Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 630121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pitt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1050 dnia: Lipiec 30, 2017, 04:39:12 pm »
To raczej pixel-box jest podobny do LootCrate'a. :D Lub przynajmniej stara się, bo bardzo daleko mu do niego.  Ja pixel-boxa kompletnie nie polecam. Tam to jest dopiero, jak to @SkandalistaLarryFlynt nazywa "śmieciowe".
Już troche lepszy jest angielski ZBOX, tam często dodawane są komiksy (jeden :) ) z variant cover by zbox. A dla komiksiarzy jest tam Threads Comic Edition (a stuff trafia się tam różny, a co można było znaleść w pudełku to można szukać na YT).
https://www.zavvi.com/offers/zbox/threads/comic-edition.list


Offline Namir

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1051 dnia: Lipiec 30, 2017, 04:48:39 pm »
A ja znowu polecam Pixel-box. Jak oglądałem u arhn.eu openingi różnych paczek, to Pixel-box był najbardziej konkretny, zawierał najmniej zapychaczy + koszulka od nich jest dobrej jakości. Ja póki co zakupiłem u nich parę paczek i mogę polecić, chociaż oczywiście były tam rzeczy w stylu "nie kupiłbym sobie, ale jak już jest to fajnie, przyda się". :smile:  A żeby nie było, że offtop, to dorzucam zdjęcie z serii "znalezione na strychu". Pierwszy Sknerus niestety gorzej przeszedł próbę czasu.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2017, 04:54:56 pm wysłana przez Namir »

Offline clandestino

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1052 dnia: Sierpień 01, 2017, 01:33:18 pm »
Moje piątkowe zakupy. Udało mi się kupić Mroczną Sprawiedliwość po okładkowej, chyba już ostatni egzemplarz, który uchował się w sklepie. Dzięki, Komiksiarnio!


Kijanek

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1053 dnia: Sierpień 02, 2017, 07:20:50 pm »
Dzisiejszy kurier szt 2


Ciekawska
Pudełko fabryczne :P



A to największe zaskoczenie, gdzie słowa o numeracji tylko od 1 do 100

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1054 dnia: Sierpień 02, 2017, 07:58:24 pm »
Ja też niedługo dostanę swój KK, a byłem jednym z pierwszych zamawiających. Ciekawy jaki numer będzie, choć jakoś specjalnie nie nakręcam się na to, bardziej mnie ciekawi jakoś wydania. Widzę, że kilka komiksów z Fanty i jak zadowolony z jakości wydania?

Kijanek

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1055 dnia: Sierpień 02, 2017, 08:05:27 pm »

Do KK powinna być lupa i troche większe nasycenie czerni
tak to super, choc foliowanie by sie przydało
reszta solidne
RR tez super
Q&W pulpa i pulpowe wydanie :P

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1056 dnia: Sierpień 03, 2017, 06:25:29 am »
@Namir
Bardzo fajne Skneruski. Teraz rzadziej to można zobaczyć na Allegro. Stan jest ok. Małe zagięcia na okładce to drobiazg.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1057 dnia: Sierpień 05, 2017, 09:39:37 am »
Mała wrzutka


Offline skil

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1058 dnia: Sierpień 05, 2017, 11:54:41 am »
Miłośnikom klasyki polecam serię EC Comic Library od Fantagraphics. Niedawno zamówiłem zbiór komiksów Johnny'ego Craiga i jestem zachwycony pod każdym względem, na pewno nie będzie to ostatnia pozycja z tej serii.

qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1059 dnia: Sierpień 05, 2017, 12:47:13 pm »
takim zakupem to warto się pochwalić

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1060 dnia: Sierpień 05, 2017, 09:54:01 pm »
Ostatnie zakupy w lipcu:






Offline sgor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1061 dnia: Sierpień 10, 2017, 07:38:32 pm »
Dzisiaj dotarła do mnie porcja nowych plansz, a wsród nich dwa takie oto cuda - plansze z Burzy Gawronkiewicza :razz:


Offline polska312

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1062 dnia: Sierpień 10, 2017, 09:08:16 pm »
Gdzie i za ile ( oczywiście jeśli można wiedzieć ) można nabyć takie cuda!
Dzisiaj dotarła do mnie porcja nowych plansz, a wsród nich dwa takie oto cuda - plansze z Burzy Gawronkiewicza :razz:



Offline sgor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1063 dnia: Sierpień 11, 2017, 07:00:38 am »
Gdzie i za ile ( oczywiście jeśli można wiedzieć ) można nabyć takie cuda!

Plansze mam bezpośrednio od autora.
Krzysztof ma swój profil na FB - można się z nim przez niego skontaktować. O cenach nie będę pisał, bo to za każdym razem kwestia indywidualnych ustaleń. Myślę jednak, że w tej chwili zdobycie planszy z Burzy może być praktycznie niemożliwe. Z tego co wiem z ok. 20 plansz pozostała ok. połowa w 100% oryginalnych (reszta to np. miks ksero + poprawek na nim). Natomiast zapewne łatwiej będzie zdobyć plansze z jego innych komiksów, a naprawdę w przypadku Gawrona ręczna robota w formacie A3 robi ogromne wrażenie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 07:04:06 am wysłana przez sgor »

Offline polska312

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1064 dnia: Sierpień 11, 2017, 09:34:39 am »
Bardzo dziękuje za informację. Sam kiedyś kupiłem kilka oryginalnych plansz bezpośrednio od Sławka Kiełbusa więc może uda się również porozumieć z Panem Gawronkiewiczem  :smile:

 

anything