Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 644602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gashu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1755 dnia: Luty 08, 2018, 01:23:46 pm »

W końcu razem:



 :badgrin:
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1756 dnia: Luty 08, 2018, 03:04:14 pm »
Przywiozłem taki komiks z hiszpanii:



Czas nauczyć się hiszpańskiego :biggrin:

Nice!  Fajne w środku?

Offline absolutnie

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1757 dnia: Luty 08, 2018, 04:07:29 pm »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline nazareth

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1758 dnia: Luty 08, 2018, 05:45:45 pm »
@Kielo
Wielki szacunek! SW to w ogóle nie moja bajka, ale przyjemnie się ogląda takie zbiory!

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1759 dnia: Luty 09, 2018, 09:04:16 am »
wziuut #94


Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1760 dnia: Luty 09, 2018, 09:21:23 am »
Tego nie wiedziałem. Możliwe, że i w UK posiadasz jedną z większych kolekcji SW.

Chcialbym, ale kolekcje, ktore ludzie wrzucaja na niektorych grupach facebookowych sa nie do opisania.
Moze powiedzmy tak - na pewno kolekcja jest unikalna, bo jest praktycznie wszystko z US (do 2015), wszystko z UK, wiekszosc z Polski (do pewnego momentu) i sporo z roznych zakatkow swiata :)


Propsik Kielo za wytrwałość i porządek w zbiorach, sam nie jestem fanem zeszytów na półkach i wsadziłbym je w pudła ale kolekcja naprawde robi wrażenie.

Dzieki, szczerze mowiac tez nie lubie zeszytow na polkach, ale prawda jest taka, ze nie mam ich gdzie tryzmac.

@Kielo
Wielki szacunek! SW to w ogóle nie moja bajka, ale przyjemnie się ogląda takie zbiory!

Dzieki, jesli nie lubisz Star Wars to kilka stron wczesniej sa zdjeciach drugiej czesci mojej kolekcji. :)

@gobender - gdzie Ty znajdujesz takie rzeczy?? co to za komiks w prawym, gornym rogu?
Swietne zakupy jak zawsze.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1761 dnia: Luty 09, 2018, 10:59:59 am »
2 numer nowej antologii FB
http://www.fantagraphics.com/now2/

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1762 dnia: Luty 09, 2018, 05:30:40 pm »
Przyszły styczniowe ,większe i mniejsze zamówionka z ,,musze je miec,,:
 
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2018, 06:08:25 pm wysłana przez SawiK »

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1763 dnia: Luty 09, 2018, 06:44:24 pm »
Jedna i tylko jedna pozycja, warto zbierać blanki - rysunek od Anny Heleny Szymborskiej
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2018, 12:30:37 pm wysłana przez isteklistek »

Offline Damballa

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1764 dnia: Luty 09, 2018, 08:48:47 pm »
Zazdrość pełną gębą! ;-)
Jest piękna!

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1765 dnia: Luty 09, 2018, 10:20:25 pm »
isteklistek, nice.
gobender, planujesz zebrać całego Tezukę czy tak kupujesz wybiórczo po jednym, dwa tomy na spróbowanie? Bo część serii bardzo ciężko będzie dozbierać do końca (w rozsądnych cenach). Głównie Phoenix i Black Jack.
Muszę też tego Crepaxa w końcu zacząć kupować, żeby się nie powyprzedawał.

Cytuj
Kolejna Maggie! I Tagame! Niestety wydają go w koszmarnym tempie po angielsku, na Amazonie jest w końcu preorder na II tom dopiero na wrzesień. Czyli sporo ponad rok po pierwszym :/
Also: boska okładka tego Black Mask (czymkolwiek to jest).
My brother's husband było wydawane prawie równo z Japonią w wydaniu 2w1. W momencie wydania pierwszego tomu Japonia chyba była w połowie trzeciego tomu. Czwarty był ostatnim i oba dostaniemy we wrześniu
Black Mask to wydawca. Komiks to Space Riders.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1766 dnia: Luty 10, 2018, 06:59:23 am »
Zobaczymy jak to pójdzie. Nie mam ciśnienia czasowego, ale na spokojnie postaram się uzbierać co sie da. Black Jack i Phoenix są epizodyczne wiec to nie jest jakiś tam wielki problem jak kolejne dokupię za dłuższy czas. (Sam jestem sobie winien, trzeba było brać jak były) W sumie bardziej mnie martwią te tytuły z DMP, które powydawali z kickstartera. Większość z nich jest właściwie dostępna tylko w stanach a koszty przesyłki masakra.

A widzisz, myślałem, że te MBH są pojedyncze. Zmyliły mnie francuskie, bo tam wychodzą 4. Niemniej to mnie cieszy. A drugi tom na preorderze oczywiście.


Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1767 dnia: Luty 10, 2018, 11:08:24 am »
Zobaczymy jak to pójdzie. Nie mam ciśnienia czasowego, ale na spokojnie postaram się uzbierać co sie da. Black Jack i Phoenix są epizodyczne wiec to nie jest jakiś tam wielki problem jak kolejne dokupię za dłuższy czas. (Sam jestem sobie winien, trzeba było brać jak były) W sumie bardziej mnie martwią te tytuły z DMP, które powydawali z kickstartera. Większość z nich jest właściwie dostępna tylko w stanach a koszty przesyłki masakra.
Ja zawiesiłem kupowanie Black Jacka, gdy udało mi się zdobyć kilka tomów niedostępnych w sieci w stacjonarnych sklepach komiksowych rozsianych po Europie, a w międzyczasie wyprzedały się kolejne.

Wsparłem kilka pierwszych Kickstarterów, ale z obecnymi kosztami przesyłki, które właściwie dublują ceny tomów dałem sobie spokój. Zwłaszcza, że większość tych komiksów, które wsparłem była potem dostępna w normalnej dystrybucji. Te nowsze mają chyba mikroskopijne nakłady i dość szybko znikają. Nie rozumiem ich polityki wydawniczej. Na szczęście niektóre z tych tytułów Tezuki nie są dla mnie szczególnie interesujące. Z tych ważniejszych muszę jedynie Buddę dozbierać. Może Black Jacka jeśli się uda w normalnej cenie.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1768 dnia: Luty 10, 2018, 03:30:48 pm »
Zawsze można liczyć po cichu, że ktoś się szarpnie i wyda "The Complete Tezuka Library" ;)  Choć w tym kontekście aż trochę żałuje, że Dark Horse wydał Astro boya. Bo nikt się chyba nie szarpnie na takiego dubla. A moze Vertical się jednak zreflektuje i wydadzą wznowienia... Pożyjemy zobaczymy.

EDIT: Z Buddą chyba też już się warto pośpieszyć bo widze, że niektóre tomy też już zaczynają znikać.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2018, 10:01:11 am wysłana przez gobender »

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1769 dnia: Luty 11, 2018, 07:12:00 pm »

 

anything