trawa

Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 98623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 01, 2018, 08:32:38 pm »
Ciekawe co z najnowszymi seriami Daredevila i Punishera. Sprzedają się u nas ci bohaterowie więc może.
DD wątpię, aby dali w 2019. Jak coś to może przy wydawaniu runu Waida.

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 03, 2018, 06:57:10 am »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:27:13 am »
jeszcze nie czytałem nic słabego od Donny'ego :)

Offline Antari

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 03, 2018, 08:55:17 am »
Pasuje idealnie po jego występie w Cosmic Ghost Rider.

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 03, 2018, 09:00:07 am »
On za co się nie weźmie to masakra: Doctor Strange (zjadł Aarona  :smile: ), Thanos (zjadł Lemire  :smile: ) i Venom.

Teraz jeszcze ma nadzorować Marvel Knights.

Offline Archie

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 03, 2018, 03:26:10 pm »
Pomysł na Cosmic Ghost Ridera i wykonanie są fajne, ale nie ma mowy, że w Thanosie Cates zjadł zeszyty Lemire'a. U Jeffa była ciekawa intryga, drugoplanowe postacie, sam Thanos w nowej sytuacji, po zakończeniu tego i wejsciu nowego scenarzysty spadek formy był odczuwalny.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 11, 2018, 11:17:27 am »
Avalon skrobnął artykuł na interesujący nas temat:
http://marvelcomics.pl/publicism/index/id/1919/Jakie-serie-z-All-New-All-Different-Marvel-prawdopodobnie-wyda-Egmont?

A sobota co raz bliżej i wtedy się przekonamy :wink:

Offline eridraven

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 11, 2018, 02:57:50 pm »
Avalon skrobnął artykuł na interesujący nas temat:
http://marvelcomics.pl/publicism/index/id/1919/Jakie-serie-z-All-New-All-Different-Marvel-prawdopodobnie-wyda-Egmont?

A sobota co raz bliżej i wtedy się przekonamy :wink:


Dobry artykuł. Niestety potwierdza, że ANAD jest raczej cienkie. Wolałbym poczytać jedynki w ramach WKKM i wtedy wybrać coś od Egmont. Wygląda jednak na to, że Egmont zablokował Hachette i pupa... Dla mnie to koniec przygody z Marvel od Egmontu na cobajmniej rok. Zobaczymy jak to się rozwinie a potem zdecyduje o zakupach ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

JanT

  • Gość
Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 11, 2018, 03:10:57 pm »
Astonishing Ant-Man to 3 tomy nie 2  :smile: Będzie lipa jak Egmont tego nie wyda.

Offline Maragast

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 11, 2018, 03:50:13 pm »

Dobry artykuł. Niestety potwierdza, że ANAD jest raczej cienkie. Wolałbym poczytać jedynki w ramach WKKM i wtedy wybrać coś od Egmont. Wygląda jednak na to, że Egmont zablokował Hachette i pupa... Dla mnie to koniec przygody z Marvel od Egmontu na conajmniej rok. Zobaczymy jak to się rozwinie a potem zdecyduje o zakupach :wink:


ANAD jest cienkie jako inicjatywa wydawnicza czy posiada słabe tytuły?
Czy przypadkiem z ANAD nie jest tak jak z każdą inną inicjatywą wydawniczą? Że są tytuły bardzo dobre, dobre, średnie, kiepskie i fatalne??? Dokładnie tak jak w przypadku Marvel Now, New52 czy Rebirth?
Bo nawet uważane za słabe New52 miało kilka rewelacyjnych pozycji (Wonder Woman Azzarello, Batman i Robin Tomasiego), kilka dobrych (Batman Snydera, Liga Sprawiedliwości Johnsa) jak i kiepskich (Superman Morrisona czy Suicide Squad).


Z tego co czytałem to ANAD uważane jest za kiepską inicjatywę wydawniczą (niepotrzebny przeskok o rok, za dużo słabych eventów, brak ogólnej koncepcji dokąd ma to prowadzić) ale jak każda inna inicjatywa posiada swoje mocne tytuły, które warto mieć (jak Vission).

Offline eridraven

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 11, 2018, 04:43:27 pm »
Oczywiście chodzi o tytuły. Po przeczytaniu wszystkiego co wydał w Polsce Egmont w ramach Marvel NOW! jestem teraz zdania, że nie ma kompletnie sensu rzucać się na niektóre serie bo są albo słabe albo bohaterowie raczej mnie nie interesują po lekturze kilku tomów.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline misiokles

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 11, 2018, 04:56:52 pm »
Ale tak było zawsze...

Offline eridraven

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 11, 2018, 09:14:04 pm »
I dlatego Egmont powinien dawać próbki komiksów jak ostatnio na Pyrkonie. Dzięki temu ograniczyłem i zmieniłem listę zakupów. Bardzo dziwny jest ruch z blokowaniem WKKM. Jedynki powinny być w niej a omniaki od Egmontu ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Antari

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 12, 2018, 07:56:04 am »
I dlatego Egmont powinien dawać próbki komiksów jak ostatnio na Pyrkonie. Dzięki temu ograniczyłem i zmieniłem listę zakupów. Bardzo dziwny jest ruch z blokowaniem WKKM. Jedynki powinny być w niej a omniaki od Egmontu :wink:
Jedynki za 40 zł bez możliwości rabatów, daj spokój  :roll: Mniej bolały cie jedynki od Egmontu w SC za 25 zł, więc w czym problem? Takie same niewypały miałbyś w WKKM tylko drożej. Chyba że to bez znaczenia, bo lecisz z panoramą i kupujesz każdy crap. 

Offline eridraven

Odp: All-New All-Different Marvel - Egmont 2019
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 12, 2018, 09:53:42 am »
Jedynki za 40 zł bez możliwości rabatów, daj spokój  :roll: Mniej bolały cie jedynki od Egmontu w SC za 25 zł, więc w czym problem? Takie same niewypały miałbyś w WKKM tylko drożej. Chyba że to bez znaczenia, bo lecisz z panoramą i kupujesz każdy crap.
Tak, lecę panoramę bo jest fajna ;) Dzięki lekturze tomów wiem też co jest crapem a co nim nie jest. W moich wypowiedziach dążę do tego, że Egmont powinien czerpać dodatkową inspirację z opinii na temat poszczególnych tomów WKKM. Np. na temat takich perełek jak Silver Surfer czy Spider-Gwen.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

 

anything