Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2  (Przeczytany 374764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1455 dnia: Październik 05, 2018, 08:44:43 am »
Ostatni tom:

Apocalypse Rise of Apocalypse #1-4, X-Factor (Vol. 1) #5-6
 

Offline MLeKSk

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1456 dnia: Październik 09, 2018, 01:42:51 pm »
Jutrzejsza Spider-Woman Bendisa to lektura warta uwagi? W oryginale też tylko jeden tom jest z siedmioma zeszytami?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1457 dnia: Październik 09, 2018, 01:45:14 pm »
Jutrzejsza Spider-Woman Bendisa to lektura warta uwagi? W oryginale też tylko jeden tom jest z siedmioma zeszytami?
Tak 7 zeszytów to całość:
https://comicvine.gamespot.com/spider-woman/4050-28083/

Offline erol

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1458 dnia: Październik 09, 2018, 03:07:39 pm »
Jutrzejsza Spider-Woman Bendisa to lektura warta uwagi? W oryginale też tylko jeden tom jest z siedmioma zeszytami?


Na pewno nie jest to poziom DD i Alias, ale czytało mi się przyjemnie chociaż raczej lektura na raz. Wielki plus to rysunki Maleeva

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1459 dnia: Październik 09, 2018, 07:25:27 pm »
Maleev i jego rysunki odpadam, szkoda ze to nie stara seria.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1460 dnia: Październik 09, 2018, 10:10:18 pm »
Maleev i jego rysunki odpadam, szkoda ze to nie stara seria.

Co jest...Bułgarów nie lubisz?  ;)

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1461 dnia: Październik 10, 2018, 07:26:31 am »
Jego styl dla mnie jest okropny bo jest nijaki, uwielbiam noir ale tam mamy czerń plus biel. Z rysunkami Maleeva jest jak z bazgrołami Sienkiewicza - choć czasem coś wyrazistego stworzy. Maleev w swoich pracach ma mało wyraźny kontur, raz tuszuje innym razem wali jakieś komputerowe cienio-śmieci, raz cieniuje węglem. OK ma bogaty warsztat ale czego za dożo to niezdrowo i wychodzi dla mnie nieczytelny wizualnie bajzel ;/
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1462 dnia: Październik 10, 2018, 07:30:15 am »
Właśnie kupiłem i bardzo fajne są te rysunki  :smile:

Tom 51: Carol Danvers

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1463 dnia: Październik 10, 2018, 07:43:01 am »
Jego styl dla mnie jest okropny bo jest nijaki
Nie chcę polemizować z Twoimi gustami, ale stylu Maleeva nigdy nie nazwałbym nijakim. Akurat jego prace są bardzo wyraziste i oryginalne, takie, które jesteś w stanie rozpoznać po pierwszym spojrzeniu.

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1464 dnia: Październik 10, 2018, 08:28:45 am »
Rozumiem czemu Maleev może się nie podobać ale nigdy jego stylu nie nazwałbym nijakim!

Offline sum41

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1465 dnia: Październik 10, 2018, 08:29:05 am »
Nie chcę polemizować z Twoimi gustami, ale stylu Maleeva nigdy nie nazwałbym nijakim. Akurat jego prace są bardzo wyraziste i oryginalne, takie, które jesteś w stanie rozpoznać po pierwszym spojrzeniu.
Słowo wyraziste do Maleeva raczej nie pasują bo często trudno coś tam dostrzec - wyrazisty to może być np Jim Lee :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1466 dnia: Październik 10, 2018, 08:41:40 am »
Wyrazisty to nie wyraźny. https://sjp.pwn.pl/sjp/wyrazisty;2540440.html
Maleev ma styl idealnie pasujący do historii typu noir, dlatego tak świetnie wpasował się w Bendisowego Daredevila. Nie wiem jak to wyszło w Spider Woman, ale z miłą chęcią się przekonam.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2018, 08:46:46 am wysłana przez laf »

Offline erol

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1467 dnia: Październik 10, 2018, 08:56:30 am »
Maleev ma styl idealnie pasujący do historii typu noir, dlatego tak świetnie wpasował się w Bendisowego Daredevila. Nie wiem jak to wyszło w Spider Woman, ale z miłą chęcią się przekonam.


Sprawdź i oceń, moim zdaniem wyszło "tak se" bo w DD świetnie była pokazana ta klaustrofobia i przytłoczenie Śmiałka, a w Spider-woman są większe przestrzenie i więcej ruchu z czym Maleev radzi sobie średnio.

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1468 dnia: Październik 10, 2018, 02:39:32 pm »
Hm. Mi styl Maleeva w -powiedzmy- The Crow kiedyś bardzo pasował, teraz nieco drażni. Ale jego późniejsze prace uważam za co najmniej bardzo dobre. Oby chłop trafiał tylko na dobre scenariusze, to wszystko będzie w porządku... Akurat SWoman mam w mniejszym wydaniu [tym z płytą] i teraz ostro się zastanawiam, czy nie kupić polskiego...

Offline Maragast

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Odpowiedź #1469 dnia: Październik 10, 2018, 09:43:41 pm »
Zastanawiam się ostatnio czy ta kolekcja będzie wychodziła po 60 numerze czy tak jak w Czechach skończy się na 60 tomach.

 

anything