Autor Wątek: FKW 2017  (Przeczytany 80714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 20, 2017, 07:18:50 pm »
Jeżeli Dredd był tym czynnikiem, dzięki któremu - mimo innych opcji - zdecydowałeś się pojechać na FKW, to rozumiem rozgoryczenie.

Kijanek

  • Gość
Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 20, 2017, 07:29:09 pm »
Jeżeli Dredd był tym czynnikiem, dzięki któremu - mimo innych opcji - zdecydowałeś się pojechać na FKW, to rozumiem rozgoryczenie.
Miałem jechać z żoną i dzieckiem, w sumie to tak prawdę powiedziawszy nic ciekawego na targach nie ma, cenowo nie są tak atrakcyjne jak parę lat temu, żona powiedziała że jak mi zależy na pozycji, to ona z dzieckiem zostanie a ja bym podjechał skoro i tak ma wejściówkę.

Offline Siepu

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 20, 2017, 07:52:29 pm »
Niech ktoś z obecnych na FKW podzieli się relacją ze strefy autografów, która to zawsze zdawała się wzbudzać niemałe kontrowersje tu na forum :smile: Czy cisza w tym temacie świadczy, że idzie ku lepszemu, jeśli chodzi o organizację, czy wszyscy zainteresowani autografami wymordowali się w trakcie walki o nie i nie ma komu relacjonować? :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 20, 2017, 07:53:29 pm »
Kolejki jak po mięso w stanie Wojennym.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 20, 2017, 07:58:41 pm »
Kuba,
Właściwie to nie boli mnie mnie gratis jako gratis i jego brak, tylko podejście wydawnictwa. Damy coś do zakupów, na miejscu, musisz kupić pozycję która Cię może nie interesować za 110 PLN w zamian dostaniesz komiks który chcesz i nie ma znaczenia że chcesz zostawić przeszło 200 PLN na stoisku, bo tak sobie wymyśliliśmy w nocy.


W sumie racja, możliwe, że trochę też podchodzę do tego już z pozycji zbyt dużego spięcia przez inne niż Twoje próby zasugerowania Ongrysowi w różnych miejscach internetu, że ten dodatek powinien być po prostu rozdawany jak ulotki i katalogi skoro "już i tak jest i ja chcę a poza tym interesuje mnie tylko Dredd".

Więc w sumie przepraszam za wcześniejszy wtręt.
perły przed wieprze

Offline starcek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 20, 2017, 08:04:31 pm »
Niech ktoś z obecnych na FKW podzieli się relacją ze strefy autografów, która to zawsze zdawała się wzbudzać niemałe kontrowersje tu na forum :smile: Czy cisza w tym temacie świadczy, że idzie ku lepszemu, jeśli chodzi o organizację, czy wszyscy zainteresowani autografami wymordowali się w trakcie walki o nie i nie ma komu relacjonować? :biggrin:
Spokojnie, powoli, kulturalnie. Nie bez znaczenia jest fakt, że jeśli zabrakło czasu na wrys w strefie, to większość z autorów jest jeszcze potem na stoiskach wydawców, więc cierpliwi zdobędą, to co chcą. Może dlatego?

- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline donTomaszek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 20, 2017, 08:06:46 pm »
Powaznie?
Nie bylo komitetu kolejkowego i kolejki dla osob bez kolejki? Cwaniakowania i "tych samych geb co zawsze" tez nie?
Nie wierze...
 :shock:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline starcek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 20, 2017, 08:19:12 pm »
Eee, no tego nie napisałem. Gęby te same co zawsze były. Ale o ile dobrze widziałem, nie było zajmowania miejsc - a czy kolejka wewnętrzna była zanim zaczęli puszczać na Targi, to nie wiem, bo byłem w strefie grubo po 10..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Ryba2111

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 20, 2017, 08:30:25 pm »
Znajome twarze w tym roku były oficjalnie jako osoby ogarniające strefy autografów na KW :D Taki bajer.
A tu cztery fotografie z targów.





Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Siepu

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 20, 2017, 09:53:42 pm »
Cieszy to co piszecie, kolejki były są i będą, ale fakt, że wszystko odbywa się w bardziej cywilizowanych warunkach, co widać nawet po forum, gdzie nikt nie obrzuca się błotem, świadczy, że idzie ku lepszemu w tym temacie :wink: Dave McKean rysował jakieś ładne rzeczy w albumach, czy tylko podpisywał?

Offline starcek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 20, 2017, 10:00:28 pm »
Jeżeli Dredd był tym czynnikiem, dzięki któremu - mimo innych opcji - zdecydowałeś się pojechać na FKW, to rozumiem rozgoryczenie.
Rozgoryczenie tym większe, że wcześniej była mowa o tym, że Dredd jest przy zakupie nowości na stoisku, a nie konkretnie tylko SG3. Był taki wpis na forum.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Night wolf

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 20, 2017, 11:38:24 pm »
Rozgoryczenie tym większe, że wcześniej była mowa o tym, że Dredd jest przy zakupie nowości na stoisku, a nie konkretnie tylko SG3. Był taki wpis na forum.
Było powiedziane że nie wiedzą i to była jedna z propozycji!

FB Ongrysu:
do czego konkretnie będzie dołączany Dredd - jeszcze nie wiadomo, bo nie ma pewności co będzie na stoisku. Zobaczymy. Jak ktoś kupuje wszystkie nowości, to na pewno dostanie. Jak nie wszystkie, ale większość, to zapewne też.

FB Ongrysu tego samego dnia jak ludzie zaczęli się burzyć:
Jakiś czas temu rozpoczęliśmy prace nad kolejnym, 14 tomem "Sędziego Dredda: Kompletnych akt". Wymyśliliśmy sobie, że fajnie byłoby przywieźć album na Komiksową Warszawę i że jeszcze fajniej byłoby przygotować jakiś Dreddowy dodatek. A że prawie cały tom 14 to opowieść "Necropolis" o ataku Mrocznych Sędziów na Megacity, pasującym dodatkiem zdawał się album prezentujący pierwsze pojawienie się Mrocznych Sędziów w Megacity. Udało nam się uzyskać licencję na taki albumik, tak więc równolegle z KA14 przygotowywaliśmy też "Sędziego Śmierć". Po jakimś czasie okazało się, że jednak nie zdążymy z KA14 na Komiksową Warszawę. No i zostaliśmy z tym Sędzią Śmiercią jak Himilsbach z angielskim... Mimo to postaramy się go wydrukować i przywieźć. Nie wiem, do czego będziemy go dokładać, bo przecież Kompletnych Akt 14 nie będzie. Ale coś wymyślimy...

Nie było nigdzie powiedziane że będzie rozdawany na 100% do czegoś konkretnego tylko gdybanie że coś wymyślą...

Offline starcek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 21, 2017, 09:22:16 am »
No to wymyślili. W sumie dobrze, że nie dokładali tylko do limitowanej Ciotki i Antresolki.


Ktoś idzie dziś policzyć osoby w kolejce do Papcia?  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline keram

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 21, 2017, 09:44:34 am »
Spokojnie, powoli, kulturalnie. Nie bez znaczenia jest fakt, że jeśli zabrakło czasu na wrys w strefie, to większość z autorów jest jeszcze potem na stoiskach wydawców, więc cierpliwi zdobędą, to co chcą. Może dlatego?



Potwierdzam, autorzy rysowali przez kilka godzin i pewnie ten fakt działał uspokajająco na ludzi, którzy w zasadzie mogli mieć pewność, że nie odejdą z pustymi rękami.
Ja w piątek zdobyłem rysunki Smudji, Sandovala i twórców "Ireny" i gdybym się uparł to jaszcze w piątek, a już na pewno w sobotę mógłbym dostać się do nich raz jeszcze.
Sprawdziłem, że w Łodzi autorzy mają z reguły około 1,5 godz. i może to powoduje problemy: wielogodzinne stanie w kolejkach po numerki, a potem nerwowość w strefie autografów.

Offline 8azyliszek

Odp: FKW 2017
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 21, 2017, 10:39:44 am »
Do Papcia długa kolejka. A Merlin.pl ma najlepsze stoisko bo darmowe lody rozdaje :)