Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juras9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1380 dnia: Październik 28, 2017, 08:10:51 pm »
@Gawin


Bardzo fajnie to wygląda. Ciekawe, czy nie będziesz wkrótce żałował, że wszystkie półki nie są do sufitu? Pewnie będziesz  :badgrin: .

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1381 dnia: Październik 28, 2017, 08:19:06 pm »
Ostatni zakupy + moja półka :cool:


Przełóż kolekcje wyżej na blat szafek. Będziesz miał więcej miejsca i ciągłość panoramy.

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1382 dnia: Październik 28, 2017, 09:01:49 pm »
Nabytki z ostatniego miesiąca albo dwóch. Musiałem ostatnio poprzenosić zakupy rozrzucone po domu w jedno miejsce, więc cyknąłem fotkę przy okazji. Głównie nadganianie serii mangowych i uzupełnianie klasyki oraz ulubionych twórców.

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1383 dnia: Październik 28, 2017, 09:20:26 pm »
Maggie!   8)

A ta maga Master Keaton? Fajne?
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2017, 09:24:46 pm wysłana przez gobender »

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1384 dnia: Październik 28, 2017, 10:13:22 pm »
Maggie!   :cool:
A ta manga Master Keaton? Fajne?
Keaton to były żołnierz brytyjskich służb specjalnych, który podróżuje po świecie i rozwiązuje różne zagadki w ramach swojej pracy dla firmy ubezpieczeniowej Lloyd's oraz pasji naukowej archeologa. Jest ekscentrycznym połączeniem Indiany Jonesa, Jamesa Bonda, Sherlocka Holmesa i MacGyvera. Opowieść ma charakter wybitnie epizodyczny. Co odcinek lub kilka autorzy rzucają nas w nową sytuację. Poza tym, że w tle dowiadujemy się stopniowo coraz więcej o rodzinie bohatera (ojciec i córka) i jego życiu osobistym raczej nie ma jakiegoś poważniej zarysowanego głównego wątku np. konfrontacji z jakimś arcyrywalem czy złowrogą organizacją (przynajmniej w tych 5 tomach, które przeczytałem). Pochwalić należy ogrom pracy autorów nad przygotowaniem tła kulturowo-historycznego. Każda opowieść to nowy kraj, nowa sytuacja polityczna, a przełom lat '80 i '90 XX wieku to dość burzliwy okres. W większych ilościach na raz może nużyć idealność głównego bohatera, ale z drugiej strony jest całkiem pomysłowy w wychodzeniu z przeróżnych tarapatów w jakie się pakuje. Nie jest to jakaś niesamowicie dobra pozycja, ale czyta się przyjemnie. Lubię ten typ seriali oraz ten typ bohaterów i jestem prostym człowiekiem, który gdy widzi na okładce Urasawa to klika 'kupuj'.

A Love & Rockets od dawna siedziało w schowku, ale zawsze miałem inne priorytety zakupowe niż rozpoczynanie kolejnej potencjalnie bardzo kasochłonnej serii.

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1385 dnia: Październik 28, 2017, 10:23:13 pm »
Ja zbieram do 1998 bo po restarcie / bankructwie Marvela i jechaniu od Nowa nie podpasowalo mi  :doubt:


Bagley najelastyczniej rysowal Venoma i Carnagea te latające i żywe macki miodzie  :razz:


Okładkę którą  dałeś mam jako rozkładany plakat  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1386 dnia: Październik 29, 2017, 06:03:22 am »
@Gawin


Bardzo fajnie to wygląda. Ciekawe, czy nie będziesz wkrótce żałował, że wszystkie półki nie są do sufitu? Pewnie będziesz  :badgrin: .

Juz zaluje  :sad:  ale powolutku zaczynam wymieniać Polskie wydania na Omniaki co pozwoli mi oszczędzić troche miejsca.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2017, 06:49:02 am wysłana przez Gawin »

Offline gobender

Odp: Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1387 dnia: Październik 29, 2017, 06:20:49 am »
@ Dembol, dzięki za opis. Spróbuję bo fajnie nieprzegięte rysunki (a tylko takie w mandze toleruję ;).

A z L&R, musisz jeszcze przynajmniej drugi tom kupić do oceny. Bo pierwszy (a zwłaszcza jego początek) to jest trochę inne L&R niż później.

Offline Szekak

Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1388 dnia: Październik 29, 2017, 09:23:36 am »

Juz zaluje  :sad:
Czemu kupiłeś tak płytkie regały? Bo z tego co widzę, to te komiksy wystają z nich...

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1389 dnia: Październik 29, 2017, 05:10:58 pm »
@ Dembol, dzięki za opis. Spróbuję bo fajnie nieprzegięte rysunki (a tylko takie w mandze toleruję ;).
A z L&R, musisz jeszcze przynajmniej drugi tom kupić do oceny. Bo pierwszy (a zwłaszcza jego początek) to jest trochę inne L&R niż później.
Love & Rockets dokupię kolejne w najbliższej przyszłości. Choćby dla samych rysunków. Z tego co widziałem przeglądając jedynkę większość bardziej rozpoznawalnych paneli jest zresztą z dwójki :)

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1390 dnia: Październik 30, 2017, 06:48:00 am »
Czemu kupiłeś tak płytkie regały? Bo z tego co widzę, to te komiksy wystają z nich...


Troche wystaja ale w pierwszym założeniu miały być to regały na CD.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1391 dnia: Październik 30, 2017, 11:01:52 am »
@Dembol - gdzie i za ile dorwałeś Graphic Inc Cooke'a? :)

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1392 dnia: Październik 30, 2017, 11:15:24 am »
Ja swój Graphic Inc Cooke w  promocji kupiłem podczas Dnia Batmana  w Poznaniu gdzie jest co roku Multiversum :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1393 dnia: Październik 30, 2017, 01:56:04 pm »
Dzisiaj odebrane z poczty :)



Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1394 dnia: Październik 30, 2017, 03:52:09 pm »
Mam to w zeszytach stara ładna kreska :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything