Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Luc Orient

<< < (2/10) > >>

graves:

--- Cytat: Archelon w Marzec 11, 2017, 09:34:44 pm ---Który to był rok?

--- Koniec cytatu ---
Pisałem o tym kilka lat temu... o nawet już 11 lat temu:
http://www.kzet.pl/2006_02/m_dawno.htm

tucoRamirez:

--- Cytat: anx239 w Marzec 11, 2017, 08:40:47 pm ---Na zachętę wrzucam pamiętną stronę ze Świata Młodych:




--- Koniec cytatu ---


Paskudnego kleju użyłeś ;)


A tak na poważnie, bardzo czekam na naszą edycję Luca, miałem okazję zapoznać się z niemieckimi "egmontowymi" [http://www.ecc.ehapa-shop.de/weitere-comic-klassiker/fantastisch/luc-orient] integralami (niestety jedynie wizualnie, bo szwabski znam na tyle słabo, że czytanie byłoby męczarnią). Mam nadzieję, że polska edycja będzie podobna, po 4 albumy w tomie, dosyć fajne dodatki...
Obawiam się troszkę o przyjęcie pierwszego tomu, bo na początku rysunki jeszcze ciut archaiczne; styl, który znamy z SOS dla planety nabiera formy się dopiero w okolicach albumu 7. Ale skoro Valerian dał radę, to Luc też sobie poradzi!

graves:

--- Cytat: tucoRamirez w Marzec 12, 2017, 08:32:29 pm ---Obawiam się troszkę o przyjęcie pierwszego tomu, bo na początku rysunki jeszcze ciut archaiczne; styl, który znamy z SOS dla planety nabiera formy się dopiero w okolicach albumu 7. Ale skoro Valerian dał radę, to Luc też sobie poradzi!

--- Koniec cytatu ---
No Valerian, to jednak trochę co innego.
Co prawda też zaczynaliśmy od 7 tomu w ŚM, ale już kilka lat później poznaliśmy 4 pierwsze albumy (1990-1991), czyli można powiedzieć, że Valerian był od pierwszych tomów znany w Polsce prawie od początku.
Luc Orient na początku to straszna ramotka. Raczej dla prawdziwych miłośników - czyli coś dla mnie :)

greg0:

--- Cytat: Archelon w Marzec 11, 2017, 09:34:44 pm ---
Dlaczego tak powycinałem i ponownie skleiłem to po około 30 latach nie pamiętam.

--- Koniec cytatu ---
Wychodzi na to , że tylko ja nie wycinałem komiksów ze ŚM - dlatego jestem dumnym posiadaczem pokaźnego stosu roczników 1982-93 .



--- Cytat: graves w Marzec 12, 2017, 08:40:15 pm ---
Luc Orient na początku to straszna ramotka. Raczej dla prawdziwych miłośników - czyli coś dla mnie :smile:

--- Koniec cytatu ---


I dla mnie.

anx239:
Już za kilka dni (18.09.2017) pierwszy tom Luc Orient:


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej