Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2790 dnia: Marzec 22, 2019, 09:12:48 pm »
Kurier nie był zadowolony :)
A kolekcję znalazłem na eBay'u – wyszło poniżej 9 funtów per sztuka. Sposób w jaki zostało to spakowane pozostawia wiele do życzenia, niestety ciężar paczki spowodował, że zrobiła się dziura w jednym miejscu. Na szczęście sprzedawca pakował po 2 (lub 3 kolorowe) albumy w koperty bąbelkowe, także całość jakimś cudem przetrwała w b.dobrym stanie.

Offline sgor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2791 dnia: Marzec 23, 2019, 07:51:04 am »
Okładka Achtung Zelig!





Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2792 dnia: Marzec 23, 2019, 01:42:03 pm »
Kurier nie był zadowolony :)
A kolekcję znalazłem na eBay'u – wyszło poniżej 9 funtów per sztuka. Sposób w jaki zostało to spakowane pozostawia wiele do życzenia, niestety ciężar paczki spowodował, że zrobiła się dziura w jednym miejscu. Na szczęście sprzedawca pakował po 2 (lub 3 kolorowe) albumy w koperty bąbelkowe, także całość jakimś cudem przetrwała w b.dobrym stanie.
Sroga dostawa.
Ja też zamówiłem zestaw, ale wtedy było tylko 10 czy 11 tomów. Sprzedawca po licytacji mi pisał, że wyśle za 2 tygodnie bo uszkodził sobie ramię na rugby i nie może dźwigać. Gdy w końcu dostałem paczkę przestało mnie dziwić to wytłumaczenie. Nie dziwię się więc kurierowi.
Ja dzisiaj z jednym tomem Complete Crepax, Mr Miracle i kilkoma mangami ledwo doczłapałem do domu z Atomu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2019, 09:25:31 am wysłana przez Dembol_ »

Offline Lesiok

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2793 dnia: Marzec 25, 2019, 08:38:05 am »
@sgor piękna ta okładka. Jeszcze trochę i zbierzesz w oryginale cały Achtung Zelig  :D

Offline sgor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2794 dnia: Marzec 25, 2019, 09:08:48 pm »
@sgor piękna ta okładka. Jeszcze trochę i zbierzesz w oryginale cały Achtung Zelig  :D
Oj chciałbym, chciałbym  :D
Ale to już nierealne, cześć plansz nie jest już własnością Krzysztofa.
Np. Polin ma minimum jedną planszę, a to:
http://www.mkidn.gov.pl/media/po2019/wyniki_/Wyniki_naboru_RKSW_2019.xls
sugeruje, że mają ochotę na dużo więcej.

Offline Lesiok

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2795 dnia: Marzec 26, 2019, 08:49:32 am »
Ciekawe zestawienie, ale jak znajdujesz takie informacje? Śledzisz wszystko co dotyczy prac Gawronkiewicza czy śledzisz ministerstwo? :) Brak kwoty oznacza brak przyznanego dofinansowania?

Offline sgor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2796 dnia: Marzec 26, 2019, 10:28:32 am »
Brak kwoty - brak dofinansowania (ale część może się odwoływać - tak wynika z tego dokumentu).
A mam to stąd, że raz na dwa tygodnie zapuszczam sobie google i patrzę co nowego wyświetla się związanego z Gawronem  (z racji tego, że jego prace to jakieś 30% mojej kolekcji i chcę być na bieżąco). Podobnie mam z Sieńczykiem ;)

Offline sgor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2797 dnia: Kwiecień 02, 2019, 12:42:21 pm »
Druga plansza autorstwa Setha z „Życie nie jest takie złe, jeśli starcza ci sił”:



Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2799 dnia: Maj 20, 2019, 01:55:45 pm »
Komiksy z jarního výprodeje na Gildě. ;)

Gmork, jak sobie radzisz z wolnym miejscem na półkach?  :D Sporo tego.
Pozdrawiam!