziemy z listą czeską - https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet#Nejmocn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD_hrdinov%C3%A9_Marvelu

@LucasCorso - powrót do "starego" awatara  :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1188 dnia: Czerwiec 20, 2018, 11:59:59 am »
No chyba nie do końca idziemy z tą listą czeską, o ile dobrze pamiętam to jakieś duble wyleciały, więc teraz też nie wiadomo czy coś wyleci czy nie.
Przesunęły się nie wyleciały. Jak pojawił się Moon Knight to można się było domyślić że i Star Lorda nie przesuną  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1189 dnia: Czerwiec 20, 2018, 12:00:39 pm »
Czyli w sierpniu 2 duble. Postanowiłem, że będę kupował mimo to. Nie ma aż tyle powtórek co w WKKM teraz więc jakoś przeboleje :wink:

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1190 dnia: Czerwiec 20, 2018, 12:06:35 pm »
@LucasCorso - powrót do "starego" awatara  :wink:


A pacz, nie zauważyłem... Poleciałem z automatu jak mi sharing padł... Dzięki!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline marian381

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1191 dnia: Czerwiec 20, 2018, 02:25:44 pm »
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1192 dnia: Czerwiec 20, 2018, 02:38:41 pm »
Czy naprawdę są ludzie oglądający video z przeglądania ostatnich, pełnych spoilerów stron komiksów?
Przecież w tym video (obejrzanym tylko dlatego, że czytałem już tę historię) widać wszystko co najważniejsze w tej opowieści... I jeszcze ten ostatni kadr...

Oczywiście mi to tito, i proszę tego nie traktować jak gó#$oburzy, ale na serio jestem ciekaw kto korzysta z tych filmików...
Jak to robicie? przerywacie w połowie? czy też jak dawniej w trailerach dane są za mało zaczepione w świecie przedstawionym, by popsuć sobie seans/lekturę?

Jestem naprawdę ciekaw głosu osoby oglądającej takie cuda przed lekturą...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1193 dnia: Czerwiec 20, 2018, 02:49:53 pm »
Bardzo dobrze, że Marian wrzuca te filmiki i zdjęcia, można zobaczyć jak prezentuje się oprawa wizualna oraz okładka i grzbiet. Na pewno pomaga to w podjęciu decyzji o zakupie.

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1194 dnia: Czerwiec 20, 2018, 02:55:35 pm »
Offtop: znacie kogoś kto zrezygnował z zakupu bo mu się okładka/grzbiet nie podobał?

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1195 dnia: Czerwiec 20, 2018, 03:12:19 pm »
Offtop: znacie kogoś kto zrezygnował z zakupu bo mu się okładka/grzbiet nie podobał?

Ja czasami rezygnuję jak widzę poziom partactwa polskich grafików pracujących w wydawnictwach. Z komiksu oczywiście nie rezygnuję, tylko biorę zagraniczne za kilka zł więcej. Dla mnie to nie są towary pierwszej potrzeby, estetyka ma znaczenie.

Offline LucasCorso

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1196 dnia: Czerwiec 20, 2018, 03:18:30 pm »
Bardzo dobrze, że Marian wrzuca te filmiki i zdjęcia, można zobaczyć jak prezentuje się oprawa wizualna oraz okładka i grzbiet. Na pewno pomaga to w podjęciu decyzji o zakupie.


No tak, tylko moje pytanie było czy oglądasz do końca? Do prezentacji oststanich stron?


Czy jakby wrzucił tylko kilka początkowych, albo ze środka, bezspoilerowych stron, to nie byłbyś w stanie ocenić oprawy, okładki i grzbietu?


Mnie tylko interesuje, czy ktoś to ogląda do końca i czy zdarzały mu się wtedy spoilery, za któe pomstował na siebie za zbytnią ciekawość...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1197 dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:18:37 pm »
Star Lord bedzie na podstawie numerow wchodzacych w sklad Anihilacji Podboj czy to jest w tym co Egmont wydaje?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1198 dnia: Czerwiec 20, 2018, 10:33:52 pm »
Star Lord bedzie na podstawie numerow wchodzacych w sklad Anihilacji Podboj czy to jest w tym co Egmont wydaje?
Tak

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1199 dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:08:30 am »
Czy ktoś już dostał prenumeratę z Wasp i Ghost Riderem (tomy 36-37)? Ja ciągle czekam i nie wiem, czy już robić dym, czy jeszcze nie.