Autor Wątek: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019  (Przeczytany 98627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 17, 2018, 01:55:59 pm »
Dziwne bardzo te zapowiedzi dla ANADM - mało serii, jakieś podwójne wydania, grzbiety czarne ale czasami białe (?)... ale nawet mnie to cieszy, bo i tak miałem przystopować z bieżącymi Marvelami i skupić się na klasykach, deluxe itp.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:00:26 pm »
mało serii
Nie zapowiedzieli wszystkiego.

Do tego co zapowiedzieli dochodzi jeszcze na pewno:

All-New Hawkeye
Moon Knight
Ms.Marvel

A to też nie wszystko.

Podwójne wydania to super pomysł  :smile:

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:01:46 pm »
Dziwne bardzo te zapowiedzi dla ANADM - mało serii, jakieś podwójne wydania, grzbiety czarne ale czasami białe (?)...
Gdzie jest taka informacja? Ja zrozumiałem, że będą tylko czarne w ANADM, bo trzeba odróżnić od białych z MN.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:03:32 pm »
Wychodzi na to że np Hawkeye (i pewnie Ms.Marvel) będzie mieć cały czas biały  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:11:43 pm »
Z kontynuacji z białymi grzbietami może być też Spider-Man 2099, Strażnicy Galaktyki, Uncanny Avengers i X-Men oraz All-New X-Men. Trzeba czekać na styczniowe zapowiedzi

Nie bez powodu TK wspomniał, że serie z Marvel NOW 1.0 będą kontynuowane. Nie dali ich w zapowiedzi, bo traktują je jako kolejne tomy. Tak myślę

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:12:43 pm »
Pod koniec roku ma być większe info na ten temat  :smile:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:23:33 pm »
Pod koniec roku ma być większe info na ten temat  :smile:
Mogliby rzucić zapowiedź pierwszego patrz piątego tomu Ms. Marvel na końcu Ms. Marvel Dni Ostatnie ale chyba ten tomik był dostępny już na targach i nikt o tym nie pisał

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 17, 2018, 02:47:45 pm »
Strzelam, że tam jest zapowiedź "Tajnych wojen", a w nich pewnie dopiero będą zbiorowe zapowiedzi tego, czego nie dadzą rady zapowiedzieć na ostatniej stronie każdego z tych 6 tie-inów.

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 17, 2018, 03:21:56 pm »
Mam takie pytania odnośnie eventu Cyvil War II:
- czy do eventu prowadzą tylko wydarzenia serii Invisible Iron Man czy jeszcze jakiś innych?
- czy jakieś inne serie i postscie odgrywają jakieś istotne wątki? Jak przy pierwszym Cyvil War bardzo istotny był wątek Spider-Mana i tie-iny serii Amazing Spider-Man.
- czy event faktycznie jest tsk beznadziejny jak mówili w Comics Weekly??? Oni go zjechali ale w sumie im się mało co podoba więc ciężko opierać się na ich opinii.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 17, 2018, 03:28:58 pm »
Ale co czytałem?

Pisałem ogólnie nasze Marvel NOW VS nasze Marvel 2.0

W Marvel 2.0 będziemy mieć tylko Extraordinary X-Men słabe.
W Marvel Now 1.0 było o wiele więcej dobrych pozycji niż to co zapowiedzieli na 2.0 jak na razie.

v1
Ms. MarvelHawkeye Fraction/AjaThor God of Thunder Aarona
Superior Spider-man SlottaMoon Knight EllisaAvengers HickmanaNew Avengers HickmanaUncanny X-men BendisaAll new X-men Bendisa (zdania są podzielone)Nawet Deadpool Posehna ma dobre momenty od The Good, the Bad and the Ugly. 
Plus dobre eventy w stylu Infinity, Original Sin i Secret Wars.

v2
All-New Wolverine - super.
Old Man Logan Lemire  :cool: Vision KingaNa upartego Doctor Strange Aarona, który jest taką słabszą wersją Thora z Marvel now, ten sam koncept ale przeprowadzony z dużo mniejszym rozmachem, generalnie niedbale i bez świeżości konceptu z Thora.

All-New All-Different Avengers - taka czytanina, raczej słabe, rozczarowanie.
Extraordinary X-Men, Standoff to crapy. Reszta raczej ok ale bez jakichś orgazmów.

Szkoda, że tego Ultimates nie dali, bo czekałem na HC i się nie doczekałem, trzeba w końcu kupić w SC za granicą. Bo na polską wersję się nie doczekałem.

A eventy ANAD to dopiero syf. No może poza Secret Empire.

Offline Archie

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 17, 2018, 04:36:00 pm »
Takie pytania odnośnie eventu Cyvil War II:
- czy do eventu prowadzą tylko wydarzenia serii Invisible Iron Man czy jeszcze jakiś innych?
- czy jakieś inne serie i postscie odgrywają jakieś istotne wątki? Jak przy pierwszym Cyvil War bardzo istotny był wątek Spider-Mana i tie-iny serii Amazing Spider-Man.
- czy event faktycznie jest tsk beznadziejny jak mówili w Comics Weekly??? Oni go zjechali ale w sumie im się mało co podoba więc ciężko opierać się na ich opinii.
Ten event jest niepotrzebny w opór. Wydali go tylko dlatego żeby zgrać go z filmem i widać, że był na szybko robiony bo w porównaniu do pierwszego Civil War tu nic nie musisz czytać poza głównym eventem, a i jego w sumie też nie musisz, bo nie miał żadnych konsekwencji.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 17, 2018, 04:47:43 pm »
W Marvel Now 1.0 było o wiele więcej dobrych pozycji niż to co zapowiedzieli na 2.0 jak na razie.
W Marvel NOW 2.0 też będzie na pewno Ms Marvel, Moon Knight oraz Hawkeye Lemire  :smile: O Mighty Thor też zapomniałeś. To trochę poziom podnosi  :smile:

Offline Archie

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 21, 2018, 03:32:10 pm »
Hawkeye Lemire'a jest akurat rozczarowujący, bo ten komiks w jego wykonaniu jest "smutny", cała historia skupia się wokół konfliktu Kate vs. Clint + dostajemy ckliwe retrospekcje o Swordsmanie. Tak samo jego Moon Knight jest nudny bo to komiks, który jest jednym wielkim tripem. Niestety, ale zamiast wyjść interesująco to wyszło nudno.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 25, 2018, 06:17:48 pm »
To ze spotkania https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=egzoxD96hWI wynika że chyba poza zapowiedzianymi seriami będą kontynuować tylko Ms Marvel (to z innego spotkania :smile: ) Moon Knight i Hawkeye.

Nie masz czasem Bogi (albo ktoś inny) rozpisane ile to będzie tomów do Secret Empire?

Z pamięci wiem tyle:

Daeadpool 10
Amazing Spider-Man 6
Extraordinary X-Men 4
ANAD Avengers 3
Moon Knight 3
(All-New) Hawkeye 2

Offline erol

Odp: Marvel NOW! 2.0 - Egmont 2019
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 25, 2018, 06:35:45 pm »
w takim razie szkoda Ant-mana bo to świetna seria  :sad: