trawa

Autor Wątek: 100 złotych i ...kłopoty  (Przeczytany 11644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline An-Nah

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 12, 2003, 08:06:33 am »
"Rork" ma siedem tomów (wysżo w Polscie pięc), i, jak słusznie stwierdził Wilk, jest najlepszy ;)

Co do Sandmana, to nie radze przejmować się rysunkami, za to skupić się na fabule. Neil Gaiman to klasa sama w sobie...

Bilal... cóż, ja nad "Snem Potwora" siedziałam z wytrzeszczonymi oczyma... Jak chcesz, Falang faktycznie nie radzę, bo sa chyba najgorsze z tego, co wyszło w Polsce (Bilala)

Usagi Jojimbo to komiks o samurajach, może odstraszać przedstawienie postaci jako zwierząt, ale przecież to samo jest w "Mausie" i "Blacksadzie"... Oczywiście nie ma porównania - takie rysunki w Usagim mają inny cel. Komiks jest naprawdę świetny.

Niebieskie Pigółki kosztują zdajesię około 30 złotych? Nie jestem pewna. Sa wspaniałe, ale ostrzegam - to komiks obyczajowy. Zreszta, sam zobacz.

A pozatym Garfield jest fajny.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Mav82

  • Gość
100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 12, 2003, 05:16:57 pm »
Cytat: "rorkboy"
europejskim
syfem w stylu metabarons , cygan, armada czy incal nawet nie zawracaj sobie
glowy chyba ze lubisz patetyczne landszaftowe sagi s-f


Cygan - patetyczny syf ??? oj, bedziemy sie bic  8)
...
a powaznie, moze to niezbyt odpowiedni topic, ale mogbys jakos uzasadnic swoja opinie ?

Offline badday

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 12, 2003, 06:28:13 pm »
może grozić to będzie zamknięciem ale w sumie możecie uzasadniać swoje wybory, mi to nie przeszkadza , a wręcz jest na rękę a dokładnie na,,portfel" :)

Mav82

  • Gość
100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 12, 2003, 06:43:27 pm »
wiec ja jeszcze proponuje 5 tomow Cygana (ze tesh wczesniej na to nie wpadlem  :D ) - uzasadnienie: ciekawe realia, duza dawka humorui wreszcie genialne rysunki (Marini rzadzi);
Watchmen & liga - bo Moore ... i wszystko jasne;
dobrym pomyslem jest tesh nabycie 6 tomow edenu, chociaz niektorych moze razic "rzeźnickość" tej opowiesci;
a ja gdybym mial 100 zl, to chyba bym kupil kilka pierwszych tomow roznych serii (cygan, eden, usagi, hellboy, rork i tak moznaby dlugo wymieniac) zeby zobaczyc co mi sie spodoba, uwaga: nie kupowac 1 tomu kaznodziei bo chyba najslabszy z wydanych w polsce i mozna sie zniechecic do tej swietnej serii

Offline Macias

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 12, 2003, 09:29:28 pm »
Cytat: "Mav82"
wiec ja jeszcze proponuje 5 tomow Cygana (ze tesh wczesniej na to nie wpadlem  :D ) - uzasadnienie: ciekawe realia, duza dawka humorui wreszcie genialne rysunki (Marini rzadzi);
Watchmen & liga - bo Moore ... i wszystko jasne;
dobrym pomyslem jest tesh nabycie 6 tomow edenu, chociaz niektorych moze razic "rzeźnickość" tej opowiesci;
a ja gdybym mial 100 zl, to chyba bym kupil kilka pierwszych tomow roznych serii (cygan, eden, usagi, hellboy, rork i tak moznaby dlugo wymieniac) zeby zobaczyc co mi sie spodoba, uwaga: nie kupowac 1 tomu kaznodziei bo chyba najslabszy z wydanych w polsce i mozna sie zniechecic do tej swietnej serii
gdzie najslabszy???zajebisty!zreszta jak mozna kupowac dlasze,nie znajac pierwzego????nie,zeby bylo to supetr niezbedne,ale jednak zachowuje sie wtedy ciaglosc historii

Mav82

  • Gość
100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 12, 2003, 10:52:43 pm »
imo, pierwszy kaznodzieja jest jednak najslabszy wsrod tych wydanych w polsce, nie mowie przeciez jednak zeby nie kupowac w ogole, tylko w przypadku posiadania tych 100 zl

Offline Macias

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 12, 2003, 11:16:09 pm »
w.g mnie najslabszy jest ostatni album "nowojorscy policjanci", co jednak nie znaczy,ze jest slaby ogolnie.po prostu na tle innych wypada gorzej. z tego co wydano w Polsce,to  ( od najlepszego do najgorszego):
1.az do konca swiata ( 8,5/10)
2.zdarzylo sie w texasie(8/10)
3.lowcy( 7,5/10)
4.nowojorscy policjanci (7/10)
oceny w stylu pism o grach komputerowych :D

Offline perro

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 12, 2003, 11:22:43 pm »
"El Borbach" Charles Burnes wyd. Post, nie zawiedziesz się  8)
NSICHTBAR

Offline yaro444

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 13, 2003, 08:05:51 am »
A ja bym radził :

- Liga niezwykłych dżentelmenów
- Niebieskie pigułki
- Green Arrow
- Spidey - splatana siec
- Kaznodzieja

Obojętnie które tomy (szczególnie w prezypadku 4 pierwszych  :wink: )
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline Clayman_

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 13, 2003, 09:05:10 am »
dla mnie tez pierwszy kaznodzieja jest najslabszy,po przeczytaniu tylko myslalem:"to ma byc TEN kaznodzieja?",dopiero po nowojorskich gliniarzach(zreszta ulubionych jak do tej pory) zmienilem zdanie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline badday

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 14, 2003, 10:16:45 am »
No więc pierwsze zakupy dokonane.
PIERWSZY KOMIKS JAKI ZAKUPIŁEM ( po 6 letniej przerwie, nie licząc tmsemicow archiwalnych) TO:

tadadam tadadam (fanfary :) )  :

STRAŻNICY t.1

Zaraz po nim , 2 tomy rorka (2 pierwsze oczywiście).Zostało jeszcze 40 zł.

Pójdzie pewnie na niebieskie pigułki, kolejnego rorka, ligę dżent.,dekalog lub sen potwora. Najprawdopodobniej to pierwsze albo to ostatnie.

Pzdr i do czytania-marsz!

Offline badday

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 14, 2003, 10:17:46 am »
Oczywiście dziękuję wszystkim za reinicjacje i prosze o popdowiedź co z tymi 40zl? :) merci

Offline perro

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 14, 2003, 05:26:35 pm »
A może zaeksperymentuj z mangą z wyższej półki. Polecam dwa pierwsze "Eden it's an endless world" - 32 zł.
NSICHTBAR

Offline jax

100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 15, 2003, 08:26:13 am »
Cytat: "badday"
No więc pierwsze zakupy dokonane.
PIERWSZY KOMIKS JAKI ZAKUPIŁEM ( po 6 letniej przerwie, nie licząc tmsemicow archiwalnych) TO:

tadadam tadadam (fanfary :) )  :

STRAŻNICY t.1

Zaraz po nim , 2 tomy rorka (2 pierwsze oczywiście).Zostało jeszcze 40 zł.

Pójdzie pewnie na niebieskie pigułki, kolejnego rorka, ligę dżent.,dekalog lub sen potwora. Najprawdopodobniej to pierwsze albo to ostatnie.

Pzdr i do czytania-marsz!


doobry wybór (optymalny wręcz  :) )
dalej mogą być pigułki, sen potwora lub trylogia Bilala
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
100 złotych i ...kłopoty
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 15, 2003, 05:53:15 pm »
jeśli zaeksperymentować z mangą za 40 pln to TYLKO Ghost In The Shell!!!!!!!!! :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

 

anything