trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 651430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pMk_91

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #690 dnia: Maj 23, 2017, 05:13:43 pm »
Witam wszystkich, a co tam pochwalę się moją wciąż skromną kolekcją. Wkręciłem się w komiksy w lipcu zeszłego roku i tyle przez ten czas się uzbierało. Cieszę się, że z większością serii jestem już na bieżąco i mogę kupować pozycje wydawane w miesiącu w którym robię zakup, a nie widzę innej możliwości znając (mam nadzieję :biggrin: ) większość zapowiedzi na ten rok [Egmont, Mucha, Non Stop Comics, WF]. Czekam jeszcze na dostawę Wstrząsu oraz Quantum and Woody, Żółwie w lipcu, a w przyszłym miesiącu na pewno spróbuje Kaznodzieje.


« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2017, 05:34:48 pm wysłana przez pMk_91 »

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #691 dnia: Maj 23, 2017, 05:22:48 pm »
Aaaa czyli tylko przez ten link do sieci, myślałem że można jakoś bezpośrednio z dysku. Podziękować.

Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #692 dnia: Maj 23, 2017, 05:35:06 pm »
Witam wszystkich, a co tam pochwalę się moją wciąż skromną kolekcją.
Wow, jak na początkującego masz świetny gust, albo świetne rozeznanie :biggrin: Jest pod wrażeniem, bo jak przypomnę sobie jakie słabe rzeczy kupiłem na początku to aż głowa boli :roll:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #693 dnia: Maj 23, 2017, 05:50:03 pm »
Miałem napisać dokładnie to co Murazor. Świetny dobór tytułów, sam chciałbym tak zacząć. Gratki.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #694 dnia: Maj 23, 2017, 06:02:08 pm »
To może coś od mnie








To raczej zabawne, ale dopiero zamontowałem półkę na WKKM i pierwszy raz na oczy widzę tę panoramę.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2017, 06:19:34 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #695 dnia: Maj 23, 2017, 06:07:35 pm »
Cytuj

A dlaczego irytujące? Tak się zestarzało, czy ma inne mankamenty?
Główny bohater to taki trochę prototyp emo-dzieciaka dla mnie. Komiks zaczyna się obiecująco, trochę inne super-hero ale nie dałem rady polubić głównego bohatera.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #696 dnia: Maj 23, 2017, 06:27:49 pm »
To mnie zmartwiłeś. Dla wielu to sprawa drugorzędna, ale mi się źle czyta coś jeśli nie sympatyzuję na jakiejś płaszczyźnie z bohaterem... Dlatego np. East of West było dla mnie bardzo męczące pomimo, że widzę jak dobry komiks to jest.


@SkandalistaLarryFlint
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale nie widzę zdjęć.

pMk_91

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #697 dnia: Maj 23, 2017, 06:41:55 pm »
Dziękuje za pochwały, oczywiście wcześniej znalazło się na półkach trochę gorszych [wg mnie] pozycji, przykładowo Anihilacja, przeczytałem, zapomniałem, sprzedałem, przy tej ilości jaka będzie się pojawiać na rynku nie kupowałbym kolejnych tomów, albo Deadpool z Marvel Now, totalnie mnie nie bawił [liczę, że przy Q&W będzie lepiej]. Wszedłem też w obie kolekcje WKKDC oraz SBM, ale przy obu po drugiej przesyłce dochodziłem do wniosku, że nie stać mnie na 'marnowanie' pieniędzy i rezygnowałem a kupione tomy lądowały na allegro.

Offline Bartek Gawron

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #698 dnia: Maj 23, 2017, 06:47:38 pm »
To może coś od mnie








To raczej zabawne, ale dopiero zamontowałem półkę na WKKM i pierwszy raz na oczy widzę tę panoramę.
ur welcome
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2017, 07:11:09 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #699 dnia: Maj 23, 2017, 06:52:32 pm »
Zbrakło jednego jeszcze i jakby można było... ale i tak podziękować.



« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2017, 10:22:09 pm wysłana przez graves »

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #700 dnia: Maj 23, 2017, 07:22:56 pm »
@Skandalistalarry

Poznaję te podpórki. :) Bardzo ładnie wygląda pełna panorama. :) Dajesz dobry przykład, że WKKM powinna być w jednym szeregu, bez przerw i wtedy wygląda najlepiej. A deski i podpórki z Castoramy czy innego marketu świetnie się nadają.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #701 dnia: Maj 23, 2017, 08:00:06 pm »
Tak po prawdzie to ta półka pod WKKM, to faktycznie decha z marketu. Co ty stolarz?

Offline gascan

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #702 dnia: Maj 23, 2017, 08:07:28 pm »
Ktoś kiedyś tu pisał, że komiksiarze nie chcą kupować na miękko. Kolekcja powyżej zdaje się to potwierdzać.

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #703 dnia: Maj 23, 2017, 08:09:11 pm »
Jak widzę półki, a na nich tyle komiksów, to mi się słabo robi.
Też tak miałem - do czasu, aż się jedna z półek zarwała.

Teraz tylko i wyłącznie regały, do tego przytwierdzane kołkami do ściany.

@pMk_91 - kwiatek nad komiksami? Zgroza i kuszenie losu.

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #704 dnia: Maj 23, 2017, 08:31:59 pm »
@UP
Jak się nie używa podpórek jak ja i Larry to się zrywają - daaaaa. Na regale się panorama nie mieści, chyba że stawiasz dwa takie same obok siebie. Ale i to za mało  gdy będzie minimum 180 numerów.

@Skandalista
Bo ja niedawno sam tez chodziłem po castoramie bo sam też przedłużałem swój regał na WKKM. I widać że to fajna deska jakie tam można niedrogo kupić. Dodajesz podpórki iz tyłu metalowe zaczepy i viola - jest długa półka w sam raz na panoramy.

 

anything