Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 375060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1230 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:42:14 pm »
Tak samo można powiedzieć że nie wyda Deadpoola i Spider-Mana w ANAD bo jest w Klasyce.

Wątpisz w serię z DD w ANAD a chcesz dwie w Klasyce?  :smile:

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1231 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:49:46 pm »
Tak samo można powiedzieć że nie wyda Deadpoola i Spider-Mana w ANAD bo jest w Klasyce.

Wątpisz w serię z DD w ANAD a chcesz dwie w Klasyce?  :smile:
To jednak trochę inny przypadek - Spider-Man i Deadpool w klasyce mają się nijak do Marvel Now i ANAD, a DD Soule'a to bezpośrednia kontynuacja tego, co obecnie Egmont wydaje na grubo.
Wątpię w serię z DD w ANAD i wątpię w drugą serię w klasyce :smile: Jeśli Egmont będzie wydawał DD Soule'a na miękko, to wiadomo, że kupię, ale nie sądzę :smile: No chyba, że wiesz coś, czego my nie wiemy, ale obowiązują Cię zasady konspiracji :razz:

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1232 dnia: Lipiec 03, 2018, 01:03:19 pm »
No chyba, że wiesz coś, czego my nie wiemy, ale obowiązują Cię zasady konspiracji :razz:
Chyba spekulacji  :biggrin: Nic nie wiem i sam jestem bardzo ciekaw co tam puszczą (bo ciasno  :smile: )

Offline -gościu-

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1233 dnia: Lipiec 03, 2018, 01:30:42 pm »

Patrząc na WKKM i SBM łatwo mi weszły i dobrze pamiętam:
*Fantastyczna Czwórka: Nadejście Galactusa
*Życie i śmierć Kapitana Marvela
*Deathlok
*Warlock
*Uncanny X-Men: Dni Minionej Przyszłości
*Doktor Strange: Odrębna Rzeczywistość
*X-Men: Bóg kocha, człowiek zabija
*Scarlet Witch - Mroczne wizje
*Warlock i Straż Nieskończoności
*Oblężeni.
FF, Kapitan Marvel, czy Dni Minionej Przyszłości świetne rzeczy i po takie klasyki chętnie sięgnę. Jak Warlock, Scarlet Witch, czy Bóg kocha, człowiek zabija też tak mi podejdą, to chyba za Odrębną Rzeczywistością rozejrzę się na allegro. A Warlock i Straż Nieskończoności to jakaś zamknięta historia?

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1234 dnia: Lipiec 03, 2018, 03:24:45 pm »
To chyba kontynuuje wątki z Rękawicy Nieskończoności ale nie jestem pewien bo jeszcze nie czytałem - czekam na grudniowe wydanie Rękawicy, potem przeczytam po kolei.

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1235 dnia: Lipiec 03, 2018, 07:42:00 pm »
Po co te spekulacje i tak wszystko wydane wyrywkowo  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Marvelek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1236 dnia: Lipiec 04, 2018, 12:17:24 pm »
Następny zapowiedziany tom to Szop Rocket "Z szopem przez galaktykę". Czy ktoś zna tego szopa? Warto?
Natomiast Elektra...rany ten komiks ma prawie 40 lat a dalej czyta się go jednym tchem. Po prostu rewelacja. Egmoncie pamiętaj: Miller musi być! :cool:

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1237 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:11:30 pm »
Wiadomo ile stron ma ta Elektra?

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1238 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:13:43 pm »
Wiadomo ile stron ma ta Elektra?
Fanpejdż podaje, że aż 232!!! A im można zaufać .

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1239 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:18:18 pm »
Fajny grubasek. Trzeba kupić. Tym bardziej, że na cały run Millera na razie nie ma co liczyć. A jak Egmont zdecyduje się za te parę lat to można sprzedać. Myślę, że chętnych na ten tom kolekcji nie zabraknie.

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1240 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:27:59 pm »
Obok wcześniejszego (również Millerowego) Daredevila, to chyba najbardziej wartościowy tom w kolekcji.

Było już i jeszcze będzie parę dobrych rzeczy (jak Bóg kocha, człowiek zabija, Kapitan Ameryka Sterna, zaskakująco dobra Ludzka Pochodnia, krwawy jak na tamte lata Krąg krwi, zdublowany Moon Knight, czy She Hulk Byrne'a), ale te DD i Elektra to ścisła czołówka.

Offline -gościu-

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1241 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:34:08 pm »
She Hulk Byrne'a
Była She Hulk Byrne'a?

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1242 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:54:34 pm »
Była She Hulk Byrne'a?

Będzie  :cool: 

Offline -gościu-

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1243 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:57:26 pm »
Będzie  :cool:
Już myślałem, że przespałem  :neutral: Ale to już pewne, że będzie? Chyba tylko jak na razie wylatują FF i X-meni? Namora Byrne też coś nie widać...  :doubt:

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1244 dnia: Lipiec 04, 2018, 01:59:55 pm »
Było już i jeszcze będzie parę dobrych rzeczy (jak Bóg kocha, człowiek zabija, Kapitan Ameryka Sterna, zaskakująco dobra Ludzka Pochodnia, krwawy jak na tamte lata Krąg krwi, zdublowany Moon Knight, czy She Hulk Byrne'a), ale te DD i Elektra to ścisła czołówka.
Jak dla mnie przeciętnie wypadła Pochodnia, na plus bardzo ładne okładki całej serii. Dobra tak, ale nie zaskakująco.  :cool:

 

anything