trawa

Autor Wątek: Wolfens of Yllia  (Przeczytany 38158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 24, 2004, 11:29:13 am »
Rozniósł bym cie w trzy sekundy, poza tym Mid Nor to nie tylko armia defensywna :twisted: , widziałeś.
ciekawą armią jest
Aygar Aegar czy jak mu tam za 118ap, a do tego 6 predatorów "b"
na 350 ap.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 24, 2004, 11:33:23 am »
No dobra jak chcesz to się ktoś wypowie :) .
Niestety obejrzałem sobie staty tych panów i raczej mnie nie zachwyciły.
Co prawda 8 szczuro-krulików na 300 pkt to juz tłok i ta 10 siły budzi nieco respekt no ale tak po za tym żenada. :( Jak już coś w nie wpadnie to chłopkai wymiekają z 3 w ataku i obronie no i res 5 naprawde smutne jak na take duze stworki.
Tak więc poza armiami złożonymi z maluchów bałbym się grać przeciwko szybkim armiom takim jak chociażby Lwy lub inne "wilki" lub pożeracze. Poza tym inne defensywne armie mają lepszych strzelaczy więc w starciu z nimi też raczej nie wygrasz bo i duże modele masz i w wiekszości 2 aima. Poza tym bolec będą cie armie oparte na skautach (np. filipowe midki).
Alchemicy którzy wystawiom się w większości na skautach a reszcie dadzą mutagenić też raczej wyjdą z takiej potyczki bez większych strat.
Ogólnie podsumowujac raczej niewiem przeciwko komu taka druzynke chcesz wystawkić . To sie mija z celem. "wilki" powinny atakować a ne skupiać sie na obronie i strzelaniu. Już pomine aspekt klimatycznosci tej drużynki.
A żeby nie było ci smutno to powiem że zdecydowanie podoba mi się propozycja twojej ofensywnej druzynki (chociażby z Inkwizycji) i klimat i chłopaki robili to co leży w ich naturze.  ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Filip

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 24, 2004, 11:47:57 am »
Cytuj
A żeby nie było ci smutno to powiem że zdecydowanie podoba mi się propozycja twojej ofensywnej druzynki (chociażby z Inkwizycji) i klimat i chłopaki robili to co leży w ich naturze.


Pewnie dlatego że szybko ginęli :P , poza tym dobry wilk do martwy wilk :twisted: , bo inaczej może się zrobić niebezpiecznie :(
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 24, 2004, 11:51:58 am »
A tu się z toba w zupełności zgadzam ale wieżmi że z ta pozpiską powyzej to by gineli jeszcze szybciej. :) A "szczurko- kruliki" to grzeczne zwierzątka i nikomu nic złego nie zrobia więc sie panie Filip nie masz co obawiac ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Filip

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 24, 2004, 12:03:30 pm »
Sczuro króliki to można co najwyżej pogłaskać, a te miotacze wykałaczek to mama powinna zabronić używać, bo jeszcze mogą sobie krzywdę zrobić, a nie daj boże komuś oko wybić, to by była tragedia.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Vallarr

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 24, 2004, 01:26:02 pm »
dlatego napisalem , ze na cos malego bedzie ciezko ;/ a zwlaszcza porabana armia filipa ;/
Fenris : Ja to wiem , ale taka gra bedzie ciekawsza , oczywiscie tylko ze specyficznymi armiami ;/ zwlaszcza na devki :) dzieki harrasmentowi fajne numery mozna robic ;) a slabe statsy - ok , ale ja rzadko mam zamiar wchodzic do walki , a praktycznie nigdy ze zdrowym przeciwnikiem :) armia imho ma swoj , specyficzny klimat , jest przegieta , ale słaba . Niemniej zaskakujaca , a ja to lubie :) dodatkowo wymaga o wiele wiecej nish typowy offens , ktorym rozegralem ponad 50 gier jush - a to podstawowy powod powstania takiej armii :)
Filip ,a Ty wilkow nie nazywaj kroliko-szczurami , bo Ci w pon inkwizycja w d*** wjedzie :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 24, 2004, 01:35:48 pm »
Co do króliko szczurów to nie wyzywaj się na Filipie bo to raczej moje zdanie :) a powód jest prosty oni niestety tak wyglądają ( szczurze łby i krulicze nogi ) - sorki ale takie mam odczucia i skojarzenia ,w każdym razie wilków to oni napewno nie przypominaja.


A teraz co do strategii. Hmmm to raczej powinienies poruszyctemat czy wilkami da zagrać sie coś ambitniejszego niz taktyka cepa, a w dodatku coby to było skuteczne na więcej niż 1 armie ;) . Niestety armia defensywna to nie rozwiazanie. Może coś z tym waszym szamanizmem lub coś??Bo jak nie to bida mocium panie bida.Bo każdy się już nauczy jak walczys aby wilczki nie dostały swoich atutów z inicjatywy i długich nóżek i miejsce powergamerowskiej armii zostanie zastąpione przez jakieś marne gobole ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Filip

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:42:31 am »
Smutna i brutalna prawda. :cry: ( szczuro króliki :twisted: )
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 26, 2004, 12:25:43 pm »
Cytat: "Fenris"
szczurze łby


Chyba szczura nie widziałeś ;) gryzonie mają choćby inne zęby i zdeczka inny układ pyska :P
(ale wilki czystej krwii to rzeczywiście nie są ;) )

Cytat: "Fenris"
i miejsce powergamerowskiej armii zostanie zastąpione przez jakieś marne gobole ;)


I kto to mówi? Zwolennik armii dla leniwych :P
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 26, 2004, 05:00:23 pm »
Nie armii dla leniwych tylko armią gdzie trzeba wykazać się dodatkową mysla strategiczną aby wiedzieć co komu i ile przydzielić :P :P


A akurat  anatomicznie to budowa szczużej czaszki BARDZO przypomina te rakhamowski wilki. Co do zebów sie zgodze. W takim razie zmieniam zdanie o "wilkach" to są  szczuro-króliki  ze zmutowanymi zębami  :giggle:
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 26, 2004, 06:12:24 pm »
Dodatkowo myślą strategiczną? By wyrzucić na 3 kostkach '6' i je porozdzielać (co w 90% przypadków nie jest trudnym wyczynem ;) ) :P

Może po prostu przyjmij wersję, że to zmutowane wilki  :giggle:
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline BeRsErK

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 30, 2004, 08:21:28 pm »
opisik nowych Wilczków z boxa:

Pred of Blood
15
4
6 12
5 8

8
2
Born killer, hard boiled
58PA

Ultimate predator
15
5
6 13
6 9

9
2
Born killer, hard boiled, war fury

Bloody alliance
Before a tactical roll, an animae can give its essence to a predator in base contact
This one can make a regeneration/5 roll if wounded and becomes an Ultimate predator until the end of the game.

Animae summoning
0-1-0
Destiny cult
diff: 6 - PA:12

This miracle may be called a number of time depending on the rank of the faithful:

devot 1
zelot 2
This miracle may be called by all Wolfen and Daikinee faithful whatever their aspects or cults.

The total number of Animae present within an army is limited and cannot be more than the number and rank of the faithfuls: devot = 2 / zelot = 4

This number is increased by 1 if the faithful is a character.

As leader of the Clan of the Red Oak, Syriak benefits from a +1 bonus.

Offline Szczur

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 30, 2004, 10:02:13 pm »
Hmm...czy ja dobrze to rozumiem, nie dość że dochodzą takie fajne predki z twardzielem, to jeszcze jakiś szaman może sobie poprzyzywać duszki i je poświęcać by błyskawicznie poprzerabiać predki na jeszcze bardziej wypasione warianty :o to mi się podoba :giggle:  ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Fenris

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 31, 2004, 11:14:13 am »
W boksie masz same predki coś tam Blood ,a po przyzwaniu drewniaka przez szamana i jego poświęceniu robia się z nich ultram Marin...oj nie ta bajka  :roll:  ultra predatorzy. :) Goście są raczej twardzi i ich ryjki już ne praypominają szczurzych (są już prawie psie jeszcze nie wilcze ale chociaż już psie :) ) Poprawiają się chłopaki muszę przyznać.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Wolfens of Yllia
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 31, 2004, 01:43:41 pm »
Syriak został już wcześniej wydany a wilczki z nowego boxa należą do jego klanu :)
Animae jest także do daikinee i to mnie bardzo cieszy :)
Można to prawdopodobnie potraktować jako zwiastun nadchodzącej, pierwszej armii elfów :)

Co do cudu i zdolności Animae to dobrze zrozumiałeś Krzysiu - będziesz mógł zrobić sobie armie megaultragiga predziów :D:D

 

anything