Autor Wątek: Wolfens of Yllia  (Przeczytany 37744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 11, 2004, 06:05:42 pm »
Cytat: "Fenris"
No wiesz Vall :) forum na katedzrze jest praktycznie w 95% całe zawilczone :) a tylko nieliczni bronią tam chonoru innych ras :) ;)


I słusznie :P Pozostali powinni pojąć już bezskuteczność swoich wyczynów i zająć się zbieraniem wilczków (nawet Ciebie BeRsErK to w końcu spotka  ;) ) :)

P.S. A może nie - walki wilczki vs dewki cały czas mogłyby się stać nudne, dobra, niech Wam będzie - zbierajcie nawet te obrzydliwe midki ;)

P.S.2 I te 95% jest wyraźnie wyssane z palca w celu zdyskredytowania wilczków - ankieta wskazuje tylko 4/18 :P
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 11, 2004, 07:26:23 pm »
"I słusznie  Pozostali powinni pojąć już bezskuteczność swoich wyczynów i zająć się zbieraniem wilczków (nawet Ciebie BeRsErK to w końcu spotka  )  "

I chciałem coś już odpisać ale sam mnie ubiegłeś :D:D

"P.S. A może nie - walki wilczki vs dewki cały czas mogłyby się stać nudne, dobra, niech Wam będzie - zbierajcie nawet te obrzydliwe midki"

Amen :D:D


Co do pytania:
"Rigor Mortis
Vall wiem że okaże się debilnym impertynentem, ale czy możesz mi powiedzieć gdzie napisałe ten tekst?? BOI ja nigdzie nie widze....
P. "

Teksty te są umieszczone na naszej stronce o Konfrze - www.konfrontacja.friko.pl

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 11, 2004, 07:48:34 pm »
Cytat: "Szczur"

I słusznie :P Pozostali powinni pojąć już bezskuteczność swoich wyczynów i zająć się zbieraniem wilczków



Buhahahhahahahahahaha to mnie panie szczurek ubawiłeś , jak się w końcu na turnieju pokażesz to "pogadamy" :)

Kurcze to już kolejny wilk któremu wyzwanie rzuciłem ( nie Val ) :P  :roll:
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 11, 2004, 08:50:33 pm »
A chętnie.
Cholera, przez Ciebie muszę szykować znów powergamerską rozpiskę  :P a już miałem przyszykowaną taką fajną z klimatem  :D
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 11, 2004, 08:53:42 pm »
hehehe no wiesz zawsze możesz przyszykować 2 w sumie tyle mozna i nikt sie za to nie obrazi. Też mam jedną taką i jedną taką :)  ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:09:56 pm »
Cytat: "Fenris"
hehehe no wiesz zawsze możesz przyszykować 2 w sumie tyle mozna i nikt sie za to nie obrazi. Też mam jedną taką i jedną taką :)  ;)


Tak, mam już jedną 'normalną' rozpiskę wilczków :)
Do tego mam 'śmieszną' rozpiskę gobosów  :D
Powergamerska już się nie mieści ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:21:41 pm »
Dla twojego spokoju mogę tylko dodac że żadna z moich nie jest powergamerska, obie dostosowane do tego z kim przyjdzie grać mi w parze czy to będzie komando 4 czy może w kupie raźniej. Tak więc jadę tam dla śmiechu a nie wbijać ludzi w ziemie (albo na odwrót :) ). Tak więc pawergamerowi na takich turniejach jak panie proszą panów mówimy stanowczo nie :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Vallarr

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:25:13 pm »
Fenris - sproboje sie pojawic na inkwizycji , jak bede , to na bank rzuce dawno obiecane wyzwanie ;) bo wfb ma bardziej kopniete zasady ;/ wiec jest spora szansa , ze sie pojawie ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:30:44 pm »
bardzo się cieszę :) w końcu będę mógł się zmierzyć z człowiekiem który jako pierwszyzaczął grać wilkami w Polsce . Mam nadzieję że się pojawisz :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:34:30 pm »
No to może Paweł z Bartkiem a ja z Krzyśkiem zagramy pierwszą bitwę ??
Z  Vallem już grałem a El Szczurro cały czas mi bluzga na Midki :D czas załatwić to na ubitym stole  :twisted:  

Ostrzegam mam Mahala i jest naładowany :D:D(Paweł wie o co biega ;) )

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:43:40 pm »
No dla mnie bomba, co pokażemy panie Maciek że nie tylko wilczki są od wygrywania :) ja tam mam inne dziwactwa naładowane :) więc może być śmiesznie :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 11, 2004, 09:58:47 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Z  Vallem już grałem a El Szczurro cały czas mi bluzga na Midki :D czas załatwić to na ubitym stole  :twisted:


El Szczurro?  :lol: Uważaj senior bErSeRk :P
Cóż, możemy załatwić :) (choć kusi mnie wziąść tylko gobosy takie radosne zmontowałem :lol: )
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 11, 2004, 10:00:43 pm »
No cóz, z Pawłem już wygrałem na moim pierwszym turnieju w Legionowie - zaraz powie, że to przez "te cholerne rzuty na rany 6 i 6 albo 6 i 5"....i będzie miał rację - to po prostu był mój dzień :twisted:

W razie przegranej ja mam szwaczki a Ty dosztukujesz sobie nowe klony :P a u nich to bolączka - każdy wie, że cykl "robienia" nowych Wilczków nie jest tak krótki jak u nas :P
Mam nadzieję, że będzie wesoło :) a Wilki co by o nich nie mówić to przeciwnik do, którego trzeba podejść z głową i umiejętnie wykorzystać jego słabe strony.

(malutki, niewidoczny dla nikogo oprócz Krzyśka PS - mam nadzieję, że w przerwach miedzy grami potłumaczysz mi troche Warzone'a ;) )

Offline Overkill

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 11, 2004, 11:50:10 pm »
1234567890987654321

Offline BeRsErK

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 12, 2004, 11:00:54 am »
Offtopy to sam sadzisz - my cały czas dyskutujemy o wilczkach i ich szansach z innymi nacjami :P

 

anything