Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #705 dnia: Maj 23, 2017, 08:46:36 pm »
Tylko uważaj, zrób to jakoś solidnie na kilka punktów podparcia bo to tak naprawdę nie są deski tylko płyty klejone.

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #706 dnia: Maj 23, 2017, 09:28:19 pm »
Witam wszystkich, a co tam pochwalę się moją wciąż skromną kolekcją. Wkręciłem się w komiksy w lipcu zeszłego roku i tyle przez ten czas się uzbierało. Cieszę się, że z większością serii jestem już na bieżąco i mogę kupować pozycje wydawane w miesiącu w którym robię zakup, a nie widzę innej możliwości znając (mam nadzieję :biggrin: ) większość zapowiedzi na ten rok [Egmont, Mucha, Non Stop Comics, WF]. Czekam jeszcze na dostawę Wstrząsu oraz Quantum and Woody, Żółwie w lipcu, a w przyszłym miesiącu na pewno spróbuje Kaznodzieje.


Spoko kolekcja, chociaż słabsze komiksy też nieraz można nieraz przeczytać żeby potem w pełni docenić te dobre:) Z amerykańców już aktualnie wydawanych dorzucił bym tylko jeszcze na pewno Sagę i może Lazarusa. A w nawiązaniu do Codziennej walki - Będziesz się smażyć w piekle - szczególnie że polscy twórcy niedoreprezentowani u Ciebie:) (CW przeczytałem  na razie na raty połowę i jest nieźle ale tylko tyle, za to komiks Prosiaka wciągnął mnie strasznie i kiedy tylko miałem chwilę doczytywałem chociaż parę stron). Wieczna Wolność też daje radę chociaż przy Wojnie wypada słabiej. o resztę Europy już nie zahaczam, chociaż tam też dużo dobra można znaleźć.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #707 dnia: Maj 24, 2017, 12:39:14 am »
Ja rowniez dolaczam sie do pochwal dla kolegow. Macie chlopaki rozeznanie w tym co warto miec na polce.
Mnostwo dobrych i bardzo dobrych tytulow!!!
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Nick Jackolson

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #708 dnia: Maj 24, 2017, 05:52:10 am »
Kilka ostatnio zakupionych komiksów.

Tak, wiem, że to Clone Saga.....)

Jak zwykle konkretne zakupy ! Clone Sagi nie komentuję bo sam wziąłem Deadpoola Classic vol.1 Omni - mnie ratuje run Simone a ciebie, że to dopiero początek sagi klonów i te wszystkie straszne i za bardzo przemyślane (przekombinowane) decyzje dopiero będą wypływały w kolejnym tomie :smile: i zrobi się z tego "uber-koszmarek". Historycznie jednak, może i fajnie to mieć na półce. Legendarny to ten komiks jest :smile:

Fade Out zaliczyłem w zeszłym tygodniu. Naprawdę polecam, chyba mój ulubiony twór kolaboracji Brubaker/Phillips. Można dosłownie utonąć w klimacie lat 40'stych i generalnie dużo się dowiedzieć o wstrętnym środowisku filmowym. Wydanie deluxe zawiera masę dodatków, bardzo fajnych dodatków.

Czytać czytać i jeszcze raz czytać :smile:

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #709 dnia: Maj 24, 2017, 07:40:18 am »
To tylko kwestia czasu zapewne. Bru to solidna marka więc wydawcy zdaje się o niego biją 😉
Fade Out wyda pewnie Mucha, ewentualnie NSC.

pMk_91

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #710 dnia: Maj 24, 2017, 03:15:55 pm »

Spoko kolekcja, chociaż słabsze komiksy też nieraz można nieraz przeczytać żeby potem w pełni docenić te dobre:) Z amerykańców już aktualnie wydawanych dorzucił bym tylko jeszcze na pewno Sagę i może Lazarusa. A w nawiązaniu do Codziennej walki - Będziesz się smażyć w piekle - szczególnie że polscy twórcy niedoreprezentowani u Ciebie:) (CW przeczytałem  na razie na raty połowę i jest nieźle ale tylko tyle, za to komiks Prosiaka wciągnął mnie strasznie i kiedy tylko miałem chwilę doczytywałem chociaż parę stron). Wieczna Wolność też daje radę chociaż przy Wojnie wypada słabiej. o resztę Europy już nie zahaczam, chociaż tam też dużo dobra można znaleźć.


Dziękuje bardzo za polecanki tylko.. Gdybym miał nieograniczony budżet z pewnością Saga dawno stałaby w mojej kolekcji, Lazarus też obserwowałem. Co do polskich twórców to w tym miesiącu wybierałem pomiędzy Kościskiem, a Będziesz smażyć... Wybór padł na pierwsze, a nad Będziesz zastanawiam się i pewnie pojawi się u mnie w kolejnym miesiącu, dziękuje za opinie bo cały czas się waham :smile: Obserwuję też nowość Tylko spokojnie (jestem z okolic Gdańska i wypadałoby wesprzeć lokalny rynek :smile: )

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #711 dnia: Maj 24, 2017, 05:27:39 pm »
Nie tak sobie planowałem zakup majowy ale to je to:


Planowana Druuna2 i DreddAmeryka wjada w czerwcu :roll:
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2017, 02:17:13 pm wysłana przez SawiK »

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #712 dnia: Maj 24, 2017, 06:18:55 pm »
Na targi mam za daleko i żona mnie nie puści ;-) Na gildii z Top10(50%ceny) Aliens i Gnatem z darmowa wysyłka. Asteriksy tez za50% a kolekcyjka niemal bez skazy, raz na jakiś czas trafi się ślepej kurze ziarno :lol:

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #713 dnia: Maj 24, 2017, 06:26:00 pm »
@SawiK - daj znać w stosownym temacie jak Aliensy wypadły... 😉 Czekam na paczkę ale bardzo mnie to intryguje.

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #714 dnia: Maj 24, 2017, 06:32:02 pm »
up
Alieny pierwsze do przeczytania, jak dzieci pójdą spać biorę się za lekturę, po przeglądnięciu powiem tyle ,ze dla mnie graficznie cud miód.

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #715 dnia: Maj 25, 2017, 09:32:44 am »
Dobrze, że jest w końcu "Salvation" po polsku. Jeszcze do kompletu Mignoli "kinowego" na półeczce powinien się coppolowo-thomasowy Dracula znaleźć...

Ale nie o tym chciałem- szacunek wzbudza zakup Domana  :cool: Ależ ja tego tytułu nie cierpiałem, a teraz , panie, nostalgia :D

Offline 79ers

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #716 dnia: Maj 25, 2017, 10:58:33 am »
Ale nie o tym chciałem- szacunek wzbudza zakup Domana  :cool: Ależ ja tego tytułu nie cierpiałem, a teraz , panie, nostalgia :biggrin:
Doman jest malinowy, zwłaszcza Rogi Odyna i W cieniu Światowida, seria Dwa miecze słabsza.
Tylko po co zmieniali okładkę Asteriks i Normanowie, starsza była fajniejsza - nie lubią rudych, czy co? Nowsza to taki wizualny pieprznik.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #717 dnia: Maj 25, 2017, 12:39:52 pm »
Nie tak sobie planowałem zakup majowy ale to je to:


Planowana Druuna2 i DreddAmeryka wjada w czerwcu :roll:


Druuna 2 jest dostępna na gildii. Ja dzisiaj odebrałem pakiet ,Druuna prezentuje się swietnie.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #718 dnia: Maj 27, 2017, 07:22:36 am »
"W maju jak w gaju" ...tylko w portfelu przeciąg  :lol:



Offline clandestino

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #719 dnia: Maj 27, 2017, 09:12:50 am »
Ten Preacher  wygląda jak pismo święte:p